Середа, 30 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Назвали причину смерті жінки у пологовому будинку Чернівців

Назвали причину смерті жінки у пологовому будинку Чернівців
«Лікарі не винні»: назвали причину смерті жінки у пологовому будинку Чернівців.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на molbuk.ua, та коментар начальника обласного бюро судово-медичної експертизи Віктора Бачинського.

Причиною смерті 37-річної жінки після гінекологічної операції стала тромбоемболія легеневої артерії. І у смерті жінки не винні лікарі.

Судово-медичний експерт пояснив, що утворився тромб, який закупорив судинну систему легень і такого ніхто не міг передбачити.

“Тромб пересувається, перекриває легеневу артерію і смерть настає миттєво. Такого ніхто не може передбачити і таких випадків маємо дуже багато. Просто це резонансний випадок, бо померла 37-річна жінка, яка пішла до лікарні, бо хотіла мати дітей, пішла своїми ногами, а там померла. У даному випадку це спровокувала операція. Жінці давали наркоз і це могло спровокувати рух тромба та закрити легеневу артерію”, - каже Віктор Бачинський.

Експерт повідомив, що у жінки була венозна хвороба, а це вже небезпечно.

“Ми думали, що там інша проблема. Але коли вивчили медичні документи і подивилися на розтині, все стало зрозуміло. У жінки була венозна хвороба. А якщо є варикоз нижніх кінцівок, то будь-яке хірургічне втручання — це вже небезпека”, - пояснив Віктор Бачинський.

За словами Віктора Бачинського, якби причиною смерті було введення якихось медикаментів, то смерть настала би одразу.

“Жінка лежала під медикаментозним наркозом 18 хвилин, а смерть настала на 19 хвилині. Це ускладення, якого ніхто не міг передбачити. І це не з вини лікарів. Якби це було з вини лікарів, я би не написав, що це тромбоемболія”, - заявив Віктор Бачинський.

У бюро судово-медиченої експертизи повідомили, що родичі померлої самі написали заяву, щоби провели судово-медичну експертизи. З приводу висновків не мають жодних претензій.

“Родичі вже були у нас, жодних претензій у них немає. На жаль, це дуже поширена причина смерті і тут нічого екстраординарного немає. Цьому не могли зарадити лікарі, бо причину можна виявити лише під час розтину”, - сказав Віктор Бачинський.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 человек
твой муж выглядит умнейшим человеком. Я полагаю, он знает всё!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення