Субота, 29 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Правозахисники виявили низку недоліків та порушень прав підопічних у Магальському дитячому будинку-інтернаті

Виявили низку порушень у Магальському дитячому будинку-інтернаті Виявили низку порушень у Магальському дитячому будинку-інтернаті
Увагу моніторів під час перевірки привернула низка недоліків та порушень прав підопічних інтернату.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайті Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Чернівецькій області Леонід Мельников та координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Чернівецькій області Богдан Бойко і громадські монітори відвідали Магальський дитячий будинок-інтернат.

Спостерігачі зазначили, що у Магальському дитячому будинку-інтернаті дотримуються чистоти, встановлені сучасні вікна, ремонтується водонапірна споруда. 

У вихованців є можливість дивитися телевізор. Часто проводяться прогулянки на чистому повітрі.

Проте, увагу моніторів привернула ціла ряд недоліків та порушень.

Заклад розрахований на проживання 75 осіб з інвалідністю віком від 4 до 35 років. Але на час моніторингу 20 осіб були віком від 35 до 63 років.

На думку моніторингової групи лозунги закладу «Легко любити красивих і здорових, спробуй полюбити замурзаних і хворих» та «Праця позбавляє людину від трьох головних зол: нудьги, пороку і нужди», які розміщені у закладі, принижують людську гідність вихованців.

У кімнаті реабілітації є металеві прути, палиці, молоток та інші небезпечні предмети, які, ймовірно, можуть використовуватися для жорстокого поводження з підопічними.

Вихованців часто відвідують благодійники та надають значну кількість допомоги. Однак, у підвалах та на кухні багато зіпсованих продуктів харчування (яблука, цибуля, помідори).

Велика кількість одягу лежала на складах невпорядковано. Спостерігачі зауважили, що незважаючи на те, що в закладі є велика кількість продуктів, підопічним видавали зменшені порції страв. Також виявлена недостатня кількість деяких продуктів харчування на складі. Разом з тим, не були заповнені журнали обліку бракеражу продукції та відсутній облік отримання благодійної допомоги.

Монітори зазначили, що у зв’язку з цим важко перевірити залишок деяких продуктів харчування. Також на кухні були прострочені продукти харчування. За результатами перевірки встановлено, що троє працівників інтернату, в тому числі директор, є опікунами у 37 підопічних. Опікуни переважно не використовують 25% особистих пенсійних коштів вихованців.

Кошти 44 підопічних за ініціативою директора у 2016 році були переведені на депозитні рахунки, загальною сумою понад мільйон гривень. При цьому облік витрачених коштів підопічних не ведеться.

Щодо недоліків у медичному забезпеченні. Виявлені медичні препарати з закінченим терміном придатності. У деяких підопічних прострочені індивідуальні програми реабілітації.

Пандус до лежачих хворих не відповідає державним будівельним нормам.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення