Понеділок, 23 жовтня 2017p.

Підприємці обурюються, АЛЕ ЧИСТЯТЬ

Підприємці обурюються, АЛЕ ЧИСТЯТЬ
На пошту редакції «Буковинської правди» прийшла інформація від міської ради, що стосується власників і працівників підприємств, установ та організацій.
Їм нагадали, що, згідно з Тимчасовими правилами благоустрою міста Чернівців, для забезпечення нормального руху пішоходів і транспортних засобів, об’єкти господарювання та підприємницької діяльності зобов’язані прибирати тротуари, дахи, водостічні труби та карнизи з дотриманням заходів безпеки. І підкреслили, що невиконання таких зобов’язань тягне за собою відповідальність відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні порушення.
Цим самим відповідальність за стан доріг чиновники та комунальники переклали на людей, а замість того, аби самим брати в руки лопати та прибирати дороги, ще й погрожують підприємцям. Саме на сесії міської ради, що відбулася 28.07.2011р., внесено зміни і депутати ухвалили Тимчасові правила благоустрою міста Чернівці. А всі ми знаємо відомий вислів – «нічого не буває більш постійним, ніж тимчасові заходи». Тож, зрозуміло, що наші міські можновладці дуже гарно працюють, але в своїх шкурних інтересах, щоб відмити побільше тих грошей, які б мали піти на покращання рівня життя чернівчан та облаштування міських доріг і тротуарів, у тому числі і на прибирання. Фактично міська влада пропонує підприємцям замість того, щоб працювати і заробляти гроші собі на життя, все кинути – свої магазини, кав’ярні, майстерні – і брати віник у руки. З таким твердженням погодився і заступник начальника департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик. «Ви бачили за кордоном підприємців та людей, які самі прибирають територію двору та вулиці біля входу у приміщення? Це нормальна практика для іноземців, – сказав пан Ярослав. – Такі правила благоустрою ухвалені давно, і при кожному скликанні депутати переглядають та затверджують їх знову, це міжнародна практика. За цим мають слідкувати районні ради, і якщо виявлять порушників, то підприємцям загрожує штраф – від 340 до 1360 гривень. Розмір штрафу залежить від того, фізична чи юридична особа порушила правила». Але схоже, що не всі підприємці погоджуються з такою думкою, а навпаки, вважають, що це міські комунальники мають прибирати міську територію.
Як розповідає приватний підприємець, власник кафе Ігор Дмитрович, щодня біля його закладу у скверику чистять сніг спеціальною машиною, але чомусь постійно техніка працює лише у сквері. «Не зрозуміло, чому дорогу неможливо почистити поруч – на тротуарі, а лише у парку, де не дуже слизько», – обурюється підприємець.
Як завжди, жертвою непорозумінь міської влади та підприємців стають люди, адже їм все одно, хто прибере: чи власник магазину, чи працівники КЖРЕПів. Вони поспішають щоранку на роботу та щовечора додому, а якщо вулиці і тротуари перетворюються на ковзанку, то звичайна прогулянка містом може завершитися переломом. Розповідає чернівчанка Олена Квітка: «Я підсковзнулася, впала і зламала руку, тепер доведеться місяць сидіти вдома з гіпсом. Чому я повинна страждати через недобросовісних комунальників? Вони повинні були посипати тротуар, де я впала, піском, тоді все обійшлося б».
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Галицька верстка

Нові блоги

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 0%
Фронт Змін - 2.3%
Батьківщина - 9.3%
Самопоміч - 16.3%
Радикальна партія - 0%
Свобода - 9.3%
Опозиційний блок - 2.3%
Наш край - 0%
Народний контроль - 0%
Рух нових сил - 0%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 0%
Інші партії - 4.7%
Не підтримую жодної партії - 55.8%
Всього голосів: 43

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення