Понеділок, 25 травня 2020p.

Затримано групу, яка продавала викрадені державні номерні знаки

Міністерство внутрішніх справ оцінило роботу чернівецького управління у 23 бали із 24 можливих. Один бал наші правоохоронці не добрали тому, що до розгляду надійшла менша кількість заяв.


Дев’яносто номерних знаків вдалося вкрасти та продати чернівецьким зловмисникам. Хлопці віком 19 та 24 роки продавали номери зазвичай в Італії та Іспанії по сто євро, в Україні – по десять. Під них підробляли технічні паспорти, аби не виникало підозр.


За десять місяців цього року на території Чернівецької області зареєстровано 5285 злочинів (проти 5807 минулого року), тобто зафіксовано зниження загальної злочинності на 9%. Кількість встановлених осіб по цих злочинах складає 82,3%. Відсоток розкриття зареєстрованих злочинів постійно зростає. Навіть тих злочинів, що скоєні на території області у минулі роки (понад 250). Начальник обласної міліції Микола Харабара розповів, що з усіх видів злочинів спостерігається тенденція до зниження. Зменшилася не лише кількість злочинів, скоєних неповнолітніми, а й випадки шахрайства. Звичайно, це відрадно. Однак при оцінці роботи чернівецького управління міліції загалом зменшення кількості заяв до розгляду не розцінюється як позитивний факт. Тому із 24 можливих балів наше управління отримало 23. У тому, що не допущено зростання кількості тяжких злочинів на території області, правоохоронці вбачають результат плідної співпраці з прокуратурою та органами влади.


Також у міліції констатують, що досягнуто суттєвого зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Хоча за цими фактами порушено 81 кримінальну справу, у тому числі 19 за фактами ДТП зі смертельними наслідками.


У кінці генерал-майор вкотре наголосив, що криміногенна ситуація в області є контрольованою, і пообіцяв, що найближчим часом громадськість дізнається прізвища ще кількох фігурантів у справі Ринжука.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення