«Буковина» (Чернівці) – «Сталь» (Алчевськ) – 1:0.

«Буковина»: Мусієнко, Олефір, Басов, Вечтомов (Циколія, 87’), Керчу, Дорош, Гунчак, Сантрапинських (Ушаков, 71’), Маковійчук, І.Мельник (Орловський, 90’+2), Семенюк. Запасні: Чурілов, В.Мельник, Даньків, Рудченко.

Тренер – Вадим Заяць. Попередження: Поступаленко (25’), Керчу (37’), Сікорський (58’), Басов (71’), І.Мельник (73’), Вечтомов (82’).

Арбітр – П.Чижевський (Київ).

Вилучення: Поступаленко (83’).

У суботу, 19 листопада, чернівецька «Буковина» вдома провела останній матч першого кола проти алчевської «Сталі». Без сумніву, кожен вболівальник знав, що команда хоче піти на відпочинок з перемогою, але водночас усі розуміли, що ця перемога буде здобута лише у важкій боротьбі.

З перших хвилин матчу команди грали досить обережно, не ризикуючи і не поспішаючи. А хвилини так з десятої «Буковина» під заклики трибун почала підбирати ключі до воріт Комарицького. Чернівчани добре починали, але їм не вистачало завершального моменту. Перший серйозний дзвінок пролунав на 19 хвилині, коли Євген Сантрапинських, здійснивши прохід по лівому флангу, віддав чудовий пас на Степана Маковійчука, який, позбавлений опіки, пробив головою, але дуже не точно. Згодом Олександр Семенюк зробив простріл по лівому флангу, але нікому було завершити цю атаку. На 30 хвилині Олександр Вечтомов намагався завершити чергову атаку ударом по воротах, проте значно вище воріт. За дві хвилини Семенюк, пройшовши вже по правому флангу, вирішив не віддавати пас партнерові і пробити у ближній кут, але на місці був Андрій Комарицький. Ще за кілька секунд Гунчак та Сантрапинських намагалися пробити по воротах після подачі Степана Маковійчука, але знову повз ворота. Хороший момент на 35 хвилині мав Руслан Гунчак, який, отримавши пас від Степана Маковійчука, пробив у площину воріт, та м’ячем знову легко заволодів воротар гостей. Справа йшла до завершення першого тайму, як м’яч все ж таки влетів у ворота «Сталі». Після виконання кутового Євгеном Сантрапинських спрацювала небезпечна зв’язка Басов-Гунчак, під час якої Сергій Басов скинув м’яч головою у центр воротарського майданчика, який в один дотик у сітку воріт відправив Руслан Гунчак (1:0).

Вже на перших секундах другого тайму Євген Сантрапинських намагався знайти передачею Руслана Гунчака, але вдало на виході зіграв Комарицький, який усім своїм грізним виглядом не бажав так легко віддавати перемогу супернику. До 55 хвилини ініціативу перехопила «Сталь», але серйозних моментів біля воріт Мусієнка їм поки створити не вдалося. Після цього у бік «Сталі» був призначений штрафний, який виконував Сантрапинських. Сергію Басову знову вдалося виграти боротьбу на другому поверсі і переправити м’яч у центр штрафної, але цього разу ні Гунчака, ні інших гравців поруч не було. «Сталь» відповіла пострілом по воротах, але вище воріт. На 69 та 71 хвилинах гості виконали два штрафних, і в обох випадках чудово відіграв Олександр Мусієнко. «Буковина» провела швидку контратаку, під час якої Олег Керчу зробив передачу на Гунчака, але після удару останнього м’яч полетів повз ворота.

На 83 хвилині другу жовту картку отримав Антон Поступаленко і «Сталь» залишилась у меншості. Але, незважаючи на цей момент, обидві команди більше не створили якихось небезпечних моментів. На сьогодні «Буковина» посідає шосте місце у турнірній таблиці з 37 очками. Кращим бомбардиром у команді став Руслан Гунчак, який, маючи у своєму активі 8 очок, знаходиться на четвертому місці у загальному рейтингу і відстає лише на два голи від лідерів, які забили по 10 голів. Після зборів «Буковина» проведе свій перший матч на виїзді проти донецького «Олімпіка». Ця зустріч відбудеться у березні.