Субота, 10 червня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Кінотеатри

Коли звітуватимуть депутати?

Коли звітуватимуть депутати?

  Якщо сесія ради не проводиться, то не видно роботи депутатів. Адже переважна більшість депутатів міста та області показує свою роботу під час сесії. Немає сесії – немає й роботи (йдеться про обласну раду). Комусь ці слова не сподобаються, їхнім аргументом буде те, що депутати обласної ради працюють не тільки на сесії. Так, звичайно, ведеться робота в комісіях, готуються депутатські запити, депутати відповідають на звернення громадян. Але як і де побачити цю роботу?

З’ясувалося, із сучасними інформаційними технологіями депутати як обласної, так і міської ради в основному не товаришують. За винятком двох депутатів. Потрібно віддати належне нашоукраїнцям Михайлу Павлюку (депутату обласної ради) та Володимиру Бешлею (депутату міської ради), які оприлюднили на порталі обласної та міської рад звіт за рік свого депутатства.

Рубрика «Діяльність ради, звернення громадян», що на порталі облради, протягом тривалого часу залишається порожньою. Там «зависають» узагальнені звіти депутатів. Дуже хотілося б побачити роботу кожного депутата в цьому напрямку, оскільки завершується рік. Закликаю всіх депутатів як обласного, так і місцевого рівня оприлюднювати результати своєї роботи на офіційному порталі своєї ради. Тим більше, що мета будь-якого такого сайту – висвітлювати роботу не тільки керівництва ради, але й кожного депутата.

 

Ще хочеться сказати про портал обласної ради. Хотілося б, щоб сайт працював оперативніше. До прикладу, у вівторок, 6 грудня, найсвіжіша новина на сайті була за 1 грудня. Колеги з інших областей працюють дещо швидше. Наприклад, на сайтах Тернопільської, Івано-Франківської, Ужгородської обласних рад пишуть новини чи повідомлення щодня, окрім вихідних. Я вже не кажу про Львівську, Донецьку та інші області, де на день друкується по 3-4 новини. Щоправда, є й такі, як наша облрада, на сайті якої новина з’являється раз на 3-4 дні. Очевидно, наповненням сайтів займаються відповідні прес-центри, прес-служби... Можна зрозуміти й прес-службу, адже як їй створити новину, якщо їй не надають інформації. Тому показник роботи прес-служби залежить від роботи депутатів ради. Проаналізувавши роботу офіційного порталу обласної ради, зрозумів, що сайт наповнюється винятково інформаціями про проведення комісій і про заходи за участі керівництва облради. При цьому жодної новини про роботу окремого депутата…

 

З міськими депутатами ситуація дещо краща. Зокрема, у вівторок звітували депутати від фракції «Свобода» в міській раді: Олена Калмикова, Віктор Крохмаль, Мар’яна Кривич. До речі, вже в деяких областях сьогодні проводять сесії, де депутати звітують про свою роботу за рік. Тож, аби побачити, як депутати працюють, потрібно дочекатися наступної сесії? Правда, коли вона буде, невідомо. Відомо лише, що до Нового року.

На думку депутата обласної ради від Партії регіонів Георгія Галиця: «Всі нагальні питання досить успішно вирішують не в сесійному режимі. Однак сесія відбудеться. Як тільки буде узгоджена кандидатура на посаду голови обласної ради». Іншої думки депутат від фракції «Фронт Змін» Максим Бурбак: «Населення області відчуває брак скликання сесії. Тому її потрібно проводити якнайшвидше». Нагадаємо, востаннє сесія обласної ради скликалася в серпні цього року. 

Оцінити матеріал:
(3 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення