Середа, 27 січня 2021p.

БТІ видавало незаконні довідки, а у «Чернівціобленерго» додавали рахунки за втрати електроенергії

 Недаремно українці не довіряють державним установам і вважають їх забюрократизованими, адже статистика вперто свідчить, що чиновники різних рівнів продовжують користуватися своїм становищем та заробляти на українцях, зокрема на необізнаних, та тих, хто не знає своїх прав.


 Місяць тому за дорученням президента Антимонопольний комітет провів дослідження місцевого ринку надання житлово-комунальних, адміністративних та інших господарських послуг на Буковині. За результатами здійснених позапланових перевірок органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання працівниками Антимонопольного комітету було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення конкурентного законодавства у вигляді зловживання монопольним становищем КП «Чернівціводоканал», КП «Хотинтепломережа», КП «Сторожинецьке житлово-комунальне господарство» та зобов’язано виконавчі комітети Чернівецької міської ради, Сторожинецької та Хотинської міських рад усунути порушення.


– За нашими даними, у Чернівецькій області надається понад 200 адміністративних послуг у різних організаціях органів місцевого самоврядування, – розповідає начальник Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віктор Мотуляк. – Ми мали завдання визначити ступінь монополізації ринку і виявити порушення. В ході дослідження опрацьовано більше 300 інформаційних відповідей на наші вимоги, проведено низку перевірок.


 Під час розслідування АМКУ було виявлено, що «Хотинтеломережа» надала цілий ряд незаконних послуг і змушувала людей сплачувати їх вартість, а обласне та міське БТІ змушувало людей платити за інформаційні довідки, що ця установа має надавати безкоштовно. Також грішило корупцією і Кельменецьке, Заставнівське БТІ, «Сторожинецьке житлово-комунальне господарство» та виконавчий комітет Чернівецької міської ради.


 Досліджуючи ринок постачання електроенергії та природного газу, Антимонопольний комітет встановив, що ПАТ «Енергопостачальна компанія» «Чернівціобленерго», зловживаючи своїм монопольним становищем, безпідставно нараховував ОСББ плату за втрати електроенергії. За результатами розгляду справи про порушення до підприємства застосовано штрафні санкції. Крім цього, ПАТ «Чернівцігаз» надано обов’язкові для розгляду рекомендації щодо припинення неправомірних дій на ринку надання послуг з видачі технічних умов на газифікацію. На жаль, журналістам так і не вдалося почути конкретні суми та імена тих, хто наживався на буковинцях.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення