П'ятниця, 29 травня 2020p.

Коаліція в міській раді РОЗПАДАЄТЬСЯ...чи класичний кидок "Нашої України"

Коаліція Партії регіонів з «Батьківщиною» та «Нашою Україною» потрохи розпадається.

Підтвердженням цього стало звільнення в.о. директора Калинівського ринку Василя Максимюка, голови міської організації партії «Наша Україна», члена фракції «Наша Україна» в міській раді. Про це повідомив під час спілкування з журналістами сам роботодавець – секретар міської ради Віталій Михайлішин. «Василь Сидорович мені говорив, що не має більше бажання працювати», – каже секретар міської ради. За повідомленням прес-служби ринку, «у зв’язку із закінченням 25 січня терміну дії попереднього розпорядження про покладання обов’язків генерального директора на Василя Максимюка його було звільнено від виконання цих обов’язків».
Секретар міської ради не забарився з новим керманичем. Віталій Михайлішин підписав розпорядження про призначення в.о. генерального директора Калинівського ринку Олександра Карнася. Нагадаємо, Василь Максимюк виконував обов’язки гендиректора МТК «Калинівський ринок» з квітня 2011 року. Пан Максимюк повідомив ЗМІ, що для нього це була несподіванка. «Щомісяця мені продовжували контракт. За кілька днів до його закінчення телефонували з відділу кадрів і запрошували написати заяву, – розповів Василь Максимюк. – Контракт закінчився 25 січня, але мені ніхто нічого не казав. У середу, після Дня депутата, зателефонували з відділу кадрів і сказали: «Зайдіть і заберіть трудову книжку, є розпорядження про припинення з Вами трудового контракту». Василь Максимюк не здається, запевняє, що братиме участь у конкурсі на посаду директора Калинівського ринку. «Маю намір і далі брати участь у конкурсі на посаду директора ринку. Я підготовлений і не відмовлявся працювати. Але так склалося. Ще до конкурсу я передбачав, що, можливо, буде інший переможець. Але був переконаний, що все буде зроблено так, як ми декларували рік тому громаді, – прозоро. Скільки би не відбулося конкурсів, я братиму в них участь і доводитиму своє бачення концепції розвитку ринку».
Це лише перший сигнал влади Партії регіонів у місті. Не важко спрогнозувати, що наступними жертвами стануть інші посадовці як з «Нашої України», так і з «Батьківщини», які отримали посади від цієї влади. Адже «донецьких зрадників» не люблять. Тому і до них таке ставлення. Не допомогло Максимюку, що він зробив Михайлішина своїм кумом. Можливо, Віталій Михайлішин побоявся Василя Максимюка як конкурента на наступних виборах міського голови. Нагадаю, що Василь Максимюк балотувався на посаду мера на виборах 2010 року. Тому й рейтинг у нього не менший, ніж у Михайлішина.

Довідка: Олександр Карнась пропрацював на цьому підприємстві протягом багатьох років, зокрема, й на посаді першого заступника генерального директора, коли ним був Іван Ринжук.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення