П'ятниця, 03 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині ще двом дітям-сиротам вручили документи на житло

На Буковині ще двом дітям-сиротам вручили документи на житло На Буковині ще двом дітям-сиротам вручили документи на житло
На Буковині ще двом дітям-сиротам вручили документи на житло від держави.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

У Чернівецькій області ще двоє дітей-сиріт отримали від держави документи на будинки, які знаходяться у Великокучурівській об’єднаній територіальній громаді.

Документи вручили дітям-сиротам заступник голови ОДА Василь Гостюк та голова Великокучурівської ОТГ Василь Тодоренчук.

Закон України "Про Державний бюджету України на 2018 рік" передбачає виділення коштів у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Для Чернівецької області сума субвенції складає 6386,4 тис. грн. Для прийняття рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію, розпорядженням обласної державної адміністрації від 21 червня 2018 року №591-р "Про обласну комісію" створена відповідна комісія, затверджено її склад та положення про комісію.

14 грудня 2018 року заступник голови ОДА Василь Гостюк провів засідання обласної комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

За результатами розгляду пропозицій, комісія вирішила рекомендувати ОДА визначити об’єкти нерухомості, придбання яких здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції 2 будинки, що знаходиться у Великокучурівській ОТГ (с. Великій Кучурів), загальною площею 44, 4 кв.м та 44, 3 вартістю 484 352 грн. та 295 100 грн. Будинки одноповерхові з земельною ділянкою 0,25 га та 0,194 га. В будинках є по 2 жилі кімнати, кухня, ванна, коридор, кладова. Будинки обладнанні автономним опаленням, водопостачанням, водовідведенням, газопостачанням, електроосвітленням.

Нерухомість придбали у власність двом дітям-сиротам, один з яких – з особливими потребами. Обидві дитини на даний час проживають в сім’ях опікунів. Один з дітей, які отримують квартиру, на даний час навчається в 11 класі та планує навчатись у вищому навчальному закладі.

"Коли дитина зростає в родині, оточена батьківською любов'ю та піклуванням, вона достатньо впевнено почуває себе, починаючи доросле життя. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування дуже рано стикаються з багатьма викликами. І відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для них. Тож починаючи з 2017 року з державного бюджету виділяють значні кошти, спрямовані на придбання соціального житла. Лише за минулий рік придбали 14 квартир та 1 ДБСТ для зазначеної категорії буковинців. Діти повинні відчувати підтримку держави та громади, де вони проживають", - підсумував Василь Гостюк.

Довідка.
За результатами розгляду пропозицій, поданих районними державними адміністраціями, об’єднаними територіальними громадами у 2018 році, визначено об’єктами нерухомості, придбання яких здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції:
- приміщення для дитячого будинку сімейного типу (с.Тисовець Сторожинецького району);
- вісім житлових приміщень, як житло для десяти осіб зазначеної категорії на правах власності на території м. Вижниця та смт. Берегомет Вижницького району, с. Кам’яна та с. Банилів-Підгірний, с. Великий Кучурів, с. Бобівці Сторожинецького району;
- шість житлових приміщень, які будуть використані як соціальне житло для 13 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (с. Чудей Сторожинецького району, м. Вижниця, м. Вашківці, с. Карапчів, с. Іспас Вижницького району).
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення