Четвер, 23 березня 2023p.

Кінотеатри

Єдиний на Буковині «чоловічий» округ. Хто є хто в 203 окрузі (+прогноз)

Новоселиця Новоселиця
www.bukpravda.cv.ua
На 203 окрузі, який включає в себе Новоселицький, Герцаївський, Глибоцький райони, а також частину Сторожинецького та частину Садгірського району міста Чернівці, будуть балотуватися 12 кандидатів в народні депутати, причому з них - всі чоловіки, єдиний на Буковині «чоловічий» округ.

На окрузі проживає велика кількість румуномовного населення, він має свою специфіку і завжди відрізнявся від інших округів, як за результатами, так і за активністю виборців.

На окрузі зареєстровані кандидати з досить незвичними та рідкісними іменами такі, як Драгош, Мугурел та Віорел, а два кандидати мають ім’я Микола.

Спочатку коротко про претендентів на депутатство у Верховній Раді згідно даних ЦВК.

Гладчук Микола Петрович
- народився 20 вересня 1970 року в селі Мигове Вижницького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Прем'єр Буд", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Микола Гладчук


Гостюк Микола Ілліч - народився 16 травня 1969 року в селі Магала Новоселицького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Магала Новоселицького району Чернівецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ".

Микола Гостюк


Дармопук Василь Іванович - народився 1 сiчня 1954 року в селі Слобода-Яришівська Могилів-Подільського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, СК "Новоселицький", член Комуністичної партії України, проживає в місті Новоселиця Чернівецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

Василь Дармопук


Дубінський Мугурел Паунелович - народився 14 грудня 1968 року в селі Волока Глибоцького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, директор, ТОВ "КОТАРДІ", безпартійний, проживає в селі Волока Глибоцького району Чернівецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Українська партія "Зелена планета".

Козьма Драгош Фанікович - народився 25 квiтня 1964 року в селі Байраки Глибоцького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Драгош Козьма


Луневський Ігор Юрійович - народився 30 серпня 1993 року в селі Колибаївка Камянець-Подільського району Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Рідківці Новоселицького району Чернівецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

Ігор Луневський


Паламар Іван Савич - народився 6 листопада 1941 року в селі Рингач Новоселицького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Іван Паламар


Поклітар Ростислав Іванович -народився 18 серпня 1974 року в селі Оршівці Кіцманського району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, ПАТ фабрика "Прут", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, самовисування.

Ростислав Поклітар


Рябко Едуард Іванович - народився 20 серпня 1974 року в cелі Динівці Новоселицького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "УкрТехТранс", член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", проживає в селі Динівці Новоселицького району Чернівецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

Едуард Рябко


Семенюк Іван Васильович - народився 12 лютого 1968 року в селі Бояни Новоселицького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Родничок", безпартійний, проживає в селі Бояни Новоселицького району Чернівецької області, судимість відсутня, самовисування.

Іван Семенюк


Тіміш Григорій Іванович - народився 11 грудня 1970 року в селі Купка Глибоцького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Глибоцька районна державна адміністрація, безпартійний, проживає в селі Купка Глибоцького району Чернівецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

Григорій Тіміш


Ястремський Віорел Михайлович - народився 10 лютого 1961 року в селі Цурень Герцаївського району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Герцаївська районна державна адміністрація, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в селі Цурень Герцаївського району Чернівецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Віорел ЯстремськийГоловним претендентом на перемогу в 203 окрузі справедливо вважають одного з найбільш успішних бізнесменів не тільки Новоселицького району, а й Буковини 46-річного Івана Семенюка. Пан Іван народився і проживає в селі Бояни на Новоселиччині.

Він має найбільший рейтинг не тільки через специфіку округу, де переважають румуномовні виборці, але й через неодноразову перемогу пана Івана на виборах в обласну раду. Так в 2010 році в 27 окрузі, він вчергове став депутатом облради, впевнено перемігши інших, двоє з яких нині теж спробують поборотися, тепер вже за місце у Верховній Раді.

Хто знайомий з Іваном Семенюком чи мав ділові стосунки з ним, можуть з впевненістю стверджувати, що це людина слова і завжди виконує свої обіцянки. Саме через це Новоселицький район і прилеглі території, де активно проводить свою діяльність Іван Семенюк, завжди масово підтримує його на виборах, бо він реально допомагає людям і завжди готовий вислухати кожного.

Для більшості буковинців він відомий як генеральний директор ТОВ «Роднічок», одного з найбільших виробників будівельних матеріалів не тільки на Буковині, а й у Західній Україні. Компанією побудовано автозаправний комплекс, готелі, торгові центри та інше. Гордістю компанії є туристично-розважальний комплекс «Сонячна долина».

Наразі Іван Семенюк є депутатом обласної ради, позафракційний та безпартійний. Він є членом постійної комісії з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. До 2012 року був членом Партії регіонів, але перед виборами до Верховної Ради вийшов з партії, в якій повністю розчарувався, побачивши відсутність реформ та реальне відношення до людей.

В 2012 році вже безпартійний Іван Васильович подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом в народні депутати для участі у виборах. До цього, на цьому ж окрузі вже зареєструвався «регіонал» Геннадій Федоряк. Саме тоді розпочався шалений тиск з Києва, в тому числі від очільників на той час керуючої Партії регіонів, з погрозами щодо бізнесу та сім’ї, з вимогою добровільно відмовитись від участі у виборах. Іван Семенюк змушений був знятись з реєстрації, фактично «подарувавши» перемогу «регіоналу» Федоряку, хоча за всіма попередніми рейтингами він 203 округ вигравав.

В районі працює і відомий старший брат Івана, Троян Семенюк, який наразі є депутатом Новоселицької районної ради і входить у фракцію «За єдність». Також Троян Семенюк є секретарем постійної комісії райради з питань культури, спорту та туризму. Вже багато років, Троян Семенюк успішно працює головним тренером в місцевому спортклубі «Боян».

Довіреною особою Івана Семенюка на цих виборах став Нікітович Георгій Іванович, який з 2011 до 2014 року очолював Новоселицьку райдержадміністрацію , а перед цим багато років був відомим в районі податківцем.

Про Івана Семенюка можна коротко дізнатись з відеоролика, розміщеного в інтернеті


Іван Семенюк не вміє давати порожні обіцянки і завжди відповідає за свої слова та підтверджує їх конкретними справами. Він має зобов’язання перед своїми земляками, які неодноразово підтримували його на місцевих виборах.

Він обіцяє сприяти розвитку малого і середнього бізнесу та подолання корупції. Обіцяє ініціювати зміни до чинного законодавства - посилення відповідальності за корупційні дії чиновників аж до пожиттєвого ув’язнення. Разом з тим, буде вимагати скасування чисельних і нікому не потрібних дозволів, погоджень та довідок. Кількість дозвільних процедур має бути суттєво скорочена.

Пан Семенюк обіцяє сприяти зниженню податкового навантаження та спрощення процедури адміністрування податків. Особливу увагу пан Іван приділятиме розвитку сільського господарства. Його мета, щоб кожен фермер мав змогу отримати доступ до дешевих пільгових кредитів.

Іван Семенюк обіцяє створити умови для заробітку та розвитку туристичної галузі. Для цього потрібні якісні дороги, нові автобусні та залізничні маршрути. Також кандидат буде сприяти тому, щоб кожна людина мала всі належні умови для охорони здоров’я, освіти та виховання своїх дітей, а також сприяти створенню умов аби вчорашні випускники могли вже сьогодні знайти собі першу роботу. Пан Семенюк обіцяє соціальні гарантії та допомогти тим, хто її найбільш потребує.

Іван Семенюк обіцяє вислухати кожного, незалежно від людини, яка звернеться до нього за порадою чи допомогою, якою мовою б вона не говорила і яку б релігію не сповідувала.

Основний електорат кандидата Семенюка в Новоселицькому районі.

Але округ не складається тільки з Новоселицького району, а включає в себе частину Садгірського району міста Чернівців, частину Сторожинецького району, Герцаївський та Глибоцький райони. Тому шанси втрутитись в боротьбу мають й інші кандидати.

Основними з них є безперечно Григорій Тіміш, Драгош Козьма та Віорел Ястремський.

Головним з них, все ж можна виділити 43-річного Григорія Тіміша через його приналежність до Блоку Петра Порошенка, який на сьогодні дає відчутний бонус до рейтингу її членам.

Родом пан Тіміш з села Купки, що на Глибоччині, проживає відповідно там же, що дає певну перевагу над іншими головними конкурентами саме в Глибоцькому районі. Наразі він безпартійний. Біля 8 років працював директором школи в рідному селі Купка.

Працював також заступником Глибоцької райдержадміністрації, заступником Глибоцької райради. Наразі є діючий заступник Глибоцької райдержадміністрації. Цього ж року на Глибоцькому Віче пана Тіміша обрали кандидатом на голову Глибоцької РДА.

За час, проведений в кабінетах РДА, Григорій Тіміш посприяв створенню більш як 20-ти громадських організацій та Агенцій по впровадженню в Глибоцькому районі, є членом правління Асоціації органів Місцевого самоврядування в районі та засновником громадської організації «Глибоччина».

На сьогодні пан Тіміш є депутатом Глибоцької районної ради, входить у фракцію Політична партія "УДАР" Віталія Кличка і є головою постійної комісії райради з транскордонного співробітництва, залучення інвестицій та соціальних питань.

В 2012 році брав участь у виборах до Верховної Ради саме в 203 окрузі і відчутно програв «регіоналу» Геннадію Федоряку , якого підтримало майже 50 тисяч людей. За Тіміша проголосувало трохи більше 13 тисяч людей (13,64%) і він зайняв лише друге місце.

Григорій Тіміш обіцяє провести антикорупційну люстрацію, відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів.  

Пан Григорій хоче запровадити народну законодавчу ініціативу (законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом), народне вето та народний вотум недовіри (громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення влади, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.) Також хоче запровадити державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах та справедливе надання молоді доступного житла.

Пан Тіміш пропонує ввести нульову ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки, а для створених на депресивних територіях – на 5 років. Пан Григорій обіцяє залучення максимальної кількості інвестицій в мале та середнє підприємництво, сільське господарство в енергозберігаючі, екологічно безпечні технології Глибоцького, Сторожинецького, Новоселицького, Герцаївського, Садгірського районів.

Кандидат Тіміш буде підтримувати національні меншини Буковини, для збереження міжетнічної та міжконфесійної злагоди в окрузі. Для цього на якісно новий рівень планує вивести зв’язки з Румунією, Молдовою та іншими країнами Євросоюзу. Григорій Тіміш також буде сприяти розвитку транскордонного співробітництва з Румунією та Молдовою.

Основний електорат кандидата Тіміша в переважній більшості - Глибоцький район.

Ще один сильний кандидат в 203 окрузі є 50-річний Драгош Козьма, або Євген Козьма, як його часто називають в Чернівцях.

Родом він з села Байраки, що на Герцаївщині, хоча проживає в Чернівцях. Має відомих братів. Найбільш відомий з них - Георгій Козьма.

Наразі Драгош Козьма є підприємцем і власником ресторану «День і ніч», а дружина - власниця відомого нічного клубу «Торнадо».

На сьогодні пан Козьма є безпартійний, але його висунула на сьогодні досить рейтингова партія – «Радикальна Партія» Олега Ляшка. Саме цей факт і дає пану Драгошу гарні шанси на успіх.

Наразі він є депутатом Герцаївської райради, до якої потрапив від ВО «Батьківщини» і є членом комісії з правових питань, регламенту, депутатської діяльності та етики, міжнаціональних, міжконфесійних та міжнародних відносин.

В 2002 році Драгош (Євген) Козьма потрапив у скандальну історію, яка була опублікована у відомій українській газеті «Факти». Автором статті була журналістка Ірина Рибчинська, стаття була досить велика і якісна, скандал був дійсно величезний. В той час міліцію міста очолював Микола Харабара, який нині є депутатом облради і ще донедавна був «регіоналом».

Коротко про скандал. В 2002 році з ім’ям Драгоша Козьми справді відбувся дуже скандальний інцидент, який стався в нічному клубі «Торнадо». В закладі відпочивала вчителька англійської мови, власниця школи іноземних мов Галина Тарас, яка звинуватила в побитті та спробі зґвалтування Драгоша (Євгенія) Козьму. Була навіть відкрита кримінальна справа. Одним з свідків виступала нотаріус Наталя Козлова, яка нині є депутатом міськради від ВО «Батьківщина».

Найбільш відомий брат Драгоша є Георгій Козьма, який є наразі членом виконкому міської ради та депутатом обласної ради. Він є власником розважального комплексу «Аква-плюс» та нічного клубу «Ізограф».

Драгош Козьма хоче провести радикальне скорочення та оновлення державного апарату на всіх рівнях. Хоче зробити державну службу доступною та престижною, ревізію усього державного та комунального майна.

Пан Козьма обіцяє передати максимальні повноваження та ресурси від центральної влади місцевим громадам, а також скоротити кількість дозвільних процедур на 50% та скоротити радикально кількість податків. Обіцяє також ввести жорстку кримінальну відповідальність, аж до довічного ув’язнення, за необґрунтовані перевірки та вимагання грошей від підприємців державними службовцями та правоохоронними органами.

Пан Козьма обіцяє забечення державної підтримки малому бізнесу та дрібним фермерам, а не олігархам.

Непогані шанси поборотися за нардепа має і 53-річний Віорел Ястремський, який народився і проживає в селі Цурень на Герцаївщині. Він є діючий член політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ". Наразі він очолює Герціаївську райдержадміністрацію.

На сьогодні є також депутатом облради, входить до фракції «Народний фронт» і є членом постійної комісії облради з питань агропромислового розвитку.

На виборах 2010 року мав 10 номер в списках «Фронту змін» до обласної ради. Тоді ж він був заступником генерального директора відомого на Буковині ПП «Колос», директором якого є Ігор Кібіч, а також очолював сільськогосподарське ТОВ «Колосок-2».

Цікаво, що донька ВіорелаАліна Ястремська є депутатом Герцаївської райради, на сьогодні безпартійна. Також вона є секретарем комісії з питань земельних відносин,агропромислового розвитку, екології, будівництва, газифікації, зв’язку , розвитку дорожньої мережі та житлово-комунального господарства, управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл району та міста Герца, розвитку підприємництва, промислової політики, торгівлі та побутового обслуговування населення. Працює керівником районного відділення АТ "Українська пожежно-страхова компанія".

Віорел Ястремський підтримує становлення конкурентного медіаринку, незалежних та професійних ЗМІ, потужних суспільних медій. Виступає за активне залучення іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Пан Віорел обіцяє вирішити проблеми та болючі питання нашого регіону. Це роками не добудовані школи, дитячі садочки та інші об’єкти соціального призначення, проблеми розпаювання земель, проблеми газифікації районів, проблеми несанкціонованого вивозу гравію з русла річок Прут та Сірет, проблеми пунктів перетину кордонів між Україною та Румунією в Герцаївському та Сторожинецькому районах, та інші проблеми, з якими люди нашого регіону зустрічаються щодня. Обіцяє децентралізацію влади, кадрове очищення на всіх рівнях, створення незалежного антикорупційного органу, зменшення кількості дозволів, контролюючих органів і перевірок. Виступає за розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки. Малий і середній бізнес має стати в авангарді економічного розвитку країни, середній клас – основою її соціальної структури. Буде ініціювати реалізацію довгострокової державної програми підвищення енергоефективності.

Пан Ястремський особливий акцент робитиме на наданні належної соціальної та психологічної допомоги, яку мають отримати всі учасники бойових дій, а особливо – ті, хто постраждав у боях. У медичній сфері пан Віорел бачить пріоритет - забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.

За входження в п’ятірку в 203 окрузі зможуть поборотись представники ВО«Батьківщини» і ВО«Свободи».

Ветеран виборчих процесів 72-річний пенсіонер Іван Паламар, родом з села Рингач, що на Новоселиччині, хоча проживає в Києві, вже декілька раз безуспішно пробував балотуватись по мажоритарному округу на нардепа.

На сьогодні є депутатом облради, входить у фракцію «за Батьківщину» і очолює постійну комісію з питань охорони здоров’я.

Був головним лікарем в Путилській та Новоселицькій районній лікарні, заступником головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №5 , заступником начальника Управління охорони здоров'я Шевченківської райдержадміністрації у м. Києві. Заслужений лікар України. Кандидат медичних наук. На сьогодні - пенсіонер.

В свій час був депутатом Київської міської ради, керівник депутатської фракції Партії регіонів, член Президії ради.

В 2005 році Іван Паламар був у списку Партії регіонів під 214 номером. Зовсім близько були такі відомі «регіонали», як Вадим Колісниченко (181) та буковинець Іван Попеску (174). Безуспішно балотується у народні депутати України і 2002 р. і 2006 р. Лише в 2009 році став членом ВО «Батьківщина».

А в 2012 році порушив домовленості опозиційних партій щодо єдиного кандидата, перейшовши дорогу кандидату від ВО «Свободи» Степану Спіжавці, якому до речі програв. За Спіжавку проголосувало біля 7 тисяч, а за Паламара трішки більше 4 тисяч. За інформацією 2012 року, його виключили за цей вчинок з «Батьківщини», але наразі він є діючим членом ВО «Батьківщина» і кандидатом в нардепи.

Довірені особи Івана Паламара на цих виборах до Верховної ради – підприємець Банарюк Валентин Миколайович, працівник ТзОВ "Фалбі"(аптечна мережа) Каменцева Оксана Євгенівна та працівник ПП "Мажор" (видання газет) Лучко Ніна Вікторівна.

Іван Паламар хоче повернути незаконно приватизовану сільськогосподарську землю у державну власність, заморожені вклади Ощадбанку СРСР, провести екологічну реконструкцію підприємств незалежно від форм власності.

Безпосередньо для виборців округу пан Паламар планує відстоювати справедливий бюджет, безпечне та достойне життя та прозорість роботи влади.

Приблизно рівні шанси з пенсіонером Паламарем має маловідомий 40-річний Ростислав Політкар, який є членом ВО «Свобода», хоча в кандидати пішов шляхом самовисування.

Народився в селі Оршівці, що на Кіцманщині, проживає в Чернівціях. Відверто не самий сильний кандидат від ВО «Свободи».

Наразі він є головою правління швейної фабрики «Прут», яка знаходиться в місті Герца. Також є директором готельного комплексу ПП «Мигове-СВ» та власник мережі магазинів “Кавалер”. На сьогодні пан Ростислав є відповідальний за розвиток ВО «Свобода» в Герцаївському районі.

В 2010 році , він брав участь у виборах до обласної ради, у списках ВО «Батьківщина» був 40-м. До речі, тоді ж під 6 номером у списках ВО «Батьківщина» знаходився Георгій Козьма - брат сьогоднішнього конкурента в 203 окрузі Драгоша Козьми.

Руслан Поклітар від ВО «Батьківщина» брав участь у мажоритарних виборах в 6 окрузі, де програв «регіоналу» Віктору Кришмару, який нещодавно очолював Герцаївську райдержадміністрацію.

Кандидат в нардепи Руслан Поклітар скопіював повністю передвиборчу програму у свого однопартійця, кандидата Лози А.С. з Донецької області (округ №46)

Пан Поклітар обіцяє здійснити люстрацію, скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність, обрання місцевих суддів. Хоче розпустити місцеві держадміністрації і передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад. Обіцяє перебудувати і скоротити міліцію, заборонити комуністичну ідеологію, на рівні з нацистською, визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України.

Ще один «варяг», який народився на Буковині, але проживає в Києві, 44-річний Микола Гладчук може ввійти в п’ятірку при гарній виборчій кампанії. Уродженець Мигове, що  на Вижниччині на сьогодні є заступником директора ТОВ "Прем'єр Буд" (оптовий продаж енергозберігаючих ламп та інших джерел світла).

Три роки був головою Новоселицької РДА, очолював Сокирянську РДА, був депутатом облради, заступником голови обласної ради, заступник директора деревообробного підприємства ТОВ «МіражЛТД», був начальником Управління зовнішньої економічної діяльності, міжнародних відносин та з питань залучення інвестицій Чернівецької ОДА, управляв Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Під час правління Януковича працював заступником керівника апарату Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації. Є головою громадської організації Чернівецька обласна організація «Екологічна безпека» та голова Чернівецької обласної організації Всеукраїнська організація «Спілка молодих державних службовців».

У 2006 році безуспішно балотувався до облради за виборчим списком "Партії екологічного порятунку "ЕКО+25%". Безуспішно свого часу пробував попасти і до Київської міської ради, програвши вибори.

Довіреними особами Миколи Гладчука ни цих виборах стали троє осіб. Найбільш відомий з них - пенсіонер Базь Мірча Андрійович, який є депутатом Новоселицької райради, голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, контролю за виконанням рішень ради та зв'язку із засобами масової інформації і входить у фракцію "За єдність". Він є близький до Франца Федоровича, разом 2004 року були в «Трудовій Україні», депутат районної ради багатьох скликань.  Зараз є діючим заступником голови виборчої комісії в 203 виборчому окрузі.

Мірча Базь був представником Сергія Тігіпка і членом комісії від Віктора Януковича під час президентських виборів 2010 року та уповноваженою особою від Партії регіонів на парламентських виборах в 2012 році.

Ще дві довірені особи кандидата - Гладчук Ірина Іванівна, яка є наразі безробітною та донька Гладчук Марія Миколаївна, яка працює в національному медичному університеті ім. Богомольця.

Микола Гладчук обіцяє люстрацію на всіх рівнях усіх гілок влади. Цікаво, що під дію люстрації ймовірно підпаде і сам пан Гладчук.


Пан Микола обіцяє підтримати місцевого товаровиробника на всіх рівнях економічних відносин, а також буде наполягати, щоб мінімальна пенсія містила законодавчо затверджений коефіцієнт інфляцій. Обіцяє декриміналізацію влади, рівність та відповідальність перед законом для всіх, без винятків.

Ймовірні аутсайдери перегонів є «соціаліст» Микола Гостюк, комуніст Василь Дармопук, «зелений» Мугурел Дубінський, представник «Сильної України» Едуард Рябко та «опозиціонер» Ігор Луневський.

З цієї когорти кандидатів виділяється підприємець, депутат Новоселицької райради 45-річний Микола Гостюк, який наразі є безпартійний, але висунений партією "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ".

Він народився і проживає на Новоселиччині, в селі Магала. В Новоселицьку районну раду потрапив від Соціалістичної партії, є членом комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

В 2012 році на виборах до Верховної Ради був уповноваженою особою Соціалістичної партії України в 203 виборчому окрузі.

Микола Гостюк хоче суттєвого розширення самоврядування з наповненням його реальним змістом, повернення у державну власність природних монополій: обленерго, облгазів, водоканалів, теплокомуненерго.

Пан Гостюк сприятиме створенню та реалізації програм соціально – економічного та культурного розвитку населених пунктів з компактним проживанням національних меншин, в т.ч. зайнятості населення.

Не менш відомою особою в окрузі є й 40-річний Едуард Рябко, уродженець села Динівці Новоселицького району, де і сьогодні проживає. Наразі є генеральним директором ТОВ "УкрТехТранс", основний вид діяльності якого є консультування з питань комерційної діяльності та управління. Діючий член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

В 2010 році балотувався в депутати облради по 27 округу від «Сильної України» і з тріском програв переможцю Івану Семенюку. Що цікаво, ще одним «конкурентом» в цьому ж окрузі тоді був ще один учасник цієї кампанії Іван Паламар, який розділив долю пана Рябка.

Довірених осіб у кандидата Едарда Рябка теж троє. Найбільш відомий з них – Бовкун Олег Анатолійович, який є адвокатом. Працює в адвокатському бюро «Бовкун та партнери», молодший брат відомого борця з податковою Олександра Бовкуна.

Менш відомимии є інші дві довірені особи кандидата Рябка – пенсіонер Марченко Володимир Олександрович та працівник ДП "М’ясо Буковини" ВАТ "Новоселицький птахокомбінат" Павлюк Геннадій Олександрович.

Кандидат Рябко обіцяє встановлення більш міцних економічних зв`язків між сусідніми регіонами, залучення зовнішніх інвестицій, підтримання та у подальшому розвиток багатонаціональної спільноти, розвивиток туристичної галузі та спортивно-оздоровче життя регіону, збереження пам`яток культури світового значення, надання пріоритету розвитку села шляхом створення на рівні кожної сільської ради комплексу бюджетних закладів (школа, садок, клуб, бібліотека, стадіон, тощо).

Ще один кандидат з туманними перспективами - 60-річний комуніст Василь Дармопук народився у Вінницькій області, на сьогодні проживає в Новоселиці. Діючий директор колишнього заводу залізобетонних виробів, а нині СК "Новоселицький".

Пан Дармопук є членом виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

Василь Дармопук
використовуючи депутатські повноваження, на основі законів України обіцяє захищати конституційні права і свободи трудящих, боротися за покращення життя та екологічної безпеки своїх виборців. Він буде виступати проти підвищення тарифів на комунальні і транспортні послуги, цін на ліки, предмети повсякденного попиту, продукти харчування, а також виступає за забезпечення безоплатної освіти та медичного обслуговування.

В 2012 році на виборах до Верховної ради в 203 окрузі був довіреною особою комуніста Говорняна Семена Володимировича.

Корінний житель відомого за межами Буковини селища Волока 45-річний Мугурел Дубінський навряд чи сподівається на перемогу. Він є директором ТОВ "КОТАРДІ",що пов ‘язане з весільним бізнесом. Наразі є безпартійним, суб’єкт висування – Українська партія "Зелена планета".

Нагадаємо, що очолює партію відомий юрист Юрій Кармазін. А в обласному осередку цієї партії головує Пилипчук Микола Васильович, його заступником є Кнаус Олександр Салманович.

Мугурел Дубінський є також членом та головою чернівецького обласного представництва громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «ФЕДЕРАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ МИРОТВОРЦІВ УКРАЇНИ» .

Мугурел Дубінський обіцяє реформування державної системи охорони здоров’я, підвищення якості й доступності медичних послуг, впровадження державного і громадського контролю за шкідливими викидами, впровадження територій забруднених сміттєзвалищами, екологічний контроль води, повітря, якості продуктів.


Найбільш маловідомий з кандидатів, житель села Рідківці Новоселицького району, уродженець Хмельниччини 21-річний Ігор Луневський. Безпартійний, тимчасово не працює, висунутий партією "Опозиційний блок".

Нагадуємо, що в першій десятці цього блоку такі неоднозначні особи як Юрій Бойко, Михайло Добкін, Нестор Шуфрич, Наталя Королевська, а 23-м в списку - екс-губернатор Михайло Папієв. Перспективи пана Луневського на виборах не дуже гарні і цілком прогнозовані.

Ігор Луневський обіцяє вимагати децентралізацію влади, щоб виконавча влада в областях, районах, селах, селищах належала виконкомам. Зробити реформу судочинства. Буде вимагати публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік, свою декларацію про доходи та видатки. Пан Ігор обіцяє освіту та медицину зробити доступною та безкоштовною.

І нарешті кандидати 203 округу за зодіакальним гороскопом.

Найбільше серед кандидатів стрільців, їх аж троє - Дармопук Василь, Дубінський Мугурел та Тіміш Григорій. По два кандидати серед тільців, дів, відоліїв та левів.

Гладчук Микола, Луневський Ігор – діви, Гостюк Микола, Козьма Драгош – тільці, Дармопук Василь, Дубінський Мугурел, Тіміш Григорій – стрільці, Паламар Іван – скорпіон, Поклітар Ростислав, Рябко Едуард – лев, Семенюк Іван, Ястремський Віорел – водолій.

Згідно китайського гороскопу по два кандидати є псами,тиграми, півнями та мавпами.

Гладчук Микола, Тіміш Григорій - пси, Гостюк Микола, Луневський Ігор – півні, Дубінський Мугурел, Семенюк Іван – мавпи, Дармопук Василь – кінь, Козьма Драгош - дракон, Паламар Іван – змія, Поклітар Ростислав, Рябко Едуард – тигр, Ястремський Віорел – бик.

Прогноз «БП»: переможець Іван Семенюк

В четвірку ввійдуть: Григорій Тіміш, Драгош Козьма та Віорел Ястремський.
Оцінити матеріал:
(3 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення