«Буковина» (Чернівці) – «Титан» (Армянськ) – 3:1 (1:0).

Голи: Гунчак (25’), Семенюк (50’), Гунчак( пен. – 66’), Яровенко (83’).

«Буковина»: Мусієнко, Олефір, Басов, Вечтомов, Циколія, Гунчак (Головачук, 81’), Яворський, Дорош (І. Мельник, 90’+3), Маковійчук, Керчу (Сантрапинських, 64’), Семенюк (В.Мельник, 75’).

Запасні: Чурілов, Даньків, Ушаков. Тренер – Вадим Заяць.

Попередження: Євланов (53’), Керчу (54’), Дорош (72’).

Вилучення: Субочев (63’, поштовх арбітра руками).

Арбітр – А.Лісаковський (Одеса), асистенти арбітра – Ю.Карпяк (Львів), В.Сухін (Одеса), резервний арбітр – О.Лаврів (Івано-Франківськ).

Інспектор ФФУ – В.Денисюк (Фастів).

У суботу, 5 листопада, чернівецька «Буковина» у рамках 19 туру першості України з футболу провела результативний матч вдома проти команди «Титан» з Армянська. Як правило, матчі цих команд закінчуються перемогою господарів. І ця зустріч не стала винятком. Хоча на початку матчу важко було щось спрогнозувати, адже гості демонстративно показували свої гострі зуби та не упускали жодного моменту підібратися до воріт Мусієнка. Та це лише захопило чернівчан, і на 18 хвилині біля воріт гостей пролунав перший небезпечний дзвіночок. Під час атаки «Буковини» гравець «Титану» віддав пас у руки своєму голкіперу, у результаті чого арбітр призначив вільний удар з лінії воротарського майданчика. Чудовий шанс… Але під час розіграшу гості кидаються під постріл Гунчака, і м’яч летить подалі від воріт. Згодом вже гості могли повести у рахунку, однак м’яч після удару Довжика пролітає поруч зі стійкою. Натомість м’яч влітає у ворота гостей за схожої ситуації, в один дотик, але в правий від воротаря бік воріт. Відзначився Руслан Гунчак – 1:0.

Гості намагаються відігратися, проте їм явно бракує завершальної фази. А «Буковині» не вистачає влучності та кількох сантиметрів. Спочатку Олег Керчу трохи не дотягується до м’яча після прострілу Степана Маковійчука, а потім Кошелеву вдається переправити м’яч на кутовий після удару головою Гунчака. Та на 50 хвилині другого тайму Роман Дорош виводить Олександра Семенюка віч-на-віч з воротарем і другий м’яч влітає у ворота «Титану», з яким до мінімуму зменшились будь-які шанси гостей.

Правда, це не був ще кінець. У результаті чергової атаки «Буковини» Керчу повалили на газон у штрафному майданчику, Субочева вилучили за те, що він штовхнув суддю, гравці «Титану» отримали прочухана від свого тренера Федоренка, а Гунчак забив дубль у цьому матчі. Та й надалі гра стала навіть цікавішою. Гравці «Титану» після невеличкої розмови з тренером заспокоїлись, відіграли один гол та втратили кілька результативних моментів. Чернівчани у свою чергу випробовували різні комбінації. Зокрема, свій перший матч за «Буковину» провів шістнадцятирічний форвард Юрій Головачук, який вже рік тренується у складі нашої команди. А свій наступний матч «Буковина» проведе 12 листопада у Бурштині проти тамтешнього «Енергетика».