Неділя, 28 травня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62

Кінотеатри

Щасливі разом: таємниці вдалого шлюбу

 Одне з найважливіших рішень у житті кожної людини – вибір супутника життя, адже від нього залежить подальша доля. Кожна пара перед тим, як взяти шлюб, думає, чи правильно зроблено вибір, чи будуть щасливі, чи готові до такого кроку. Головне у подружньому житті, аби обоє кохали й були коханими та щасливими. У цій статті дамо поради від щасливих подружніх пар, як зробити вдалий вибір супутника життя.


 Як щасливо одружитися?


 Більшість чоловіків при виборі дружини в першу чергу звертає увагу на зовнішність. А вже потім виникає цікавість до внутрішнього світу майбутньої супутниці, як вона поводиться в різних життєвих ситуаціях. Але все-таки перемагає привабливість жінки, її гарна фігура та вміння лагідно спілкуватися з чоловіком, уникаючи конфліктів. Звичайно, є чоловіки, які одружуються через вигоду, – альфонси. Привабливі, але не постійні, користуються лише матеріальним становищем жінки (згадайте цирульника Свирида Голохвастого, героя комедії Михайла Старицького «За двома зайцями», який вигідним шлюбом намагається виправити скрутне матеріальне становище). На що ж звертають увагу чоловіки при виборі майбутньої дружини? На це запитання відповідають представники сильної статі.


 Іван, 52 роки: «Подружнім життям живу 29 років. Познайомився з майбутньою дружиною у 21 рік. Звернув увагу на зовнішність, а згодом і на внутрішній світ. Зустрічалися більше року, з батьками познайомився через півроку після першої зустрічі. Одного разу сказав їй, щоб на прогулянку взяла паспорт. Коли гуляли на вулиці Кобилянської, запропонував їй зайти до РАЦСу, спочатку вона незрозуміла мого вчинку. Ми подали заяву, а через місяць вже розписалися. До речі, ходили на курси при РАЦСі. До шлюбу мене спонукало кохання. А важливі рішення в сім’ї приймаємо разом. Секрет нашого сімейного щастя – кохання, яке потрібно зберегти через все життя і старатися виправляти себе, а не когось».


 Анатолій, 33 роки: «З жінкою живу 10 років. При виборі дружини звертав увагу на внутрішній світ, адже це вважаю головним. Запропонував руку й серце в кафе. А от головним у сім’ї повинен бути чоловік (той, хто кепку носить, – сміється). Секрет сімейного щастя – взаєморозуміння в родині».


 Психолог Людмила Вознюк розповідає про критерії, за якими чоловіки обирають майбутню дружину: «При виборі дружини чоловіки звертають увагу на подібність жінки до своєї матері. Майбутня дружина хоча б трохи, але має нагадувати зовні й в поведінці неньку. Повинна бути цікавою у всіх сферах: на кухні, в компанії, в ліжку тощо, щоб чоловіку було цікаво проводити разом час. Активність також відіграє важливу роль, але головне тут – не перебільшувати. А також чоловіки шукають у жінці природну мудрість і інтуїцію, цілеспрямованість, життєрадісність, почуття гумору та, що називається, щоб тримала в тонусі».


 А от заокеанські психологи з Техаського університету стверджують, що чоловіки звертають найперше увагу на фігуру жінки, коли обирають партнерку на одну ніч, але якщо йдеться про майбутню дружину, то чоловіків тоді цікавлять й риси обличчя. Можливо, тому, що очі та обличчя – візитівка внутрішньої сутності жінки, її характеру.


Як вдало вийти заміж?


Аби вдало обрати майбутнього чоловіка, потрібно розібратися в тому, яку саме людину Ви хочете бачити біля себе. Якщо бажаєте жити заможно, то потрібно шукати обранця серед бізнесменів. Жити із заможним важко, тому що він завжди по вінця навантажений на роботі, заробляючи гроші, а Вам просто не вистачає елементарної уваги з його боку, але Ви знаєте, на що йшли. Правда, позитивний момент у такому шлюбі також є – матеріальне забезпечення… Якщо ж хочете за чоловіка красеня, то краще обирати скромного, а інакше можуть і «увести»… Красунчики подобаються всім. А якщо хочете чоловіка, який би був досвідчений у всіх справах, то це повинен бути чоловік за 30 років. Надійний, досвідчений, який самостійно приймає рішення. І не нервуйте, якщо він любить проводити час з друзями, а не на дискотеках. Якщо ж зустрінете чоловіка, котрий поєднує усі згадані риси, тоді Вам пощастило. Залишається лише берегти кохання та жити щасливо разом.


 Тож на що звертають увагу жінки при виборі супутника життя?


 Людмила, 32 роки, бібліотекар, заміжня 15 років, доньці 14 років: «Вийшла заміж у сімнадцять. Знаю свого чоловіка ще з дитинства, разом ходили в садочок, школу. Коли повернувся з армії, одразу через два тижні зробив мені пропозицію руки і серця. На той час звертала увагу на зовнішність, а от зараз звернула б увагу на ставлення чоловіка до мене, до моїх батьків, друзів і знайомих. Вважаю, що головним у сім’ї повинен бути чоловік, як у нашій сім’ї. Але глобальні рішення приймаємо разом».


 Наталія, 26 років, у декретній відпустці, заміжня 3 роки, сину півроку: «При виборі чоловіка звертала увагу на інтелект, охайність і стиль спілкування. Через три дні знайомства мій обранець запропонував переїхати до нього жити. А вже через місяць запросив на романтичну вечерю у кафе, що на вул. Кобилянської, випили вина, і він запропонував побратися. Мить була досить зворушлива. Вважаю, що головним у сім’ї повинен бути чоловік, тому що він відповідає за матеріальну сферу, а дружина має його доповнювати й підтримувати у всьому».


 «Найперше, на що звертає увагу жінка, коли обирає майбутнього супутника життя, – підсумовує психолог Людмила Вознюк, – аби чоловік поважав свою матір, тоді він добре ставитиметься до дружини. Крім того, чоловік повинен бути відповідальним, поруч із ним жінка має почуватися надійно будь-якої хвилини. А ще щирим, щоб у його словах завжди була правда, романтичним, тому що жінкам подобається, коли чоловіки інколи проявляють романтизм».

Варто сказати, що чоловіки подібні до дітей: їх потрібно любити, годувати, доглядати, пестити. Правда, жоден чоловік не скаже, що йому це подобається.


Із життя подружніх пар


Цікаво дізнатися, як зберігають кохання й наскільки щасливі разом родини, які щойно утворилися, та ті, які мають вже солідний стаж подружнього життя. Спробуймо з’ясувати таємниці вдалого вибору шлюбного партнера й формулу сімейного щастя.


Сім’я Віталія та Юлії Люзних має подружній стаж – рік.

– Хто головний у сім’ї?

– У сім’ї панує рівноправ’я. Вважаємо, що потрібно прагнути до певного рівня демократії, в тому числі в родині. До того ж це має стосуватися не лише чоловіка та дружини, але й дитини. Вона є також особистістю, хоча й маленькою, і до її думки потрібно дослухатися. У сім’ї повинно бути партнерство, а не стосунки «начальник-підлеглий».


– Як приймає Ваша сім’я серйозні рішення?

– Є сім’ї, де рішення приймає чоловік, а є сім’ї, де рішення приймає жінка. Важливі рішення у нас у сім’ї ухвалюємо спільно, проте буває так, що останнє слово все ж таки за чоловіком. Ми в житті гармонійно доповнюємо одне одного досить вдало.


– Чи часто виникають непорозуміння?

– Щодо непорозумінь, то їх у нашій сім’ї майже не буває, адже метою будь-якої родини є прагнення сімейної гармонії. Вона повинна грунтуватися на взаємній любові та повазі між членами родини.


– Як уникати сварок?

– Щоб уникнути сварок у родині, потрібно для початку спробувати поговорити відверто й чесно. Взагалі треба спілкуватися й відкрито обговорювати проблеми. Повторювати, як ми кохаємо одне одного, розуміємо, як нам добре вдвох. Потрібно проявляти розсудливість і, певно, тоді всі непорозуміння обходитимуть пару стороною.


– Секрет подружнього щастя від Вашої родини?

– У світі надруковано чимало книг з психології шлюбу та подружнього життя, щодня їх видають все більше. Крім того, існує безліч тренінгів, дисків, курсів, відеоуроків, доступних як у мережі, так і у будь-якому куточку планети. Але усі ці поради, рекомендації та повчання зводяться до одного простого принципу – віддачі. Подружня пара повинна бути толерантною, поважати одне одного, незалежно від ситуації. Замість того, щоб звертати увагу на недоліки одне одного, подружжя повинно бачити хороші сторони коханих та навчитися цінувати їх такими, як вони є. У щасливому шлюбі головне – любити одне одного, не очікуючи винагород за це. Потрібно навчатися бути разом і поводитися як одна команда. Бажаю уникати сварок і, звичайно ж, любити одне одного з кожним днем все палкіше!


 Сім’я Григорія та Орисі Тихоліз, щасливі разом 31 рік: «У нашій сім’ї головний – чоловік. Вважаю, що це правильно, адже чоловік – голова, а жінка – шия. Серйозні рішення приймаємо разом, але останнє слово – за головою родини. Намагаємося уникати непорозумінь, які хоча й не часто, але виникають. Потрібно комусь поступатися у сварках, тобто одному бути меншим. Про секрет сімейного щастя можна розповідати довго. Вважаю, що сама сім’я повинна зрозуміти, що вона хоче від подружнього життя, при сварках зупинитись і задуматися, чи покращаться при цьому стосунки. Подружнє життя – це бажання бути разом».


 Тож таємниці вдалого вибору шлюбного партнера: чоловік поруч із собою хоче бачити жінку, схожу на свою матір, а жінка – чоловіка, який би зміг утримувати сім’ю та мав привабливу зовнішність.

Формула сімейного щастя від щасливих подружніх пар: завжди потрібно любити, поважати та довіряти одне одному, уникати сварок і насолоджуватися подружнім життям.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення