Середа, 03 червня 2020p.

На виконання протипаводкових заходів передбачено майже 14 мільйонів гривень

На виконання протипаводкових заходів передбачено майже 14 мільйонів гривень

 У області проводять профілактику паводків. Наразі виконуються роботи на шести протипаводкових об’єктах.

За словами начальника Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів Яна Дзюби, роботи виконуються в Сторожинецькому районі (село Панка), в Глибоцькому та Вижницькому районах, уже здійснили укріплення берега річки Черемош у селі Шпетки Путильського району. Всі ці об’єкти фінансуються з державного бюджету. «У гірських районах області потрібна постійно діюча система спостережень за факторами, що впливають на гідрологічні характеристики річок», – підкреслює начальник Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів.

Програмою протипаводкового захисту передбачено створення автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «Прикарпаття» з будівництвом нових і реконструкцією існуючих гідрометеорологічних постів, створення диспетчерських центрів прийому, аналізу та передачі інформації. «Можливо, в майбутньому виконаємо моделювання затоплювання території, орієнтоване на раннє попередження населення про можливий паводок, – каже пан Дзюба. – Це дасть можливість захистити населення, вчасно провести евакуацію, а також зберегти сільськогосподарські угіддя. Маємо наразі три такі гідропости, до кінця року плануємо ввести ще три, щоб отримувати більш точну інформацію по області. У наших сусідів із Закарпаття уже близько 46 таких гідропостів. Також із січня буде підписано контракт про фінансування з Євросоюзом».

Ян Дзюба впевнений, що цей проект дасть змогу створити 26 гідропостів і місцеві служби МНС зможуть ухвалювати оперативні рішення та підвищити рівень безпеки населення в області. «Кожна гривня, внесена до паводка, заощаджує 7 гривень, які потім доведеться платити, коли будуть проблеми», – впевнений начальник.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення