Вівторок, 28 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях діти поскаржились на насилля в центрі соціально-психологічної реабілітації

У Чернівцях діти поскаржились на насилля в центрі соціально-психологічної реабілітації
У Чернівцях діти поскаржились на насилля в центрі соціально-психологічної реабілітації.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Уповноваженного ВРУ з прав людини.

Комісія на чолі з уповноваженим ВРУ з прав людини у Чернівецькій області Леонідом Мельниковим провела перевірку Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Чернівецької ОДА.

У центрі соціально-психологічної реабілітації перебувають діти віком від трьох до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах.

Вихованцям надають комплексну соціальну, психологічну, медичну, правову та інші види допомоги. У дітей є прогулянковий майданчик з тренажерами.

Однак моніторингова група виявила у закладі й недоліки. В окремих спальнях недотриманий температурний режим та порушені норми житлової площі на одну особу. Діти розповідали, що за неналежну поведінку їм забороняють гуляти на вулиці та не дають користуватися ґаджетами.

Дітей старшої групи залучають до "виховної роботи" з молодшими вихованцями. Малеча розповіла, що під час однієї з таких "виховних робіт" дівчина зі старших класів вдарила хлопців ременем по спині та по нозі.

Моніторингова група готує відповідні звіти та лист реагування до Чернівецької ОДА.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення