Четвер, 27 квітня 2017p.

Розкол в Партії Регіонів?

Розкол в Партії Регіонів? Розкол в Партії Регіонів?
www.bukpravda.cv.ua
Сенсацією стали слова народного депутата Миколи Романюка (на фото) про те, що він особисто незадоволений деякими членами Партії регіонів у Чернівецькій облорганізації. Про це він написав у відповідях на запитання на веб-конференції на одному з місцевих сайтів.

Зокрема, Романюк, оцінюючи першого заступника Георгія Галиця, відповів: “ніколи не підтримував і не буду підтримувати рішення по прийому Г.Галиця у Партію регіонів”.

Також, негативно оцінює Микола Романюк голову Глибоцької райдержадміністрації Миколу Загарюка: “Щодо Загарюка, то на мій погляд, це глибоко аморальна людина, яку я ні за яких обставин не призначив би головою РДА”

Чи означає це, що один із головних регіоналів області, який представляє Буковину в парламенті має натягнуті відносини з губернатором - есдекомом-регіоналом Михайлом Папієвим? З'ясуємо це ближче до дати парламентських виборів. 

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Нові блоги

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 0%
Фронт Змін - 2.3%
Батьківщина - 9.3%
Самопоміч - 16.3%
Радикальна партія - 0%
Свобода - 9.3%
Опозиційний блок - 2.3%
Наш край - 0%
Народний контроль - 0%
Рух нових сил - 0%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 0%
Інші партії - 4.7%
Не підтримую жодної партії - 55.8%
Всього голосів: 43

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення