Вівторок, 25 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Корупцію в Україні очолили Порошенко і Гройсман? - Сергій Власенко на Шустер LIVE

Найцікавіше за підсумками ефіру Шустер LIVE від 18.11.2016:

Давід Сакварелідзе: "Чому олігархат впадає в істерику, коли активізується Саакашвілі” 
 
Давід Сакварелідзе, заступник Генерального прокурора України - прокурор Одеської області ( 2015-2016), член ініціативної групи по створенню партії “Хвиля” в прямому ефірі Шустер LIVE: “Як тільки Саакашвілі активізується – олігархи починають хвилюватись, підключаються всі олігархічні телеканали. Мені дуже сумно, що таке відбувається, бо я хотів жити в цій країні і тут виховувати дітей. Дуже жаль, що президент прислуховується до таких своїх радників. Кононенко вже вступив в переговори з грузинською стороною щоь до позбавлення громадянства. Але нас це не лякає, бо це значить, що ми займаємось правильною справою. Інших таких як Ляшко чи Рабінович владі можна не боятись бо з ними можна домовитись і вони продовжать імітувати опозицію”

Мураєв про Саакашвілі: “Так він талановитий в чомусь, але чи цього достатньо?” 
 
Євген Мураєв, Народний депутат, позафракційний, голова політради партії “За Життя” в прямому ефірі Шустер LIVE: “Саакашвілі покинув Грузію через ряд обвинувачень. Там до речі були вибори недавно, він програв. Мені було дуже соромно, коли Порошенко натягнув в керівництво країни купу іноземців. В Одесі рейтинг Саакашвілі низький, бо там вже встигли оцінити його роботу. Так – він талановитий в чомусь, але чи вистачає цього? Я хочу, щоб в моїй країні були українські менеджери. Якщо він допоможе позбавитись того негативу, що є в нашій країні, то я побажаю йому успіху”

Марушeвська: “Це питання виключно політичної волі, політичного бажання” 
 
Юлія Марушeвська, начальник Одеської митниці ДФС України (2015-2016) в прямому ефірі Шустер LIVE: “Сьогоднішній спокій - спокій у болоті. Законсервовані корупційні потоки. На мою думку це дуже вдало розіграна історія адміністрацією президента. Запросити пана Михайла, пообіцяти йому, що він отримає всі можливості для змін. Людині обіцяють всі можливості, а потім несподіванно забирають. А тепер ми можемо говорити, що в Україні нічого не відбувається. Я пропрацювала рік в митній системі. За рік ми зробили систему відкритою та прозорою. Коли люди приходять на інші митниці, вони кажуть: робіть щось, бо ми поїдемо до Одеси. Ми зробили все за три місяці, інший час ми підтримували її роботу. За корупцію на митниці ви платите зі своїх кишень. Ви їздите по неякісним дорогам, бо не вистачає грошей. Але все можна змінити за півроку. Це питання виключно політичної волі, політичного бажання”

“Корупцію в Україні очолили Порошенко і Гройсман”Власенко
 
Сергій Власенко, Народний депутат, ВО “Батьківщина” в прямому ефірі Шустер LIVE: “В Україні ніколи не було боротьби з корупцією! Її очолює президент Порошенко і Гройсман. Зараз тиск здійснюється проти всіх, хто говорить хоч якесь слово про правду, думає інакше і захищає права людей. Це не тільки Саакашвілі, це і Тимошенко. І згадайте тиск на Савіка Шустера. Тиск став державною політикою, а Порошенко сам чітко знає, які рішення і проти кого він приймає”

Соня Кошкіна: "Чи збереже Саакашвілі громадянство, на жаль залежить не від нього." 
 
Соня Кошкіна, шеф-редактор інтернет-видання LB.ua в прямому ефірі Шустер LIVE: "Михайло Cаакашвілі - геній з великої літери. Зміни яких домоглася його команда проявляться згодом. Навіть після того, як він вже не буде знаходитись в Одесі. На жаль зараз в українській політиці переважає тренд піару. Політики вирішують не те, що робити, а то, як ми про це будемо говорити. Цю тенденцію треба прибирати, з нею потрібно боротися. Чи збереже Саакашвілі громадянство, на жаль залежить не від нього. А те, що відбувається зараз мені нагадало 2012 рік, коли спочатку відмовляли в порушенні кримінальної справи, а потім, через кілька місяців її діставали. Чи зуміє Саакашвілі об'єднати навколо себе демократичні сили? Той хто зуміє цей електорат зібрати той і виграє. Чи зуміє це зробити Саакашвілі - побачимо ".

“Кримінальна справа проти Саакашвілі – за те, що його охоронці купили 2 костюми” - Сакварелідзе
 
Давід Сакварелідзе, заступник Генерального прокурора України - прокурор Одеської області (2015-2016), член ініціативної групи по створенню партії “Хвиля” в прямому ефірі Шустер LIVE: “У нас в Грузії була дуже серйозна негуманна антикорупційна політика, ми саджали власних міністрів. Зараз проти Саакашвілі є переслідування, хоча єдина кримінальна справа проти нього - за те, що його охорона під час поїздки купила 2 костюми. А тепер в Одесі не буде ніяких реформ, там призначать вусатого пузатого чиновника, і все повернеться як було”

“Ініціатор механізмів політичного переслідування – Кононенко” - Наталія Новак
 
Наталія Новак, Народний депутат, “Блок Петра Порошенка”, Член ініціативної групи по створенню партії “Хвиля” в прямому ефірі Шустер LIVE: “Будь-хто може звернутись до суду із заявою що буцім-то при видачі громадянства були допущені помилки – тоді громадянство заберуть, президент ні при чому, і з’являється можливість людину витурити з країни. Це – політичне переслідування. Також є механізми вигнання людей з органів влади – як наприклад було з Томенком і Фірсовим. Зараз застосовується ще один механізм: виключення з іноземних делегацій – це сталось зі мною, Наємом і Заліщук. Ініціатором цих подій був Кононенко”

Колишній власник Михайлівського: “Мене не викликають на допит, зате постійно проводять обшуки" 
 
Віктор Поліщук, власник банку “Михайлівський” в прямому ефірі Шустер LIVE: "Давайте я розповім історію, як продавався банк "Михайлівський". На початку лютого банк "Платинум", в особі Зінькова, звернувся до Дорошенка з пропозицією купити банк "Михайлівський". Ми обміркували і відмовили. Протягом 2 тижнів пані Рожкова (заступник голови НБУ) викликала до себе Дорошенко і наполегливо порекомендувала переглянути покупку банку "Михайлівський". В березні місяці ми визначились з цифрою, за яку були готові продати банк, це було трохи більше 200 млн. гривень. У квітні, я як власник відійшов від прийняття будь-яких рішень і передав на аудит банку "Платинум", в особі Зінькова, Гуртового, Кауфмана - для приєднання до банку "Платинум". 19 травня, я офіційно продав банк Кауфману за 200 з гаком мільйонів гривень, які пішли в погашення моїх кредитних зобов'язань, які були в банку "Михайлівський". І я вивільнив 3 кредитних застави. Це те, що мені закидають, як "порушення". Вся команда Михайлівського перейшла в Платинум, а також всі кредитні портфелі. Всі махінації відбувалися виключно за участю банку "Платинум". А тепер мене називають шахраєм і "тягають" по різних сторонах. Але за цей час мене жодного разу не викликали ні в міліцію, ні в прокуратуру, ні в СБУ - вони тільки провели у мене всюди обшуки. На сьогоднішній день, ти прокидаєшся в понеділок, а тобі повідомляють, що "Гулівер" вже не твій. Але досить було спитати у мене: а що ж сталося у вашому банку”

“У ФГВФО кажуть, що гроші отримає менша частина від 14 тисяч вкладників Михайлівського!” 
 
Постраждалі вкладники банків в прямому ефірі Шустер LIVE: “Президент заявив, що відшкодування стосуватиметься 14 тисяч вкладників на суму 1,2 млрд. грн. Коли Парламент проголосував, люди дуже зраділи, але сьогодні у Фонді Гарантування нам повідомили, що реально відшкодування отримує лиш менша частина цих людей, бо в законі не передбачені деякі юридичні нюанси – здається, у фонді хтось сильно підставив президента. Ми будемо боротись за всіх вкладників всіх банків, що постраждали. Ми оголошуємо безпрецедентне об’єднання всіх вкладників, попри те що були намагання зіштовхнути нас лобами”

Євгeн Мураєв: "Розмови Рожкової записували спецслужби, цим матеріалам просто не дали хід” 
 
Євгeн Мураєв, народний депутат, позафракційний, голова політради партії “За Життя” в прямому ефірі Шустер LIVE: “Я вважаю, що безкарність породжує беззаконня - у нас країна 3 роки говорить про корупцію. Публікуються цифри, говорять про мільярдні розкрадання, але жоден злочин не розслідувано. Чому такий хороший звук у запису? Я думаю, що запис писали "служби". Просто цій справі не дали хід і людина змогла передати нам флешку. Не знаю чому саме нам. Згадайте Порошенка на виступах. У нього всього дві фрази - "агресор" і "патріотизм". Ось перший запис, це - домовленості вищого чиновника Національного Банку України, який в момент введення двосторонніх санкцій відносно Росії, рятував державний російський ВТБ банк. Ви чули "акуратні" фрази: "ми підемо в адміністрацію щось там вирішимо", "треба, у мами запитаємо". Думаю всі розуміють, в яку адміністрацію вони ходили і хто така мама. Я думаю, що проблема 84-х банків збанкрутілих в Україні знаходиться в НБУ. Саме тому, ми 7 жовтня виводили людей на мітинги. Нам стало зрозуміло, що гроші витікають саме через цей орган. Потрібно було ставити бар'єр, привертати увагу до НБУ, створювати тимчасову слідчу комісію і розслідувати ці злочини. Ми вже 2 дні вимагаємо, щоб у Рожкової забрали паспорт, запобігли спробам її втечі. Благаю, припиніть один одного штовхати в парламенті, шукати хто винен - ​​це як раз сценарій влади, це і є "Шатун". І при цьому вони говорять про "агресію" і "патріотизм". Поки ми не запустимо банківську систему, економіка України з колін не підніметься”

Юрій Тандіт: “Завтра Мураєв прийде в СБУ у справі що до записів розмов буцім-то Рожкової” 
 
Юрій Тандіт, Радник Голови СБУ в прямому ефірі Шустер LIVE: “Кожен має займатись більше своєю справою і менше піаром. Ми забираємо ці оприлюднені записи розмов офіційно і завтра народний депутат Євген Мураєв прийде до нас в СБУ, щоб офіційно дати хід справі з плівками. І все ж не забуваймо, що йде гібридна війна і план “Шатун” реалізовується”

{youtube}Wi0KPNGMTDg{/youtube}

Приєднуйтеся до клубу 3s.tv, щоб підтримати канал Савіка Шустера: www.club.3s.tv
Ток-шоу Шустер LIVE виходить в ефір щоп'ятниці о 20:30 на телеканалі 3S.tv
Шустер LIVE. Будні в ефірі з понеділка по четвер о 20:30 (повтор о 9:00 ранку)
Всі новини Шустер LIVE у спільнотах програми та телеканалу 3S.tv у Facebook:
www.facebook.com/shusterlive
www.facebook.com/savikshusterstudio
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення