Четвер, 26 квітня 2018p.

Кубок з боулінгу: «Буковинська правда» посіла третє місце

Щодня переважна кількість чернівчан читає, слухає та дивиться місцеві, регіональні, всеукраїнські або світові новини. Як правило, чернівчани дуже рідко звертають увагу на журналістів, які підготували той чи інший матеріал. Винятком стають привабливої зовнішності телеведучі, приємний або ж чарівний голос радіоведучих, цікава стаття, що іноді примушує підняти очі до графи – автор.

А журналістам притаманна жага до випробувань, виплеску адреналіну, змагань, здобуття певних результатів і перемог. На щастя, і для журналістів організовують певні заходи, де і вони можуть відчути себе в ролі учасників змагань. Одним з таких заходів є щорічний кубок з боулінгу серед ЗМІ, який спільними зусиллями проводять обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», центр розваг «Панорама-Чернівці» та СК «Гешко». Як правило, подібний турнір присвячується Дню журналіста, який відзначається шостого червня. Але цього року за неодноразовими пропозиціями був проведений перший зимовий кубок з боулінгу, що відбувся у центрі розваг «Панорама-Чернівці» 11 грудня. Порівняно з літом, цього разу участь у змаганнях взяла менша кількість учасників, але дарувати перехідний кубок ніхто нікому просто так не хотів.

Після першого етапу визначилася трійка лідерів: команда газети «Молодий буковинець» у складі Сергія Первозванського, Світлани Вітюк та Андрія Книгницького, команда буковинського спортивного порталу SportBuk.com у складі Георгія Мазурашу, Олександра Білоуса та Ольги Мазурашу і команда газети «Буковинська правда» у складі Ігоря Соломона, Тетяни Гудими та Максима Малкова. Їхній доробок склав 704, 650 та 610 очок відповідно після двох спроб. У півфіналі команда газети «Буковинська правда» з 689 очками посіла друге місце. Команди порталу SportBuk.com та ТРК «Чернівці» набрали 688 очок і посіли третє та четверте місця. Першою із 711 очками була команда газети «Молодий буковинець», яка вже двічі ставала володарем кубка.

Але у фіналі ситуація кардинально змінилася. Незважаючи на хороші результати «Молодого буковинця» (775 очків), порталу SportBuk.com вдалося заволодіти перехідним кубком з перевагою лише у два очки. Третє місце посіла команда газети «Буковинська правда».

У індивідуальному заліку серед чоловіків перше місце посів Сергій Первозванський (203), другу сходинку поділили Олександр Білоус і Георгій Мазурашу, які набрали по 167 очок. Серед жінок перше місце посіла Тетяна Гудима (144), друге – Світлана Вітюк (133), третє – Лариса Сергєєва та Ольга Мазурашу (113 очок).

Представник ЦР «Панорама-Чернівці» Володимир Грицюк вручив усім призерам медалі та кубок від організаторів.