Середа, 26 лютого 2020p.

Перша поразка «Буковини»

«Титан» (Армянськ) – «Буковина» (Чернівці) – 1:0.

Армянськ. Стадіон «Хімік», 1050 вболівальників.

Гол: Андрій Маслов (77’). «Буковина»: Мусієнко, В.Мельник, Басов, Керчу (Зелді – 87’), Вечтомов, Дорош, Рудченко (Олефір – 82’), І.Мельник (Блажко – 75’), Сантрапинських, Маковійчук, Семенюк (Яворський – 67’).

Запасні: Чурілов, Даньків, Пислар. Тренер – Вадим Заяць.

Попередження: Ковальов (24’), Маслов (36’), Мацак (70’), Маковійчук (79’).

Арбітр – А.Ноздрачов (Харків), асистенти арбітра – З.Курбанов (Херсон), А.Єремєєв (Миколаїв), четвертий арбітр – Р.Бохняк (Севастополь), делегат ФФУ: В.Головко (Дніпропетровськ).

У суботу, 23 липня, в рамках 2-го туру першості України з футболу чернівецька «Буковина» грала на виїзді проти команди «Титан» з Армянська. Переглянувши результати минулих зустрічей (1:0 – на виїзді та 2:1 – вдома), можна було очікувати на те, що гра буде динамічною до фінального свистка, що, власне, і трапилося. З перших хвилин матчу обидві команди намагалися встановити домінування на полі та забити швидкий гол.

Вже на 2-ій хвилині «Буковина» заробила кутовий. Олександр Семенюк (№18) зробив навіс на дальню стійку, звідки Сергій Басов (№26) головою переправив м’яч на Степана Маковійчука (№10), який, на жаль, не зміг дотягнутися до м’яча. Щодо господарів, то на тій же 2-ій хвилині вони мали більше шансів для відкриття рахунку. Вправно граючи в пас на правому фланзі чужої половини, «титанівцям» вдалось виманити чотирьох гравців «Буковини», тим самим зрівнявши сили у штрафному майданчику чернівчан (3 на 3). В цей же момент був здійснений навіс у центр штрафного майданчика на Романа Довжика, який, звільнившись від свого опікуна, легко пробив по воротах Олександра Мусієнка (№1), але м’яч пройшов в кількох сантиметрах від стійки воріт. На 7-ій хвилині воротар «Титану» ліквідував ривок Євгена Сантрапинських (№21), граючи на випередження. А от на 13-ій хвилині чернівчани мали реальну нагоду для відкриття рахунку. Євген Сантрапинських (№21) вдало зробив навіс на дальню стійку, де один на вістрі атаки опинився Сергій Басов (№26). У падінні він прицільно пробив головою, але капітан команди Андрій Мацак встиг відбити м’яч майже з лінії воріт. Згодом Євген Сантрапинських (№21) зробив небезпечний простріл у центр штрафного майданчика на наших гравців, але Артем Кошелєв був першим біля м’яча. Євланов відповів ударом з лінії штрафної по центру воріт, де перебував Олександр Мусієнко (№1). Надалі футболісти «Буковини» неодноразово намагалися пробити Артема Кошелєва з різних позицій та відстаней, але м’яч постійно опинявся в руках воротаря «Титану».

Наприкінці першого тайму підвестися глядачів змусив Степан Маковійчук (№10). Новачок Олександр Вечтомов (№15) вкинув аут у штрафний майданчик, де Степан Маковійчук (№10) головою переправив м’яч у дальній кут воріт, проте і тут Кошелєв вдало зіграв у падінні, переправивши м’яч на кутовий. Згодом по воротах пробивав Олег Керчу (№9), але і в цьому епізоді м’яч оминув ворота «Титану».

З початком другого тайму чернівчани почали пресингувати на полі господарів. Вже з перших хвилин Владислав Рудченко (№25) двічі пробивав по воротах суперника, але не результативно. У першому моменті Владислав пробив по центру низом, але м’яч вдало взяв Артем Кошелєв. А у другому – вже пробивав з ходу з-поза меж штрафного майданчика, після чого м’яч полетів значно вище воріт. Євгену Сантрапинських (№21) захисники господарів завадили вийти один на один з воротарем «Титану», а Олександр Семенюк (№18), перекидаючи стінку, зі штрафного відправив і сам м’яч вище воріт. Через деякий час Владислав став ініціатором однієї з небезпечних комбінацій чернівчан, віддавши хороший пас на хід Євгену Сантрапинських (№21). Євген, вдало прийнявши м’яч та обманним маневром поклавши захисника на газон, віддав прострільну передачу на дальню стійку, проте Олександр Семенюк (№18) не зміг дотягнутися до м’яча.

А що господарі? Вони, потроху приходячи до тями після першої половини другого тайму, теж пробували створювати невеличкі загострення біля воріт «Буковини». І, на превеликий жаль, одна з подібних спроб виявилась результативною. На 77-ій хвилині після тривалого контролю м’яча на половині поля «Буковини» пас на хід отримав Роман Довжик, який, пройшовши вздовж штрафної лінії, віддав передачу у центр воротарського майданчика, яку замкнув Андрій Маслов, зненацька винирнувши поміж захисників «Буковини». Рахунок 1:0.

Чернівчанам у даній ситуації довелося ще більше атакувати, залишаючи свої ворота майже без захисту, чим ледве не скористалися «титанівці». На 79-ій хвилині Яровенко не зміг скористатися помилкою Сергія Басова (№26) та Олександра Мусієнка (№1). А на 84-ій хвилині після прострілу у штрафний майданчик двоє гравців «Титану» не дотягнулися до м’яча. Останні хвилини зустрічі чернівчани проводили в атаках, але гравці «Титану» вдало оборонялися, впевнено доводячи мінімальну перевагу до фінального свистка.

У наступному турі «Буковина» зіграє вдома проти команди «Енергетик» з Бурштина. Матч відбудеться у неділю, 31 липня, о 18.30.