«Буковина» (Чернівці) – «Закарпаття» (Ужгород) – 0:0.

Стадіон «Буковина», 1500 вболівальників.

«Буковина»: Чурілов, Мельник, Басов, Керчу (Зелді – 81’), Рудченко (Блажко – 89’), Гунчак (Пислар – 76’), Дорош, Сантрапинських, Орловський, Маковійчук, Семенюк (Степанков – 43’).

Запасні: Преснаков, Ковальчук.

Попередження: Рудченко (8’), Нойок (31’), Семенюк (39’), Бойко (71’), Мельник (78’), Дорош (90’+4).

Арбітр – Віталій Дяденко (Кіровоград), асистенти арбітра – Р.Кисельов (Суми), С.Шлончак (Черкаси), четвертий арбітр – М.Маланчук (Чернівці), інспектор ФФУ – Є.Амбросімов (Одеса).

У суботу, 11 червня, відбувся останній, 34-й, тур першості України серед команд першої ліги, де чернівецька «Буковина» на своєму полі зустрічала команду «Закарпаття» з Ужгорода. Хоча результат зустрічі не зміг би кардинально змінити ситуацію у турнірній таблиці, обидві команди були не проти, аби завершити чемпіонат з перемогою. Особливо цього прагнули чернівецькі футболісти та вболівальники. Останні, до речі, взяли участь в автопробігу, щоб підтримати свою команду.

З початком матчу обидві команди прагнули встановити своє домінування на полі та швидше відзначитися у воротах суперника. Першими досить небезпечний момент біля «Буковини» створили гравці «Закарпаття».

Передачі з флангу на фланг замикав Владислав Микуляк, але, на щастя, м’яч пролетів над воротами Олександра Чурілова (№33). А через дві хвилині чернівчани вже виконували штрафний та два кутових у ворота гостей. Зокрема, після подачі другого кутового у штрафному майданчику було багато боротьби, проте захисникам «Закарпаття» вдалось вибити м’яч.

На 15-ій хвилині Руслан Гунчак (№35) мав чудову нагоду забити свій 21-ий гол у цьому сезоні. Після подачі Рудченка (№25) у штрафний майданчик Руслан головою у падінні пробивав у лівий кут воріт «Закарпаття», проте м’яч пішов повз ворота. Через три хвилини зі штрафного по воротах суперника пробивав Євген Сантрапинських (№21), але вже цього разу м’яч пролетів над воротами Олександра Надя.

Щодо суперників, то свою нагоду зі «взяття» воріт «Буковини» вони не використали на 23-ій і на 26-ій хвилинах. У першому моменті гравець «Закарпаття» виходив на ворота нашої команди, але Чурілов (№33), вийшовши з воріт, зумів ліквідувати небезпеку. А от у другому – винуватцями небезпечного моменту стали самі захисники «Буковини». Під час «навісу» у штрафний майданчик Олександра Чурілова (№33) один із захисників, переоцінивши ситуацію, намагався у стрибку вибити м’яч, проте, не дотягнувшись до нього, дав можливість гравцю «Закарпаття» замкнути гольову передачу. На щастя, останній, не очікуючи такого перебігу подій, не встиг вчасно підставити ногу. Ще через декілька хвилин гості намагались вдало реалізувати кутовий, але Олександр Чурілов (№33), вдало зігравши на виході, в один момент віддав точний пас на Степана Маковійчука (№10), який у ході просування до воріт суперника був збитий біля лінії штрафного майданчика.

На 44-ій хвилині суперники, відбившись після атаки «Буковини», провели швидку контратаку, у результаті якої Матвій Бобаль, пробиваючи по воротах Чурілова, влучив у поперечину. А через хвилину Руслан Гунчак (№35) виходив один на один з Олександром Надем, проте останній встиг вибити м’яч з-під ніг Руслана (на фото).

Другий тайм команди розпочали на великих швидкостях. На 2-ій хвилині Олександр Надь вдало реагує на удар Романа Дороша (№7), а на 5-ій – м’яч після виконання штрафного пролітає поруч зі стійкою воріт «Буковини». Під час чергової атаки один з гравців «Буковини» намагався вивести Руслана Гунчака (№35) «на побачення» з воротарем гостей, проте вдало у падінні зіграв захисник «Закарпаття», заодно заваливши і Руслана Гунчака, правда, не почувши свистка арбітра, гравці продовжили боротьбу за м’яч. У результаті шкіряну кулю все ж таки вдалося проштовхнути до Степана Маковійчука (№10), проте останньому не вдалося зупинити м’яч, який за інерцією покотився у руки Олександра Надя. «Замах» «Закарпаття» на ворота Олександра Чурілова (№33) був значно серйознішим. М’яч після виконання штрафного удару Матвієм Бобалем влучив у стійку.

До 36-ої хвилини «Буковина» подавала декілька кутових, проте вдало на виході грав той самий Олександр Надь. А от на 36-ій хвилині Роману Дорошу (№7) не вистачило кількох сантиметрів, аби з лінії штрафної загнати довгоочікуваний м’яч у кут воріт гостей. А на 44-ій хвилині останній шанс відзначитись мав Роман Степанков (№11), який вдало прорвався до штрафного майданчика, де, намагаючись зробити передачу на партнера, відправив легкий м’яч у руки Олександра Надя. Невдовзі пролунав свисток арбітра. Рахунок зустрічі 0:0. На підсумковій прес-конференції сезону Вадим Заяць в черговий раз за підтримку подякував чернівецьким вболівальникам, які пройшли з командою цей дебютний і водночас нелегкий сезон.

Щодо гри, то результатом та якістю гри тренер «Буковини» залишився не задоволений. «Я ще раз кажу про те, що у футболі потрібні швидкості. Якщо їх немає, то й немає і футболу. І сьогоднішня гра показала, в якому напрямку ми будемо рухатися далі», – заявив він. Також він додав, що, проаналізувавши всі фактори (підтримка з боку спонсорів та небайдужих людей, місцевої влади та вболівальників), у клубу є непогане підгрунтя для того, щоб зробити команду хорошого рівня.