Субота, 19 жовтня 2019p.

Прикра помилка «Меркурія»

«Меркурій» (Чернівці) – «Лемберг» (Львів) – 2:2. Голи: Сергій Янчик – 3’ (1:0), Сергій Вацяк – 8’ (1:1), Андрій Ткачук – 30’ (2:1), Ігор Майорчак – 40’ (2:2).

У неділю, 23 жовтня, стартувала чергова першість України з футзалу, де в рамках першого туру чернівецький клуб «Меркурій» приймав удома свого принципового львівського суперника – команду «Лемберг».

У цьому матчі вболівальники отримали нагоду побачити оновлений склад команди, до якого увійшли шість гравців, серед яких є й чернівчанин Олег Їжаковський, котрий до того захищав ворота івано-франківського «Урагану». Всі інші гравці теж пройшли школу вищої ліги, що свідчить про серйозні наміри керівництва і гравців клубу підвищити рівень гри та у наступному сезоні поборотися за очки, але вже у вищому дивізіоні.

Щодо самого матчу, то він виявився напруженим, цікавим і з неочікуваним фіналом. А зважаючи на те, що суперники вже майже повністю вивчили гру одне одного, то й голів було небагато. На третій хвилині Сергію Янчику вдалося «розмочити» рахунок і вивести «Меркурій» уперед, але за якихось п’ять хвилин гостям вдалося скористатися помилкою наших гравців і зрівняти рахунок.

А потім … настала довготривала пауза. Господарі поля, звичайно, були на «голову вище» гостей, але збільшити рахунок їм не вдавалося. Гравці «Лемберга» просто перекривали кисень «Меркурію» у своєму воротарському майданчику, а під час неодноразових виходів віч-на-віч з воротарем гостей досвід останнього перетворював ці виходи лише на спроби. Суперники ж створювали поодинокі контрвипади, та, за словами запасних гравців «Лемберга», нікому їх було завершувати. Та на 30 хвилині довгоочікуваний м’яч таки влетів у ворота, але не «Меркурія». Цього разу відзначився Андрій Ткачук. Незважаючи на забитий гол, господарі не сіли в оборону, а продовжували контратакувати. Щодо гостей, то вони під кінець другого тайму випускали п’ятого польового гравця і, незважаючи на нульові шанси, таки змогли зрівняти рахунок на останніх секундах матчу. Під час виконання штрафного удару один з неприкритих гравців «Лемберга» результативно замкнув передачу у ворота «Меркурія». Через цю прикру помилку «Меркурій» з одним очком посідає четверту сходинку у турнірній таблиці. Свій наступний матч він проведе на виїзді 29 жовтня проти житомирської команди «Візаж».