Вівторок, 13 листопада 2018p.

Футзал. Перша перемога

«Візаж» (Житомир) – «Меркурій» (Чернівці) – 2:3.

Голи: Р.Киришун 20’ (1:0), C.Литвиновський 21’ (1:1), М.Радько 28’ (1:2), C.Литвиновський 35’ (1:3), Ю.Коваль – пен. 40’ (2:3).

Свій перший виїзний матч чернівецький «Меркурій» відсвяткував перемогою. У протистоянні з житомирською командою «Візаж» чернівчани показали непогану злагоджену гру, а головне – здобули важливі очки.

Незважаючи на свій натиск, гравці «Меркурія» протягом першого тайму не змогли реалізувати жодного моменту, а натомість отримали «гол у роздягальню». Проте вже на першій хвилині другого тайму Сергій Литвиновський зрівняв рахунок, а пізніше наші гравці ще двічі «розписалися» у воротах гостей, змусивши житомирян випустити п’ятого польового гравця. Але й ці дії майже не привели до чергового гола у власні ворота. Єдиною втіхою став призначений пенальті за рахунок фолів, що здійснили гравці «Меркурія». На останній хвилині його вдало реалізував Юрій Коваль.

Завдяки цій перемозі «Меркурій» з чотирма очками впритул наблизився до лідерів турнірної таблиці – львівських команд «Львівхолод» (6 очок) та «Лемберг» (4 очки).

Наступний матч наша команда проведе проти хмельницької команди «Спортлідер +» 5 листопада вдома. Гра відбудеться о 12.00 у ФОК «Олімпія».