П'ятниця, 19 жовтня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Двоє буковинців стали суддями Верховного Суду України

Двоє буковинців стали суддями Верховного Суду України
Двоє буковинців стали суддями Верховного Суду України.

Двоє буковинців – В’ячеслав Хохуляк та Ян Берназюк – стали суддями Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.

Загалом глава держави призначив 113 суддів.

«11 листопада, для нашої країни – надзвичайно важливий день, день народження принципово нового Верховного Суду. Він вперше сформований на основі конкурсу – безпрецедентно відкритого, унікального та прозорого. Конкурсу, і кожен з вас це знає, з високим рівнем конкуренції, який проходив під дуже пильним наглядом громадськості, з прискіпливою перевіркою кандидатів всіма антикорупційними органами», – заявив Петро Порошенко під час присяги суддями нового Верховного Суду.

Ян Берназюк із 2016 року і по цей час займав посаду професора кафедри Київського національного торговельно-економічного університету.

Раніше був помічником народних депутатів Арсенія Яценюка і Руслана Князевича.

Спершу Громадська рада доброчесності ухвалила рішення про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного СудуБерназюка Яна Олександровича критеріям доброчесності та професійної етики, однак згодом скасувала його.

В’ячеслав Хохуляк обіймав посаду начальника Головного управління юстиції у Чернівецькій області. Професор кафедри теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА. Був помічником народного депутата Миколи Федорука.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення