Неділя, 28 травня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Кінотеатри

Папієву вдалося більше зробити, ніж попередникам

 Можна по-різному ставитися до крайової влади. Бо люди взагалі перестали вживати добрі слова, характеризуючи керівників держави. Масово критикують і Президента, і Кабмін, і особливо парламент. Ще такого в країні не було, щоб настільки ненависними були усі ці три, досить підгнилі, стовпи влади. Повсюдне розчарування неукраїнською верхівкою.


 На щастя, подібного розчарування не відчувається щодо буковинської влади. Так, це теж діти однієї партійної матері. І, здавалося б, яблучко від регіональної яблуні недалеко відкочується. Та все ж…


 На Буковині життя набагато бадьоріше. Хай і немає довгий час голови обласної чи міської рад. Це виглядає як чи не найбільший недолік влади. Але йдеться не про це. Не відчувається в нашому краї, що ним керують затяті регіонали – такі, як у Верховній Раді. У всякому разі на цьому так різко не акцентується увага. Зусилля спрямовані на роботу, результати якої помітні. А це набагато важливіше від того, яка політична сила причетна до них.


 Закінчується рік, і вже можна підсумовувати здобутки крайової влади. Тому, крім критики, хочеться і щось добре сказати про крайову владу в особі голови облдержадміністрації Михайла Папієва. Бо є за що. Погодьтеся, за цей рік губернатору вдалося багато зробити для області. Про це не говорити – виглядало б непорядно. Хоча ще й чимало невирішених проблем в області залишаються попереду.


 Отже, завдяки своєму міністерсько-депутатському авторитету та особистим зв’язкам з керівництвом держави Михайлові Папієву вдалося залучити в область чимало коштів. А це основа основ. Тому і на звернення голови облдержадміністрації про допомогу під час повені в області відгукнулися чимало людей із усієї країни. Варто згадати, що обласному музичному драмтеатру ім. Ольги Кобилянської передали чек на 500 тисяч гривень від групи компаній Дмитра Фірташа на покращання матеріально-технічної бази мистецького закладу. Адже унікальне приміщення було під загрозою підземних вод. Крім того, облдержадміністрація вже виділила 1,8 млн. гривень з держбюджету на початок ремонтно-реставраційних робіт приміщення театру. Також за сприяння губернатора Чернівецький обласний художній музей від австрійських і українських доброчинців отримав 10 тис. євро на реставрацію. Таким чином, губернатор чітко усвідомлює, що врятована духовність більше значить, аніж врятовані «Кварці» чи «Гравітони», яких уже ніхто не відродить та й не намагатиметься відродити.


 Ще одним прикладом його авторитетних відносин є те, що область від початку року освоїла близько 340-380 млн. гривень на соціально-економічний розвиток. Голова облдержадміністрації Михайло Папієв підкреслив: «Ці кошти спрямовано на фінансування 27 об’єктів соціально-культурної сфери та дорожнього господарства, з яких 7 – охорони здоров’я, по 6 – освіти та газифікації, 4 – культури, 3 – ділянки доріг у місті Чернівці». Правда, невідомо, чи витрачені ці кошти за призначенням. Чи не нажилися на цих коштах посередники?


 Якщо чесно порівнювати роботу Михайла Папієва з попередниками, то, здається, нікому не вдалося стільки зробити для області. Однак це ще не рекорд. Водночас можна навіть стверджувати, що більше для області, як Михайло Миколайович, не зробив жоден губернатор за 20 років. Шкода, що ця людина не працювала губернатором у період президентства Ющенка. Думаю, за увесь цей час можна було б зробити ще більше. Бо Папієв-регіонал є патріотом. Свідченням цього може бути хоча б те, що він різко виступив проти вивішування червоного прапора на День перемоги.


 Та найкращим підтвердженням регіонального патріотизму є оцей короткий, але досить значущий перелік добрих справ. Наведемо тільки кілька успіхів: уведено в експлуатацію другу гілку газогону до Чернівців, відкрито сміттєсортувальний завод, відремонтовано злітно-посадкову смугу міського аеропорту, відкрито дитячий садок на вул. Руській в Чернівцях на 160 місць, першу чергу центральної районної лікарні в м. Сокиряни на 192 ліжко-місця, введено в дію амбулаторію в селі Тарасівці Новоселицького району, гуртожиток медпрацівників Центральної районної лікарні в селищі Путила, рентген-кабінет комунальної медичної установи «Міська лікарня №4». Крім того, завершено капітальні ремонти трьох відділень Заставнівської центральної районної лікарні та дитячого садка в селі Зарожани Хотинського району, відкрито Будинок культури в селі Багна Вижницького району і багато іншого.


 Успіхом крайової влади є те, що на Буковині зросли надходження до бюджетів усіх рівнів. Також у області зріс відсоток охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою. До початку навчального року додатково відкрито 10 дошкільних груп – по 3 групи у Чернівцях та Заставнівському районі, по 1 групі у Путильському, Сокирянському, Вижницькому та Хотинському районах.


 Тому і Президент України був задоволений роботою Михайла Папієва. Приїзд Віктора Януковича в нашу область, швидше за все, надихнув губернатора на ще активнішу роботу.


 І нехай деякі люди не дуже сприймають успіхи крайової влади тільки через те, що вона має приналежність до Партії регіонів, але тут варто дивитися на конкретні справи. На мою думку, губернатор Чернівецької області є прикладом для інших губернаторів та керівництва держави зокрема.

PS Михайло Папієв ще пообіцяв до кінця року відкрити два молочні комплекси в області. Будемо щиро вболівати за це…

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення