П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Росія може застосувати проти України авіацію для нанесення ракетно-бомбових ударів

Експерти прогнозують різке загострення українсько-російських відносин у найближчому майбутньому і пропонують модель швидкої організації оборони країни.

Російська Федерація в найближчі 1-2 тижні може застосувати бойову авіацію для нанесення ракетно-бомбових ударів, у тому числі по цивільних об'єктах у північному, центральному та південному регіонах України. Про це йдеться в заяві Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР) за підписом заступника міністра оборони Леоніда Полякова, колишнього начальника Генштабу Анатолія Лопати, колишнього в.о. міністра оборони Ігоря Тенюха та ін.

"У короткостроковій перспективі військово-політична обстановка в Східноєвропейському регіоні та навколо України продовжить погіршуватися. Посилюватиметься конфронтаційний характер російсько-українських відносин через реалізацію нинішнім керівництвом РФ неприйнятних для України зовнішньополітичних, економічних, військових, гуманітарних та інших цілей, окупацію Криму, постійні агресивні дії на сході і півдні України з метою створення зони з російським управлінням під назвою "Новоросія" та інші ", - йдеться в повідомленні.

На думку військових експертів, новий рівень загроз воєнного характеру, пов'язаний з вторгненням російських військ і застосуванням регулярної армії у війні проти України, вимагає від української влади вжити ряд невідкладних заходів. Зокрема, пропонується ввести систему керівництва державою в умовах військового часу і оборони України. В якості ставки верховного головнокомандувача, яка може створюватися в умовах правового режиму воєнного стану, використовувати РНБО, визначивши його робочим органом Генштаб ЗСУ, і невідкладно призначити секретаря Радбезу. Пропонується також налагодити цілодобову роботу Кабміну з вирішення питань забезпечення оборони країни. "Слід також невідкладно вжити заходів щодо посилення єдиного ефективного та оперативного керівництва всіма силами оборони України в районах ведення ними бойових дій. Адже досі, де-юре, ними керує заступник голови СБУ, що неприпустимо в умовах воєнного вторгнення Росії на Сході України. згадане керівництво має бути негайно передано Генштабу ЗСУ. При цьому міністри і керівники інших військових формувань та правоохоронних органів можуть залучатися виключно до планування їх дій, не до управління ними в районах бойових дій ", - пропонують військові експерти.

На думку організації, розпочати підготовку до введення режиму правового режиму воєнного стану потрібно вже сьогодні, а саме - внести зміни в законодавство, насамперед, в закон "Про правовий режим воєнного стану". "Планування і проведення військових операцій має, передусім, передбачати виняток поповнення резервів терористичних угруповань з боку Російської Федерації. При неможливості здійснення надійної охорони та оборони певних східних ділянок українського кордону, доцільно зосередитися на контролі і вогневому ураженні важливих комунікацій та шляхів потрапляння в Україну важких озброєнь, найманців і російських військових ", - сказано в повідомленні.

ЦДАКР вважає за необхідне в максимально стислі терміни підготувати населення України до масштабної агресії з боку Росії і до оборони держави. "Головним має стати прискорене формування потужних військових резервів. В цьому контексті слід уточнити мету, зміст і заходи третьої хвилі мобілізації, зокрема, за її рахунок поповнити резерви в центрах підготовки особового складу до збройного опору противнику. Максимально використовувати при цьому наявні кадрові резерви. одночасно в Донецькій і Луганській областях потрібно розпочати формування нової місцевої еліти за рахунок авторитетних, патріотично налаштованих місцевих активістів, бізнесменів, вчених, промисловців, правоохоронців тощо ", - переконані військові експерти.

Крім того, пропонується невідкладно перейти від застосування в районах бойових дій батальйонних тактичних груп ЗСУ та інших військових формувань України до застосування відповідних бригад, яким повинні бути додані добровольчі батальйони територіальної оборони. За умови забезпечення їх належним важким озброєнням це не виключає можливість формування окремих і добровольчих бригад у складі добровольчих батальйонів.

"Враховуючи, що протягом наступних 1-2 тижнів може статися застосування Росією бойової авіації для нанесення ракетно-бомбових ударів не тільки по наших військових об'єктах, але і по об'єктах цивільної інфраструктури, потрібно підготувати бомбосховища в регіонах південної, північної та центральної України", - сказано в повідомленні. Особливу увагу пропонується приділити забезпеченню готовності до бойових дій, особливо в боротьбі з розвідувально-диверсійними групами противника, в містах і селах зазначених регіонів.

"Для цього має бути прискорене формування батальйонів, рот і взводів територіальної оборони з розрахунку: батальйони - для великих міст та обласних центрів, роти - для невеликих міст, взводи - для інших населених пунктів", - вважають експерти. На їх думку, важливим завданням є розробка та впровадження механізмів мотиваційного стимулювання учасників бойових дій за рахунок використання адміністративного ресурсу. "В" мотиваційний пакет "повинні входити можливості на пільгових умовах отримання житла (безкоштовно для сімей загиблих та Героїв України), отримання освіти, ранньої пенсії за вислугою років (а також пенсії внаслідок поранення і пенсії сім'ям загиблих), медичного страхування, страхування життя, а також грошові винагороди. При цьому слід передбачити надання їм відповідних загальнодержавних та відомчих нагород ", - додали в ЦДАКР. Крім того, військові рекомендують розглянути питання про перенесення дострокових виборів до Верховної Ради на період після завершення військової агресії Росії проти України.

"Президент РФ Володимир Путін не бере до уваги ніякі кроки України, крім її збройного опору, санкції західних держав не є дієвими, а дипломатичні можливості на даний момент майже вичерпані. Тому тільки потужне збройний опір може дозволити змінити наміри Кремля по знищенню незалежності нашої держави. при таких обставинах єдиним шляхом змусити російську сторону відмовитися від агресії проти України і планів окупації нових територій є нанесення агресору таких поразок, які приведуть до великих людських втрат його збройних сил. Це стає чинником збереження України як незалежної держави ", - підкреслили експерти.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення