Середа, 13 грудня 2017p.

«Меркурію» вдалося вирвати нічию на виїзді

«Шанс-Авто» (Ковель) – «Меркурій» (Чернівці) – 5:5.

Голи: М.Грицина (1:0 – 2’), М.Грицина – авт. (1:1 – 3’), Є.Москвін (2:1 – 9’), М.Грицина (3:1 – 13’), А.Чернієнко (3:2 – 14’), М.Грицина (4:2 – 19’), П.Химяк – пен. (4:3 – 23’), В.Гончар (4:4 – 37’), В.Бобилєв (5:4 – 39’), В.Ткачук (5:5 – 40’).

Попередження: С.Рибак (37’).

Свій перший матч після зимових канікул провів і чернівецький «Меркурій», який завітав у гості до тимчасового лідера турнірної таблиці – ковельської команди «Шанс-Авто». Враховуючи постійне суперництво за лідерство у групі між цими командами, матч був цікавим, аж занадто багатим на різноманітні моменти, але одночасно досить неочікуваним щодо самого результату гри. З початку матчу «Меркурій» почувався ніби вдома. Чернівчани постійно пресингували суперника не просто на його полі, але й часом біля їхніх воріт. Щодо ударів, то, на відміну від деяких домашніх матчів, у Ковелі вони лунали з різних відстаней і позицій, але найприкрішим було те, що вони не досягали своєї точки – воріт суперника. Для прикладу, вже на першій хвилині Віталій Ткачук мав чудовий момент для відкриття рахунку, але воротар врятував ворота. Натомість Михайло Грицина з Ковеля відібрав м’яч у нашого гравця і тут же реалізував момент, хоча шансів на гол було лише відсотків двадцять. Після цього гравці «Меркурія» майже повністю притиснули господарів поля до своїх воріт і збільшили кількість ударів, але забили лише завдяки тому ж Михайлу Грицині, від якого м’яч залетів у ворота «Шанс-Авто».
На відміну від «Меркурія», господарям поля «карта так і йшла у руки». До кінця першого тайму їм вдалося забити ще три голи, хоча шанси на гол були малоймовірні, а самі моменти можна б було перерахувати на пальцях обох рук.
Маючи своєрідний запас у два голи, другий тайм гравці «Шанс-Авто» грали вже більш розслаблено, навіть наважувалися притискати чернівчан, але, пропустивши пенальті та пізніше ще один гол, були близькі до провалу. За дві хвилини до кінця гри чернівчани не реалізували 90-відсотковий момент, а натомість пропустили смішний гол. Випустивши п’ятого польового гравця, «Меркурій» міг пропустити ще раз, але один з гравців встиг вибити м’яч майже з лінії воріт. Пізніше старання чернівчан все ж таки були виправдані і, добре зігравши у пас, їм вдалося в черговий раз зрівняти рахунок. Незважаючи на те, що наші гравці майже постійно володіли м’ячем і створили набагато більше моментів біля воріт суперника, їм знову довелося здобути лише очко.