Субота, 22 вересня 2018p.

Футзал. «Меркурію» знов дісталося лише одне очко

«Меркурій» (Чернівці) – «Львівхолод» (Львів) – 2:2.

Голи: Павло Химяк (1:0 – 2’), Ярослав Писько (1:1 – 5’), Віталій Ткачук (2:1 – 13’), Володимир Лаба (2:2 – 30’).

Попередження: Назарій Сергієнко (2’), Сергій Янчик (9’), Андрій Ткачук (12’), Ярослав Писько (15’), Олександр Хлюбко (27’), Василь Денис (30’), Віталій Ткачук (31’).

У суботу чернівецький «Меркурій» приймав у себе вдома тимчасового лідера турнірної таблиці – львівську команду «Львівхолод». На перших хвилинах матчу гравці «Меркурія», як то подобає господарям поля, задали високий темп гри, активно діяли в атаці і за це отримали винагороду у вигляді швидкого гола вже на 2 хвилині. Але у порівнянні з минулим сезоном, коли «Меркурій» просто трощив львівську команду («Львівхолод» – «Меркурій» 3:6; «Меркурій» – «Львівхолод» 9:0) і переміг львів’ян у фіналі турніру «Золота осінь Lviv City 2011» з рахунком 4:6, цього сезону «Львівхолод» виступає явно агресивніше. На 5 хвилині Ярослав Писько – колишній гравець «Меркурія» зрівняв рахунок. І усе протистояння відновилося. Кожна команда хотіла повести у рахунку та забезпечити собі своєрідний запас.

Після закінчення десяти хвилин гості явно пресингували «Меркурій», гравці якого занадто часто були вимушені оборонятися і, як правило, діяли на контратаках. На 12 хвилині гості мали чудовий шанс забити, але, не використавши цей момент, пропустили гол у власні ворота. Під час контратаки Віталій Ткачук отримав хороший пас, обробивши м’яч, він потужно пробив, проте воротар зміг відбити цей удар. М’яч злетів над воротами, і Віталій у боротьбі з воротарем зміг забити цей важливий гол. Правда, після цього натиск суперників значно посилився. У бік воріт «Меркурія» лунали «постріли» з різних сторін та відстаней, гравці «Львівхолода» намагалися використати будь-який момент, але м’яч не влітав у ворота. Неабиякі зусилля для цього приклав Олег Їжаковський, який встигав реагувати на усі удари і якого по праву можна назвати одним з найкращих гравців матчу.

Після перерви команди деякий час грали на рівних. На 28 хвилині хороший момент створили гравці «Меркурія». Під час розіграшу м’яча був відданий пас на хід Андрію Ткачуку, але він трохи не дотягнувся до м’яча, який покотився у руки воротаря «Львівхолода» Пунди Ігоря. А за дві хвилини неочікуваний м’яч влетів у ворота «Меркурія». Володимир Лаба, перехопивши м’яч, різко пробив, і м’яч влетів у ворота.

Господарі поля намагалися повести у рахунку в черговий раз, але усі спроби так і залишились невдалими. На 34 хвилині чернівчани отримали нагоду пробити штрафний майже по центру майданчика, але і цей момент не спричинив жодної загрози воротам Володимира Лаби.

Натомість «Львівхолод» на останніх хвилинах намагався вирвати у чернівчан три очки. Тримаючи під контролем м’яч, вони випустили п’ятого польового гравця, але м’яч так і не перетнув лінію воротарського майданчика «Меркурія». Очевидно, гості мріяли про три очки, але і ризикувати не поспішали.

У наступну суботу, 26 листопада, чернівецький «Меркурій» проведе вдома матч проти львівського «Лемберга» у рамках 1/16 Кубка України з футзалу. Матч відбудеться у ФОК «Олімпія» о 13.00.