Неділя, 12 липня 2020p.

«Кошти, вкладені в аеропорт, – це інвестиція в майбутнє міста»

 У цьому переконаний секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. Останнім часом точаться численні дискусії з приводу 11 мільйонів гривень МТК «Калинівській ринок», які депутати Чернівецької міської ради своїм рішенням спрямували до Фонду соціального розвитку міста. Вже найближчим часом ці кошти будуть використані на потреби територіальної громади столиці Буковини. Зокрема, чотири мільйони гривень витратять на ремонт злітно-посадкової смуги Чернівецького аеропорту.


 Однак знайшлися люди, які говорять відверті нісенітниці про те, що з ринку спеціально вимивають обігові кошти, а аеропорт доводять до ладу, аби потім вигідно продати.


Усі ці недолугі чутки спростовує секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

– У грудні цього року наш аеропорт має проходити переатестацію. Якщо він не підтвердить статус міжнародного, то ми втратимо єдиний регулярний рейс до Тимішоари, рейси вантажних літаків за кордон. І тоді на аеропорті можна буде ставити хрест. Я, як людина відповідальна, не можу цього допустити. Аби підтвердити міжнародний статус аеропорту, у першу чергу необхідно завершити реконструкцію злітно-посадкової смуги. Я не хочу зараз згадувати детективну історію попереднього тендера, який виграла нікому не відома херсонська фірма, її банкрутство та зниклі п’ять мільйонів гривень коштів міського бюджету. Хай це залишиться на совісті попередніх керівників міста та аеропорту. Зараз наше завдання – забезпечити стабільне фінансування робіт з реконструкції смуги, аби вони завершилися у заплановані строки. Також ми шукаємо підрядника, який проведе роботи із заміни світлосигнальної системи.


– Ваші опоненти переконані, що ці кошти доцільно було б використати на інші цілі.

– Звісно, найлегше було ці гроші «проїсти», як це часто робилося. Але ми працюємо на перспективу. Мене дивує позиція окремих політичних лідерів, які вже майже рік є депутатами міської ради і жодного разу не підняли питання, чому до цього часу аеропорт фактично перебував у жалюгідному стані. А зараз чомусь ще й виступають проти його відродження. Я ж переконаний, що кошти, вкладені в аеропорт, – це інвестиція в майбутнє нашого міста. І вже в недалекому майбутньому повітряні ворота Чернівців приваблюватимуть до нас все більше туристів та інвесторів.


– Є побоювання, що завдяки своїм добрим жестам МТК «Калинівській ринок» може опинитися у скрутному фінансовому становищі.

– Треба розуміти, що кошти спрямовані ринком до Фонду соціального розвитку міста з так званого додаткового капіталу. Тобто фінансовому стану комунального підприємства жодної шкоди не нанесено. Всі знають, наскільки зросли доходи ринку з того часу, як там змінилося керівництво. Ринок має перспективи розвитку. І це правильна позиція, коли кошти, які заробляє комунальне підприємство, спрямовуються на потреби громади, а не осідають у чиїхось кишенях.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення