Субота, 20 січня 2018p.
My Credit UA CPS

На Буковині якість води дотягує до другого класу

 Якісний аналіз водних ресурсів краю вдалося здійснити Дністровсько-Прутському басейновому обласному управлінню за участі міжнародних експертів. Тож нещодавно було обстежено водойми Буковини, серед яких і найбільша річка – Дністер.

Про це розповів на прес-конференції в облдержадміністрації начальник Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів Ян Дзюба. – Ця робота тривала кілька тижнів, але остаточних результатів поки що немає.

Проте приємно було побачити перший результат: у нас вода другого класу, – розповів журналістам Ян Дзюба. – Це в середині водосховища на Дністрі.

Перший клас, де найчистіша вода, – це верхівка Дністра, бо там немає великих підприємств, що забруднюють воду. А далі йде велика кількість підприємств житлово-комунального господарства і виробництва, які є основними забруднювачами Дністра.

Вода, якою ми користуємося, в основному постачається з Дністра. Тому керівництво області вважає хорошою новиною те, що хоча б частина Дністра знаходиться у сприятливій екологічній зоні.

Найбільш забрудненим виявилося низов’я Дністра, ближче до Одеси, де було зафіксовано вміст нафтопродуктів і підвищення хімічних показників.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...
Booking.com INT
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Банк Кредит Днепр UA CPL

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 8%
Фронт Змін - 3.6%
Батьківщина - 9.4%
Самопоміч - 13%
Радикальна партія - 0.7%
Свобода - 8%
Опозиційний блок - 3.6%
Наш край - 0.7%
Народний контроль - 0.7%
Рух нових сил - 5.1%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 2.9%
Інші партії - 2.9%
Не підтримую жодної партії - 41.3%
Всього голосів: 138

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення