Середа, 01 лютого 2023p.

Кінотеатри

Як на Буковині в облдержадміністрації тендери "виграють" (фото+відео)

Як «чесно» виграти тендер на Буковині?

Дуже просто – потрібно мати відповідальну посаду і родичів… Саме так… Історія одного управління, яке проводить тендери між «своїми», іншими словами грає з державою в безпрограшну лотерею… В кожному тендері один квиток з трьох обов`язково є виграшним.  

Ми першими на Буковині спробуємо провести журналістське розслідування про державні закупівлі на Буковині. Спробуємо оцінити їх прозорість та відкритість, а також неупереджено розкрити всі таємниці та особливості тендерів в нашій області на прикладі одного управління.

Отже, є на Буковині одна цікава структурна одиниця в ОДА – управління капітального будівництва. Ця структура на сьогодні безпосередньо підпорядкована Крищенку Кирилу Євгеновичу. Хоча всі ми знаємо, що всіма важливими справами в ОДА управляє Михайло Папієв і його перший заступник та «бойовий» товариш - Георгій Галиць.

Гадаю шановні пани не мають уяви про тендери, які проводить управління капітального будівництва і про безпрограшну лоторею, яка досить успішно розігрується між «близькими» до керівника даного управління фірмами. Ми спробуємо описати все це досить неупереджено без прямих звинувачень.

Що ж це за управління таке і чим воно займається? На сайті обласної адміністрації можна взяти короткий опис: «Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації виконує функції замовника будівництва об’єктів житлово-комунального і соціально-культурного призначення на території області, здійснює технічний нагляд за об’єктами будівництва, реконструкції, капітального ремонту, що фінансуються за рахунок усіх джерел фінансування, в тому числі по загальнодержавних програмах». 

Отже, іншими словами – це управління є замовником будівництва та ремонтних робіт на території всієї області. Тож не дивно, що управління досить часто проводить тендери на різні ремонтні та будівельні роботи. Керівником управління капітального будівництва ОДА є відома особистість в будівельному бізнесі нашого краю – Карвацький Валерій Володимирович. Всім відомий його батько – керівник будівельної фірми «ПМК-311» - Карвацький Володимир Ілліч, який є ще й депутатом Кіцманської районної ради від Партії регіонів (на фото).

Надалі в статті, ми спробуємо описати й родичів пана Валерія, які теж досить активно працюють в будівельному бізнесі на теренах Буковини. Але головне, що пан Валерій Карвацький є добре відомий серед будівельного бомонду Буковини і не просто, як син відомого батька-будівельника, а як активний учасник будівельного ринку.

Наша увага до цього управління виникла не спонтанно. Вже досить великий період часу (ймовірно за період керівництва управлінням – інформація уточнюється) багато будівельних фірм не можуть виграти тендер з різних причин… Які саме фірми і з яких причин – інформацію оприлюднимо пізніше (якщо вдасться знайти підтвердження), після ретельної перевірки фактів. Але зараз не про це.

Наразі хотілось би розповісти про два типових тендери для цього управління, які відбулись 18 червня цього року. Ми направили офіційний лист-вимогу, зареєстровану ще 13 червня, де просили повідомляти про всі тендери, які проводить дане управління. Жодного повідомлення, що 18 червня будуть проходити державні закупівлі ми не отримали. Чому вчасно не проінформували про тендер наше видання, чому так сталося і кому це вигідно? Гадаю відповідь цілком зрозуміла. А формальну відповідь на лист-вимогу ми отримали лише 20 червня від пана Чорнея.

На відміну від УКБ ЧОДА, головне управління охорони здоров`я ЧОДА, до якого ми теж направляли лист-вимогу, телефоном вчасно повідомило про місце та час державних закупівель, які проводило їх управління, а саме 3 липня об 11.30. Цим, дане управління, під керівництвом Шкробанця Ігоря Дмитровича показало відкритість і прозорість, чого не скажеш про управління капітального будівництва ЧОДА. До речі, ми скористались запрошенням і були свідками державних закупівель інсуліну для буковинців. А ось управлінню капітального будівництва напевно є що приховувати…

Отже, 18 червня відбулись чергові два тендери, з них перший - о 10.00, другий об 11.00. Дійові особи, які приймали участь в даних тендерах – були повністю однакові. Як відомо, в тендері приймають участь представники замовника і учасники. Один з учасників, власне і виграє тендер. 

Назвемо героїв, їх імена мають знати всі – голова комітету конкурсних торгів – Чорней Олександр Петрович, секретар комітету з конкурсних торгів - Москалюк Наталя Дмитрівна і члени комітету з конкурсних торгів – Гуряк Любов Дмитрівна, Галаченко Ірина Іванівна та Гищук Інна Юріївна. Іноді секретарем комітету виступає пані Орлецька Г.С. Ці всі особи і є представники замовника – управління капітального будівництва, яке підпорядковане Валерію Карвацькому. Всі вищеперераховані особи є постійними представниками замовника і проводять всі конкурси саме в цьому складі.

Чи були представники від учасників на тендерах чи ні, сказати ніхто не зможе, адже нам не повідомили про тендери і ми не змогли бути присутніми на державних закупівлях. Взагалі невідомо чи фактично відбувався тендер, чи формально. Ми не можемо безпідставно звинувачувати, не маючи достовірної інформації, але нам достовірно відома інформація про учасників цих тендерів. Провівши певну перевірку і здійснивши неупереджене журналістське розслідування, ми спробуємо коротко описати їх.  

Як не дивно, фірми-претенденти на державні кошти були повністю однакові. Ми спробуємо зупинитись на учасниках тендерного конкурсу і Ви спробуєте особисто зробити висновки, наскільки законним був тендер.

І перший і другий тендер – виділення коштів для поточного ремонту вулиць в двох селищах. Перший тендер – поточний ремонт вулиці Л.Українки в Берегометі Вижницького району. Другий тендер – поточний ремонт вулиці Бережницької в Замості Вижницького району. Державні кошти, які виділялись для поточного ремонту вказаних вулиць, як для Берегомету, так і для Замостя – близько 140 тисяч гривень на кожен об`єкт.  

Брат, тітка, батько...
 
«Учасників» тендерів було троє:
1. ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» (код 36820094), яке зареєстроване і фактично знаходиться за адресою: м.Чернівці, вул.Прутська,18Б.
Директором фірми є родич (по достовірній інформації - звідний брат) Валерія КарвацькогоКарвацький Андрій Станіславович. А засновник фірми є ніхто інший, як сам Валерій Карвацький.
Що цікаво, що в області існує ще одна фірма, яка має певне відношення до адреси, де розташоване ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ». Засновником цієї фірми є теж Валерій Карвацький. Це досить відома в певних колах фірма ПП «Карвацький-Буд». Хоча, на сьогодні, вона зареєстрована (10.06.2010р) на Театральній площі в одному з офісних центрів «будинку офіцерів», але фактичне місце розташування – все та ж Прутська,18Б. Звичайно ж і директор інший – Дубець Наталя Олексіївна.

2. ТОВ «Будівельник НВ» (код 38118201) , яке зареєстровано і фактично знаходиться за адресою: Чернівецька область, м.Сторожинець, вул.Грушевського,2/23.
Директором та основним співзасновником фірми є Нявчук Володимир Степанович (син Нявчук Зінаїди Іллівни – рідної тітки Валерія Карвацького), який відповідно є двоюрідним братом все того ж керівника управління - Валерія Карвацького. Внесок пана Нявчука в статутний фонд на сьогодні складає 61 600 грн.
Не менш цікава особа іншого співзасновника фірми – це Волянський Іван Григорович. Пан Волянський на сьогодні є діючий водій начальника УКБ ЧОДА Валерія Карвацького. Сума його внеску в статутний фонд на сьогодні становить 26 400 грн.

3. ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» (код 36746943), яка зареєстрована і знаходиться за адресою: Чернівецька область, Кіцманський район, смт.Лужани, пров.Заводський, 10.
Директор цієї фірми є Бобик Олександр Васильович. Серед засновників – Нявчук Зінаїда Іллівна, внесок якої на сьогодні становить 61 600 грн. Це та сама рідна тітка нашого головного героя - Валерія Карвацького, яка відповідно є рідною сестрою директора ПМК-311 Карвацького Володимира Ілліча (батька Валерія Карвацького).
Що цікаво, за цією ж адресою знаходиться фірма, де батько Валерія Карвацького є директором - «ПМК-311».(код 05392401).
Засновником «ПМК-311» є вся та ж, вже відома Нявчук Зінаїда Іллівна. Інший співзасновник - Косован Лазар Іванович. Про нього інформації поки що не багато. Відомо лише про величину його внеску – 26 400 грн.

"Державна" лотерея
 
Щоб все було неупереджено, ми перевірили попередні протоколи розкриття пропозицій конкурсних торгів УКБ ЧОДА: Тендери 12 червня
№1 Поточний ремонт вул.Лісної в с.Йорданешти Глибоцького району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 212 524 грн.
ПП ВКФ «Промтехінвест» - 180 146 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 180 886 грн.

Тендер №2  Поточний ремонт вул.Сливової хутора Над'ярне Герцаївського району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 115 612 грн.
ПП ВКФ «Промтехінвест» - 137 436 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 116 040 грн.

Тендер №3 Поточний ремонт дороги по вул.Шевченка хутора Цеховка Герцаївського району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 160 588 грн.
ПП ВКФ «Промтехінвест» - 199 849 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 160 508 грн.
ТОВ «Будівельник НВ» - 171 623 грн.

Тендери 18 червня
Тендер №1  Поточний ремонт вул.Л.Українки в смт.Берегомет Вижницького району

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 134 076 грн.
ТОВ «Будівельник НВ» - 133 950 грн.
ТОВ«Інвест-Буд-Буковина» - 134 000 грн.

Тендери 20 червня

Тендер №1 Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення, хірургічного відділення, приймального покою Кельменецької центральної районної лікарні смт.Кельменці

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 3 709 920 грн.
ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» - 3 760 607 грн.

Тендер №2  Капітальний ремонт головного корпусу, лабораторії, пологового будинку та терапевтичного відділення, моргу, пральні Вижницької центральної лікарні м.Вижниця

ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 4 406 939 грн.
ТОВ«Інвест-Буд-Буковина» - 4 483 087 грн.

Тендери 27 червня
Тендер №1  Капітальний ремонт вул.І.Головачука в смт.Кельменці

ВКПФ «АЙРА» - 1 229 998,80 грн. (по неперевіреній інформації має відношення до родини Карвацьких)
ТДВ «ШБУ №60» - 1 309 500,00 грн.

Тендер №2  Поточний ремонт вул.Верхня Козаківська в с.Бобівці Сторожинецького району

ТОВ Інвест-Буд Буковина» - 289 902 грн.
ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» - 289 040 грн.

Як бачимо, фірми, які близькі до Валерія Карвацького (на фото) активно виграють тендери за тендером, час від часу підпускаючи до конкурсу дружні фірми.

Також передивившись уважно сайт www.tender.me.gov.ua, ще 3 липня стало відомо, що переможцем одного з вищеописаних тендерів 18 червня, яке проводило управління капітального будівництва знову стала одна з трьох вищеописаних фірм, які є близькими до Валерія Карвацького. А саме – ТОВ «Будівельник НВ». Саме ця фірма оголошена переможцем тендеру на поточний ремонт вулиці Бережанської в селі Замостя Вижницького району. Сума коштів, яку отримає дана фірма на ремонт складе 133 361 гривні.

Візит до "переможців"
 
Окрім цього, ми вирішили побачити ці вищеописані три фірми, які мають близьке відношення до Валерія Карвацького і досить часто виграють тендери.

Сперше, ми вирішили знайти ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ». Скажу відверто, знайти його було не так легко. Жодної вивіски ми так і не знайшли, що виглядає дивним, адже підприємство практично постійно є учасником тендерів і не тільки учасником, але й переможцем.


Друге підприємство ТОВ «Інвест-Буд-Буковина» знайти було набагато легше, адже знаходиться воно за однією адресою з ПМК-311 в Лужанах. Хоча й там жодної вивіски ми не знайшли.


І останнє підприємство ТОВ «Будівельник НВ» знаходится в самому центрі міста Сторожинець у офісному центрі, в одному приміщенні з банком «Аваль». І звичайно, про жодну вивіску мова тут теж не йшла – її просто не було. Нетипові тендери
 
А вже 4 липня відбуваються чергові державні закупівлі в УБК ЧОДА і знову ж таки нас не запросили на тендерні закупівлі. Інформацію про дані тендери ми знайшли самостійно на сайті www.tender.me.gov.ua.

Скориставшись своїм законним правом, наші журналісти без особливих запрошень побували на цих тендерах. На наше величезне здивування – цього разу тендери проходили з іншими учасниками. На двох тендерах –  брала участь тільки одна "близька" фірма -  ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ».

Зранку о 10.00 проходив тендер на будівництво - добудову навчального корпусу школи до спортивного залу клубу в селі Мошанець Кельменецького району. Сума за яку «боролись»  учасники  - 13 мільйонів 900 тисяч гривень.
Учасників було двоє – відома будівельна фірма ТДВ «ПМК-76» і ВКФ ЗАТ«Буковинський ремонтник». На тендері був присутній лише представник ТДВ «ПМК-76». Дане підприємство запропонувало найкращі пропозиції і суму, меншу за конкурента на 309 тисяч гривень.
Трішечки пізніше об 11.00 пройшов тендер на реконструкцію існуючої школи з добудовою учбового корпусу та спортзалу, їдальні в селі Горішні Шерівці Заставнівського району. Сума за яку «боролись» претенденти - 25 мільйонів гривень.
Учасників було двоє – відома нам ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» і ТОВ "Трейдербуд" з Вижниці.   На тендері були відсутні представники учасників. Найкращу цінову пропозицію запропонувало підприємство ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ», що й зовсім не дивно. ТОВ «АВТОТРАНС МАРКЕТ» запропонував суму на 618 тисяч гривень меншу, ніж в новачка тендерів з Вижниці.

Гадаю, інформації і фактів достатньо, щоб зрозуміти, які великі кошти виграють на тендерах «родинні» фірми, які є близькими до керівника управління капітального будівництва пана Валерія Карвацького.

Сподіваюсь, наші керівники області перевірять факти і відреагують на «родинні» тендери, які проводяться в управлінні капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації. На жаль, ми не можемо більш детально перевірити діяльність вищеописаного управління, але є структури, які мають контролювати цю сферу діяльності – антимонопольний комітет, податкова, КРУ, прокуратура, міліція та інші контролюючі органи, в яких є всі повноваження і вони гадаю дадуть вірну оцінку законності проведення державних закупівель в цьому управлінні. Адже всім зрозуміло, що прозорість і відкритість в тендерних закупівлях зберігають державні кошти і дають можливість додаткового фінансування для різних верств населення, а отже, збагачують і нашу державу і її громадян. А від себе додам, що ми будемо й надалі ретельно вивчати цю сферу і пробувати виявляти та описувати порушення в наступних журналістських розслідуваннях.

Відео

Тендер на добудову школи у с. Горішні Шерівці www.bukpravda.cv.ua
Оцінити матеріал:
(14 голосів)

Коментарі


Оцінити коментар! +9 Учасник
Інформація надана є досить цікавою, з нетерпінням очікую реакцію силовиків...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Знайка
Силовики вже відреагували, хоча й не всі...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Rjyrehtyn
А я чув, що з Києва зацікавились цією справою...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Учасник
Ця справа є дуже цікавою. Не менш цікаво чим вона закінчиться...? ??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Продовження злочинів
ОДА протизаконно злила 18 мільйонів щойно створеній «прокладці» на будівництво сільської школи
nashigroshi.org/.../...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 вова
и это вы только сейчас узнали??)))расс мешили))))можно подумать это началось пару лет назад))))) в любой гос структуре и учереждении проплаченые тендеры проводились еще лет так 10-15 назад, и где же вы были все это время? только сейчас перед выборами начинаете кричать что все плохие а мы типа лутше)))) управление кпитального стоительства одно из самых прибыльных мест, есть еще конечно много, но тут деньги текут)))) а облавтодор? что с ним ? уволили директора бо перестал делиться, а потом думали чёт ему пришить и не вышло)))))
и так ВЕЗДЕ!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Знайка
Айра - відома фірма, яка має відношення до багатьох афер...Вона дійсно має відношення до Карвацького...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Житель Новодністровс
Зверніть увагу й на державні закупівлі Новодністровськ ої міськради, там є про що писати
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Олег Владимирович
Это информация действительно БОМБА. Давно такого расследования не читал про наших чиновников
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Вася
Здається Карвацький скоро потисне руку своєму попереднику - Дякону. (в одній камері їм скучно не буде)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Депутат
Не думаю, що у Карвацького будуть великі проблеми...Найб ільша - його можуть звільнити, а чи зможуть наші правоохоронні органи довести до кінця справу - це питання!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 фронтовик
Регіонали знову показали методи свого управління. Карвацький своїми схемами підставив своїх шефів...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Друг
Тут або його свої хочуть здати, або хтось має на нього зуб...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Колега
Дуже сильна стаття. Моє вітання колегам. Цікаво чи буде реакція у прокуратурі чи міліції?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Іван Іванович
Читав на інших сайтах спробу журналіста газети "Свобода слова" Сулими "відмазати" Карвацького. Вийшло просто жалюгідно і дешево.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Журналіст
Прочитавши уважно статтю, я не побачила жодної упередженості. До чого тут замовна стаття. Це реальне викриття "відмивання" коштів. Давно таких сміливих статей не читала. Респект!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Свободівець
Розслідування провели на всі 100%. Все що можливо для журналіста з його доступом і правами в статті ми побачили. А інші подробиці - справа часу. Для чого ж тоді стільки різноманітних контролюючих органів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Держслужбовець
Потрібно було автору чітко описати схеми відкатів - скільки % і т.д., а то декому мало інформації
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Депутат
Те що пан Карвацький стриже капусту по повній, ніхто не сумнівається... Одна справа написати про порушення, інша - довести, що буде не так легко. Родина Карвацьких фінансово дуже сильна і чи зможуть правоохоронці витримати тиск...???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Той хто знає
Потрібної інформації на родину Карвацьких - декілька томів. Те що написано - це квіточки. Варіантів у Валєри два - або тікати, або за грати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Чужинець2
Правду про крадіжки державних коштів писати завжди важко. Тому статтю повністю підтримую. Чекаємо чергових розслідувань.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Свобода
Стаття шикарна, а от родичі Карвацьких пробують написати образливі речі автору та журналістам. Це шановні смішно. А от за першу спробу описати крадіжки - непогано. Побільше таких статей і журналістів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Постає питання на сьогоднішній день: Чому ми не звернемо увагу на чітко вибудувану ще колись «Гімноралом» Харабарою М.Д. вертикаль злочинної, до ланки яких входили теперішній без сумніву злодій заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області - начальник кримінальної міліції полковник міліції Попов О.М., який зі сльозами на очах, буквально навколішках вимолював протираючи до крові свої коліна, як в славнозвісній пісні Маркина В. – «я готов целовать песок по которому ты ходила» у колишнього начальника УМВС України Чернівецької області Демидова О.М. прощення і, як те загнане звірятко зрадивши свого попереднього керівника розклав усі карти та схеми по області.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Схеми були прості, на сам перед була необхідність утримати в посадах таких керівників, як начальника УДСБЕЗ Хащука В.Д., та хронічного алкоголіка його заступника Паращука В.В. До речі Паращук В.В., який з грального бізнесу отримував щомісячно від 15 000 до 20 000 доларів, тільки з одного найвідомішого Буковинського контрабандиста Ліська С. він отримував щомісячно 10 000 доларів США. Вся служба ДСБЕЗ на протязі нетривалого часу збудувала йому будинок по пров. Курильському вартістю в 250 000 доларів США. Також у власності Паращука В.В. заходиться квартира на Бульварі Героїв Сталінграду вартістю 100 000 доларів, дачний будинок в с. Рідківці вартістю в 80 000 доларів та два транспортних засобів (Volkswagen Transporter та Mitsubishi Outlander) вартістю більше 80 000 доларів США.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Ні для кого не буде таємницею, що починаючи від продуктів харчування до кованих виробів, оргтехніки, тощо, з Калинівського ринку, це все було придбано за гроші працівників ДСБЕЗ, деякі працівники навіть вимушені були отримувати кредити за для втіхи Паращука В.В., взагалі, як його ще пускають в УВС, він же постійного з 12:00 «Бухий», но менш з тим найцікавіше те, що колишній начальник УДСБЕЗ УМВС в Чернівецькій області Хащук Василь Дмитрович, який був золотою жилкою та правою рукою Попова Олега Миколайовича, за гроші підприємців, яких він кришував більше ніж 5 років з яких отримував щомісячно дань від 60 000 до 100 000 доларів придбав квартирку в центрі міста по вулиці Котляревського за 150 000 доларів, побудував будинок в царському с. Годилів за 400 000 тисяч доларів, дачу з срубу матері вартістю в 200 000 доларів, та новісінький Volkswagen Touareg за 80 000 доларів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Заснував фірму «Чатос», яка під виглядом завезення соків з Молдови здійснює контрабандне перевезення через кордон контрафактних цигарок та спирту. Також у власності Хащука В.Д. перебуває ряд нерухомості на КП МТК «Калинівський ринок» сума становить не багато не мало собі, а саме 500 000 доларів США.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Дані немаленькі суми надходили від кришування валютчиків, одним з прикладом є валютчик Микола Карлійчук, який особисто щомісячно заносив податок Хащуку В.Д. та Попову О.М. в розмірі 5 000 доларів США. Не залишений поза увагою і Гральний бізнес, контрабанда цигарок, спирту, одержання відкатів від ряду підприємців в тому числі з МТК «Калинівський ринок».
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Це добре, що цих обох працівників у свій час вчасно помітив Демидов О.М. і одного Хащука В.Д. відправив на заслужений відпочинок, а другого дуже близького друга Попова пана Паращука – надалі «Хрон» тимчасово сховали в Карному розшуку, де він продовжував свою службову діяльність.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Надалі все гірше, продовжимо - доходи Попова не були тільки від Хащука та «помилки п’яної акушерки – «Хрона»», а ще є такі істоти, як Андріяш Максим Олексійович т.в.о. начальника УОТЗ УМВС України в Чернівецькій області, якого теж в свій час вчасно помітив та змістив з посади Демидов О.М., ця фігура особливу роль відіграє у інтересах цілого полковника Попова, він особисто за кругленьку суму по роду своєї діяльності здійснює таємні обстеження службових кабінетів можновладців з метою виявлення тих чи інших спецзасобів, жучків промислового шпигування, здійснює трафіки з’єднань для бізнесменів для здійснення недобросовісної конкуренції, в разі необхідності шпигує на замовлення за сім’ями бізнесменів, щоб в подальшому порадувати звісно не «за так» свого Боса Попова О.М.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Попов Олег Миколайович за корумповані часи, які були до осені 2012 року налагодив схему чорного прибутку поставивши начальником управління карного розшуку МВС в області Руслана Домніцака який утримував банд формуваня, організованих приступних угрупувань, надавання дозволу на відвідування області злодіям «карманникам», які діють на території Калинівського Ринку та в громадських транспортних засобах області. Руслан Домніцак збирав відкати від злочинних групувань за викраденні транспортні засоби, за квартирні крадіжки «Форточники». Після чого побудував елітні будинки в районі Кемпінгу, придбав новесенькі автівки з салонів, для своєї родини. Допоміг втілити мрію рекетирам та злочинним угрупуванням «Монгола» створивши за відкат в 50 000 доларів США офіційному охоронному агентству «Тигр». Посприяв Віталію Біляєву у створенні спортивної асоціації з боксу за що теж получив близько 25 000 доларів США.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Також налагоджену схему кришування та утримування нарколабороторі й в Чернівецькій області, кришування всіх аптек та медичних закладів, лікарнь організував тодішній начальник БНОН УМВС України в Чернівецькій області Михайлюк Ігор Дмитрович за що щомісячно отримував чи малі суми з яких 70% надавав Попову О.М., але після однієї ситуації його було звільнено, а на місце начальника БНОН призначено вірного пса Карбашевського Олександра Васильовича, який продовжує набивати кишені Попову О.М.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
З приходом пана Зінченка В.М. з кожним днем стає зрозумілим, що УМВС керує все той же не потопимий Попов, який був при владі ще тодішнього шнурка Харабари, потім втримався дивом при Демидові, але «Алелуя» революція, люстрація, вже всі почали легше дихати, адже Попов, ярий голубий «Партія регіонів» мав перший тільки із порядності піти з міліції, но сталося те що сталося – він в посаді, і не тільки, на разі вирішується питання щодо повернення в посади Карбашевського О.В.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Gennadij
начальника БНОН УМВС, Андріяша М.О., начальника УОТЗ УМВС, Паращука В.В. начальника УДСБЕЗ УМВС, Домніцака Руслана начальником УКР УМВС України в Чернівецькій області – де славнозвісна ЛЮСТРАЦІЯ?!?!?! . Де Правий сектор?!?!?!. Народна самооборона?!?! ?! Чому досі не винесуть із кабінетів цих голодних керівників???? Чи все вже домовлено, продано, зраджено??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Kira
Домніцак офіційно від 01.07 втік до Львова замом начальника ГУМВС у Львівській обл. Отже тепер там очолюватиме кримінальну міліцію. Ось така вона люстрація...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Gennadij
Прошу всіх небайдужих 20.05.2014 року вийти і ПОПРОЩАТИСЬ офіційно із цими паплюжними авторитетами, охочих вже багато – запевняю!!! P.S. час і місце повідомимо пізніше!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення