Субота, 24 лютого 2018p.
METRO UA

Судді залишилися без пільг

Судді залишилися без пільг

 З нагоди професійного свята – Дня працівника суду – з журналістами зустрілися голова Апеляційного суду Чернівецької області Олексій Черновський, секретар судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Василь Яремко, в.о. секретаря судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Галина Станковська та заступник начальника територіального управління ДСА України у Чернівецькій області Іван Сарафенюк.

Останній розповів, що зарплатня у суддів сьогодні сягає 8000 грн., а новоприбулого працівника суду – 2500 грн. Розповів про труднощі фінансування, з якими стикнулися торік. Грошей не вистачало навіть на дріб’язок – такий, як марки і конверти. Та вже сьогодні фінансування покращилося: днями надійшов кошторис додаткових асигнувань, виділених на утримання районних судів нашої області, які, як відомо, знаходяться у вкрай незадовільному стані. Також із судів зняли більшість пільг, як-от: право на отримання безоплатного житла і знижки на комунальні послуги та відпочинок. Галина Станковська повідомила, що кількість розглянутих кримінальних справ на 1 грудня зросла на 95 справ. Найсуттєвішу вагу серед розглянутих в апеляційному порядку кримінальних справ займають справи, пов’язані із злочинами проти власності. Василь Яремко доповів про підсумки роботи у цивільних справах. За його словами, у порівнянні з першим півріччям, у другому півріччі справи в основному пов’язані із соціальними виплатами. Однак не зменшується кількість справ, що виникають з кредитних відносин банків і позичальників. За словами п. Яремка, рішення зазвичай однозначні: боржник має повернути кошти.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...
Booking.com INT
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Банк Кредит Днепр UA CPL

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 8%
Фронт Змін - 3.6%
Батьківщина - 9.4%
Самопоміч - 13%
Радикальна партія - 0.7%
Свобода - 8%
Опозиційний блок - 3.6%
Наш край - 0.7%
Народний контроль - 0.7%
Рух нових сил - 5.1%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 2.9%
Інші партії - 2.9%
Не підтримую жодної партії - 41.3%
Всього голосів: 138

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення