Четвер, 18 серпня 2022p.

У Чернівцях відроджуються традиції минулих століть

Перший офіцерський бал у Чернівцях відбувся 20 січня.

Світський захід проходив за ініціативи секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина, який для проведення знайшов та залучив спонсорські кошти. Організаторами були Чернівецька міська рада спільно з обласним військовим комісаріатом, Управлінням СБУ в області та Чернівецьким прикордонним загоном. Свято проходило з нагоди відзначення 20-ї річниці створення Збройних сил України, Державної прикордонної служби та Служби безпеки України.
Обов’язковою умовою для учасників дійства було дотримання дрескоду: чоловіки – у мундирах, жінки – у довгих вечірніх сукнях. При вході гостей балу зустрічав Віталій Михайлішин з дружиною, даруючи кожній дамі дзеркальце.
Під звуки «Віденського вальсу» Йоганна Штрауса у виконанні малого академічного симфонічного оркестру обласної філармонії під керівництвом головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Йосипа Созанського розпочали бал Віталій Михайлішин з дружиною та кращі офіцери чернівецького гарнізону з дружинами.
– Це відродження традицій, які були започатковані у нашому місті ще в ХІХ столітті. Ми змогли сьогодні дати сподівання на хороше майбутн. Про це свідчить те, що на світське дійство завітало більше 100 пар різного віку – від поважних полковників із дружинами до юних лейтенантів із дамами, – зауважив секретар міської ради Віталій Михайлішин.
Святкового вечора дружини офіцерів перетворилися на світських левиць, яких прикрашали елегантні наряди, прикраси та святкові зачіски.
Медійне журі, до якого входили представники телеканалів, обрали найкращу танцювальну пару балу – Максима Павлюка, майора, начальника центру автоматизованих засобів управління обласного військкомату, із дружиною Наталією. Пара отримала у подарунок кавовий сервіз.
Гарною ознакою прогресивного розвитку армії України є повернення до старих добрих офіцерських традицій з метою згуртування офіцерського товариства та підняття престижу військових професій.
Оцінити матеріал:
(4 голосів)

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Ольга
Бал це взагалі класно...побіль ше б таких заходів
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення