Субота, 01 квітня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62

Кінотеатри

Кожна гривня, повернена податківцями до бюджету, – це зарплата вчителя

Кожен злочинець, який обкрадає державу, повинен повертати вкрадене з великими штрафними санкціями, наголошують у податковій міліції, адже кожна гривня, повернена податківцями до державного бюджету, – це зарплата вчителя, лікаря, це нова школа або лікарня.

Днями податкову адміністрацію перейменовано у податкову службу. Ці реформи також зачепили податкову міліцію. Штат скорочено на 20% працівників. У результаті ліквідовано два підрозділи цього відомства. «Хоча, як заявляє в.о. першого заступника голови – начальник управління податкової міліції ДПС у Чернівецькій області Іван Швед – такі зміни ніяк не позначилися і не повинні у майбутньому позначитися на результатах роботи податкової міліції. Незважаючи на це, більшість працівників керівного особового складу мають досвід роботи від 10 до 15 років, а значить, зможуть навчити молодих спеціалістів». Так, у 2011 році за безпосередньої участі податкової міліції до зведеного бюджету надійшло 40,2 млн. гривень, до державного – 31,1 млн. гривень. Загальна сума відшкодованих збитків по кримінальних справах складає 10,4 млн. гривень.
Як свідчить статистика, найбільше кримінальних справ минулого року податкова міліція порушила за ст.204 КК України (виготовлення або збут незаконно виготовлених підакцизних товарів). Так, органи податкової міліції у 2011 році вилучили товарно-матеріальних цінностей на суму 12,4 мільйона гривень. Найчастіше це стосувалось алкогольних і тютюнових виробів, спирту та марок акцизного збору. Також по сім кримінальних справ порушено за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ст.207 КК України – ч.3) та за розтрату або заволодіння майном (ст.191 КК України).
«Попри це, основним завданням податкової міліції є боротьба з тіньовим бізнесом. Наразі у провадженні знаходиться резонансна кримінальна справа, порушена проти сімох осіб, які якраз були суб’єктами тіньового бізнесу. До речі, усі члени цієї організованої групи – гастролери з різних областей України, які вважали, що на території нашої маленької області можна легко нажитися. Та завдяки проведеній колосальній оперативно-розшуковій роботі ми припинили їхню діяльність. Це суттєвий показник для нашої служби», – зауважив полковник податкової міліції Швед. Щодо пріоритетів, які стоятимуть перед податковою міліцією у Чернівецькій області у 2012 році, то фахівці наголосили: і надалі сприятимуть нормальним відносинам між державою і бізнесом. Однак з’явилися і нові завдання, як зауважує полковник Швед. Це виявлення злочинів, пов’язаних із використанням новітніх технологій, оскільки із їхнім стрімким розвитком різко збільшилася кількість злочинів у цій сфері. Тому для боротьби з кіберзлочинністю у податковій міліції створено спеціальний підрозділ.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Вікторія
Україна отримує гроші до державного та зведеного бюджету внаслідок податків різних злочинців за скоєння ними злочинів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення