Субота, 22 вересня 2018p.

Футзал. Тимчасове лідерство

«Меркурій» (Чернівці) – «Спортлідер +» (Хмельницький) – 4:2. Голи: П.Химяк (19’), В.Стасюк (27’), А.Ткачук (33’ – пен.), О.Колесников (35’), А.Ткачук (37’), В.Гончар (39’).

На минулих вихідних чернівецький «Меркурій» приймав удома дебютанта першої ліги – хмельницьку команду «Спортлідер +». Невідомо, на який результат розраховувала наша команда, але гра виявилась важкою, щедрою на моменти, емоції, пенальті та багато іншого. Практично весь перший тайм гравці «Меркурія» атакували, але завершити свої атаки голом їм так і не вдавалося. На заваді були прикрі помилки та впевнена гра воротаря гостей Павла Хомина. Та на 19 хвилині благання вболівальників були почуті і чернівчанам вдалося забити гол у роздягальню.

У другому таймі гості вже більше контролювали м’яч і змушували гравців «Меркурія» «фолити» при відборі м’яча, у результаті чого Сергій Янчик отримав другий «гірчичник», а чернівчанам дві хвилини довелося грати у меншості. Але гостям знадобилося менше хвилини, аби зрівняти рахунок. Та пізніше фортуна знову посміхнулася господарям поля. За шостий фол чернівчани отримали нагоду пробити дабл-пенальті, який вдало реалізував Андрій Ткачук, а гості вдруге змогли зрівняти рахунок. Більше того, гості на 37 хвилині мали шанси повести у рахунку, але гравцю «Спортлідера +» забракло влучності при виконанні удару. Натомість «Меркурій» провів швидку контратаку, що завершилась другим голом Андрія Ткачука. А за дві хвилини у ворота гостей влетів ще один м’яч. Аби хоч якось вплинути на ситуацію, гості вирішили випустити п’ятого польового гравця, але через відсутність номера на футболці арбітр не дав дозволу на подібну заміну. Під кінець матчу чернівчани отримали ще одну нагоду пробити дабл-пенальті, але цього разу Павло Хомин зреагував на удар.

На сьогодні турнірну таблицю із сімома очками очолює чернівецький «Меркурій». На другому та третьому місцях знаходяться львівський «Львівхолод» та ковельський «Шанс-Авто», які мають по 6 очок та гру у запасі. Наступний матч чернівчани проведуть 12 листопада на виїзді проти київської команди «Київ-НПУ».