Неділя, 28 травня 2023p.

Кінотеатри

На митниці добудовують новий термінал

На Чернівецькій митниці в 2007 році було розпочате будівництво нового терміналу.


На той час румунська сторона вже мала такий термінал. Заступник начальника Чернівецької обласної митниці Степан Павлов: «На рівні керівництва держави було прийнято рішення про будівництво на території України даного об’єкта. У 2009 році закінчили першу чергу – «перший пусковий комплекс», де було освоєно 19 мільйонів 50 тисяч гривень». На деякий час будівництво припинили, і лише в 2011 році відновлено роботу над «другим пусковим комплексом». За словами пана Степана, у грудні цього року заплановано завершення всіх комунікацій, які не вдалося закінчити в «першому пусковому комплексі», а також будівництво двох боксів поглибленого догляду. Головне, щоб погода цьому сприяла.


Щодня через пункт пропуску проходить близько чотирьох тисяч громадян і двох тисяч одиниць автомобільного транспорту. Начальник митного посту «Вадул-Сирет» Олексій Осипчук: «Існує інфраструктура, котра дозволяє здійснювати пропуск вантажних транспортних засобів. Нині проводиться реконструкція, яка дозволить збільшити пропускну спроможність вантажних транспортних засобів». Разом із появою нового терміналу збільшиться кількість робочих місць.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення