Неділя, 04 червня 2023p.

Кінотеатри

Ані Лорак (Куєк Кароліна)

Ані Лорак (Куєк Кароліна)

Життя – складна річ, яка постійно потребує неймовірної кількості сил та почуттів. Вистояти у хуртовині буденності завжди тяжко для будь-якої людини. Але існують особистості, які своїм внутрішнім багатством нагадують ангелів і всілякі труднощі зустрічають з посмішкою на устах та почуттям радості у серці. Щоб стати таким, потрібно бути сильним внутрішньо. Але людина, про яку буде йти мова, на перший погляд, здається зовсім не такою. Ані Лорак – особистість з великої літери і з «великим» серцем.

Співачка Кароліна від народження була талановитою і з дитинства мріяла дарувати радість та добро через свій голос. Народилася Ані в місті Кіцмань, Чернівецької області. Батько Кароліни навчався в музичному училищі по класу диригента хору. Як і кожна творча людина, він не міг зупинитися на досягненні лише однієї поставленої мети, а тому продовжив навчання в Чернівецькому університеті (філологічний факультет). Мати Ані Лорак навчалася в Інституті культури, потім працювала диктором на радіо. Як бачимо, Кароліна за творчою спрямованістю схожа на своїх батьків, тому ще з чотирьох років чітко вирішила, що стане співачкою.

Кароліна почала співати задовго до того, як отримала визнання. Вона вдало пародіювала голосиПугачової, Доліної, Буланової. Творчий шлях Кароліни розпочався зі шкільного періоду, коли дівчина брала участь у різних конкурсах вокалу. Першу перемогу вона здобула у конкурсі «Первоцвіт» у 1992 році. Чарівний голос та приємну зовнішність дівчини не могли не помітити. Так, на цьому конкурсі Ані у віці 13 років знайомиться зі своїм першим продюсером Юрієм Фальосою, який стає для неї одним із найближчих людей. В одній телепередачі, присвяченій життєвому та творчому шляху зірок, Ані Лорак так говорить про Юрія: «Я була одержима музикою. І в Юрі я побачила, можливо, трохи батька, трохи друга, людину, яка піклувалася про мене...»

Починається тяжка і звивиста дорога до успіху, на якій зустрічалося чимало перешкод для такої тендітної і юної леді, як Ані. Але Вона здається такою лише зовні. Насправді ж, Кароліна досить сильна людина, і зламати її прагнення до кращого не здатне, здається, ніщо. Так сталося, що з п'яти років і до восьмого класу дівчина навчалася в школі-інтернаті. Мабуть, саме тут Ані побачила «життя за кадром» і зрозуміла, що без доброти людина не може прожити так само, як без повітря. «Добро завжди перемагає зло» – говорить Кароліна.

Схоже, що дитяча мрія маленької чотирирічної дівчинки починає здійснюватися, коли в 14 років вона підписує свій перший професійний контракт. Три роки наполегливої праці не минули марно. В 1995 році вона бере участь у відомому на той час московському телевізійному шоу «Ранкова зірка». Саме з цього періоду і починається життя Кароліни під новим ім'ям – Ані Лорак. Дехто з артистів та співаків довго ламає голову, який же псевдонім найкраще підійде для кар'єри шоу-бізнесу – такий, щоб запам'ятовувався і одночасно відображав сутність людини. Але Кароліна довго не думала, вона просто прочитала своє ім'я навпаки. Таким чином з'явилася Ані Лорак – людина, яка на сцені виглядає жінкою-вамп, завойовницею сердець, а всередині завжди залишається маленькою Кароліною. Причиною необхідності псевдоніму стало те, що в «Ранковій зірці» вже брала участь конкурсантка на ім'я Кароліна.

Наступною сходинкою у творчому зростанні співачки була участь у двох конкурсах: «Big Apple Musiс – 96» в Нью-Йорку, де вона отримала Гран-прі, та фестивалі «Таврійські ігри» (перемога в номінації «Відкриття року»). В цьому ж 1996 році виходить перший альбом Ані Лорак «Хочу літати». На досягнутому Ані не зупиняється і протягом 1997 року починає записувати нові пісні, знімаються два кліпи («Манекенниця», «Боже мій»), останній з яких стає саундтреком до фільму «Право на вибір». Праця над новим альбомом кипить, як гірська річка, і невдовзі з'являється вже другий альбом під назвою «Я повернусь». Підготовка його вібувалась у Нью-Йорку, де паралельно знімались кліпи на пісні з нового альбому. Молода артистка орієнтується на Захід, тому її творчі здобутки відомі не лише в Україні. Варто також згадати про співпрацю Ані Лорак із відомим російським композитором та співаком Ігорем Крутим, в результаті чого у 1999 році з'являється композиція «Зеркала». Після стрімкого кар'єрного злету на Ані чекає наступна сходинка – другий контракт. Саме того року Ані стає наймолодшою заслуженою артисткою України, а у 2000-му знімається автобіографічний відеофільм «Ани Лорак Навсегда».

Солодкі мрії про артистичне життя співачки не залишали Кароліну ніколи, тому, мабуть, вона вирішила підсолодити творчість роллю в рекламному ролику шоколаду «Корона», який був відзнятий у Лондоні. Тут Ані знайомиться з дуже цікавими людьми, схожими на неї – музикантами та композиторами. Протягом певного часу перебування за кордоном співачка записує нові пісні. За словами Ані Лорак, коли вона внаслідок внутрішніх переживань почала писати пісні українською мовою, в ній повною силою вибухнула українськість. Так, у 2001 році записується її преший україномовний альбом «Там, де ти є». За плечима дівчини залишається багато здобутків, яких можливо досягнути лише за умови наполегливої праці та великого таланту. Але Ані навіть не думає зупинятися на досягнутому. Вона говорить про те, що не уявляє себе кимось іншим, окрім співачки. Не зважаючи на це, Кароліна знімається в кількох мюзиклах: «Вечера на хуторе близ Диканьки», «Женитьба Фигаро», також озвучує роль Малюка в мультиплікаційному фільмі про Карлсона.

«ВCЕ, ЩО МИ МАЄМО – РЕЗУЛЬТАТ ТОГО, ЩО МИ ВІДДАЄМО»

Коли ти починаєш перейматися долями інших людей, стаєш надзвичайно вразливим і сприйнятливим до їхніх переживань. Сьогодення показує, що гуманістів у нашій країні не так вже й багато, та все таки вони є. Віддавати свою доброту та турботу комусь іншому – збагачуватися самому. Саме так вважає Ані Лорак. Вона виросла не розцяцькованою матусиною дочкою і не «тепличною квіточкою», а сама торувала свій шлях до світлого майбутнього. Ані – надзвичайно чуйна і добра людина, і вона намагається якнайчастіше виявляти ці якості в житті. Неодноразово співачка переказувала зібрані під час виступів кошти на потреби шкіл, у лікарні для боротьби зі СНІДом, знімалась у соціальній рекламі. А в 2004 році стала послом доброї волі ООН в Україні з питань ВІЛ/ СНІДу. «Перш за все, моє завдання – змінити ставлення до ВІЛ-інфікованих в Україні з розумінням та любов'ю. Вони такі ж, як ми з вами. Взагалі, розмежування «вони» і «ми» повинно бути відсутнім. Всі ми – люди. В міру можливості я переказую кошти зі своїх концертів на потреби лікарень...», «Дуже важливо донести інформацію до молодих людей про методи контрацепції при інтимних стосунках і змінити ставлення до тих людей, які вже хворі, адже якщо людина захворіла, її звільняють з роботи – вона стає вигнанцем нашого суспіль-ства. Це не є добре. І тому я відчуваю, що повинна змінити це ставлення, говорити про це, підтримувати всі заходи боротьби з цією хворобою,» – говорить Ані.

Якщо у Кароліни є можливість комусь допомогти, вона її використовує. Так, на аукціоні, який відбувався 23 липня в Києві в рамках благодійної акції «Подаруй дитині майбутнє», ляльку, одягнену як Ані Лорак, було продано за 500 євро. Крім того, на одному з аукціонів артистка представила в якості лота свою сумку з метою допомогти хворим на лейкемію. Такі благородні вчинки дійсно заслуговують на повагу, тому вони не зникли безслідно: ім'я Ані Лорак вписано до Золотої книги кавалерів Ордену Святого Станіслава в Україні.

В дитинстві Ані пережила багато складних і тяжких ситуацій, але ніщо не зламало її сильної волі й надії на краще, адже народилася вона в рік Коня, що символізує наполегливість, здатність долати великі труднощі, витривалість. За її словами, якщо довго працювати, успіх прийде в будь-якому випадку, це закономірність. Довгі напружені роки тренувань, як фізичних, так і духовних, принесли бажані результати. Починаючи з 14 років, Кароліна разом зі своїм продюсером Юрієм Фальосою цілеспрямовано реалізовувала свої наміри. Ще навчаючись у школі, дівчина з фізкультури завжди мала трійки або четвірки до тих пір, поки Юрій Дмитрович не розробив дляКароліни спеціальну програму фізичної підготовки, адже сам він – майстер спорту з боротьби.Юрій Фальоса був для дівчини своєрідним, як вона каже, «гуру», він давав Ані читати різноманітні книжки, збагачуючи цим її внутрішній світ. Зараз співачка має чудовий вигляд і багато фанів цікавляться, яким чином вона підтримує таку фігуру. Насправді нічого незвичайного у цьому немає – ранкова гімнастика, правильне харчування і почуття щастя.

«МОЯ МЕТА ЯК СПІВАЧКИ – ПОДАРУВАТИ СВОЮ ТВОРЧІСТЬ ЯКОМОГА БІЛЬШІЙ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ НА ЗЕМЛІ, ДОНЕСТИ СВОЮ ДУШУ, СВОЇ ПІСНІ»

На сучасній українській поп-сцені існує велика кількість «новоспечених» зірок. Залежно від того, на яку публіку орієнована та чи інша пісня, творчість, а також від рівня професійності артиста, можна умовно вирізнити тих, що просто заробляють гроші на своїй популярності та швидко зникають, і тих, хто з дитинства присвячує своє життя вокальній кар'єрі. Саме до останніх належить відома в Україні та поза її межами співачка Ані Лорак.

Слухачі якісної музики завжди бажають, щоб зірка «сяяла», а коли поруч дві зірки – успіх їм гарантовано. В цьому випадку мова йде про так звані «зіркові дуети». Першим таким дуетом для Ані стала співпраця з Олегом Скрипкою в фільмі «Вечори на хуторі біля Диканьки». Наступним проектом став дует з Олександром Пономарьовим у кліпі «100 kisses», який знімався на кіностудії ім.Довженка. Режисерами та авторами сценарію стали брати Олександр та Ігор Стеколенки, які працювали з «Океаном Ельзи», «Другою рікою», Катею Чілі та самим Олександром Пономарьовим. Саме на цьому етапі між ними зароджується дружба та взаємоповага. Якщо згадати, що Кароліна дуже вдало в дитинстві пародіювала голоси відомих на той час співачок, то не виникає ніяких сумнівів, що озвучувати роль Малюка в мультфільмі – те, що треба. Тут Ані Лорак знову зустрічається з Олегом Скрипкою.

Новий етап у творчості співачки позначається співпрацею з відомим російським композитором Костянтином Меладзе, який, до речі, був продюсером фільму «Вечера на хуторе близ Диканьки». Саме з його братом Валерієм Кароліна знялася у кліпі на пісню «Верни мою любовь». У цьому кліпі Ані грає роль лісової мавки, а Валерій – сучасного чоловіка. Найнезвичайнішим дуетом для Ані Лорак стала телепередача «Зірковий дует», в якій вона заспівала з найсильнішим чоловіком України Василем Вірастюком. І, нарешті, останній поки що дует для співачки – співпраця з Олександром Буйновим на зйомках новорічної програми.

Як бачимо, життя та творчість Ані Лорак досить різноманітні й цікаві. Та артистка не перестає дивувати своїх шанувальників. Вона відкриває власний ресторан під назвою «Angel» на вулиці Шота Руставелі. За словами самої Ані, хотілося відчути себе в ролі бізнес-леді, що їй непогано вдалося. У відкритті ресторану артистці допомагав її друг Мурат Налчаджиоглу, досвідченний працівник в готельному та ресторанному бізнесі, з яким вона познайомилася в турецькому місті Анталії. Контракт на управління рестораном Ані Лорак підписала з мережею «Козирна карта».

Незвичайна людина з доброю душею, тендітна дівчина, красуня, чарівна співачка – це ще не всі епітети, які можна використати поруч з ім'ям Ані Лорак. Вона ніколи не ображається, навіть якщо негативні слова їй кажуть просто в обличчя, вона говорить, що потрібно діяти так, аби потім не шкодувати про свої вчинки, прислухатись до свого серця. То ж побажаємо Ані на майбутнє нових творчих успіхів, у чому ми не сумніваємось, а нашим читачам – хоча б трішки бути чимось схожими на цю людину, і тоді світ стане ще добрішим...


За даними сайту Хто є хто в Україні та навколо  www.who.com.ua
Оцінити матеріал:
(9 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення