Четвер, 18 серпня 2022p.

Народна люстрація по-буковинськи - губернаторство Михайла Папієва

Папієв Михайло Папієв Михайло
www,bukpravda.cv.ua

На редакційну пошту "Буковинської правди" ми отримали цікавий матеріал від Олега Істратія, де розкриваються та описуються деякі епізоди губернаторства Михайла Папієва та наводиться багато цікавих фактів.

ЧАСТИНА 1 ( Папієв М.М.)

Люстрація (справжня Буковинська)

Шановна громада Буковини! Маю велику честь, як голова Новоселицької Громадської ради при Новоселицькій районній раді, бути уповноваженою особою підтверджених думок, правдивих даних нашої громади, моєї роботи, народного та правоохоронного слідства, засобів масової інформації по цілому ряду важливих справ на Буковині, що мовою фактів, доводить справжню люстрацію . В надаванні мною аргументів і доказів зловживань владою в Чернівецькій області, вказаних в цьому листі винних осіб, яких ще не бачив закон нової влади, але сподіваюсь побачить винних осіб цієї люстрації, якщо визначить суд . І навіть місця позбавлення волі для деяких з них і не тільки, за злочинні дії перед державою та народом Буковинським. Де я,  з метою люстрації цих ганебних дій проти громади, в очах і розумі простих людей, всієї Буковини, які вже почали втрачати надію, в стабільність держави після революції та не виконанню зобов'язань на місцях, які їй дуже потрібні саме зараз, які були дані народу на Майдані, відносно корупції в держслужбі та волі народу в призначеннях на посади, покаранню винних осіб минулого злочинного режиму, що досі керують . Герої України віддали життя за його падіння, та цей подвиг нації, ми які живі, повинні довести до кінця, чесно та відкрито, що сподіваюсь, стане сигналом правоохоронним органам та їх керівникам, суду та суддям, службовцям та державним особам працювати для народу, для боротьби проти корупції, та вказаного мною, в цій люстрації та мотивом, закликом пробудження ясних думок, саме правдивим словом і ділом. Хочу звернутись до кожного Буковинця нашого рідного краю, від Сокирян до Путили, в кожний районний центр та сільську місцевість Буковини, з словами гіркої правди, нашого життя в темах влади та іі мужів . Про корупцію та хабарництво державних діячів, зухвалі захоплення територій громад, бездіяльність правоохоронних органів, зрада інтересам виборців, цинізм владних і опозиційних дій, продажні парламентські вибори, робота державних установ для наживи, контрабандні владні схеми, гравійна, митна, ветеринарна мафія, від дитячого садка до Чернівецької обласної ради. Та головне від цього має вилікуватись прогнивша вертикаль влади, що має місце в системі управління Буковинською громадою. Від села, районного , обласного ценру Чернівецької області, до цілої України.

Кожного дня, разом з нами живе корупція в “костюмі с краваткою” чи міліцейських погонах, у владному кабінеті , дорогому авто, та жалюгідній наживі на людях, природі, власній совісті, злиднях багатьох людей, порушуючи всі людяні та божій закони сьогодення. Створюючи таким чином перешкоду, на шляху нашого чесного та бідного із-за такої влади життя, проти нас, проти гідності нації, саме владним мінімалізмом, справедливого ставлення до людей , в нашій рідній державі Україна.

Моє звернення до Вас - це справжня Буковинська люстрація без цензури, що має свою фактичну точку зору в правових межах, прямих, відкритих звинуваченнях конкретних осіб. Тому дотримуючись правди, це звернення підтверджується фактами тисяч людей, в колективних зверненнях цілих сіл, окремих громад, трудових колективів, державних установ, цікавими документами , життя владних царьків, що роками обкрадають нашу громаду. Також масою потерпілих людей від беззаконня керівників нашого краю, в адресованих заявах, скаргах, зверненнях щодо свавілля, бездіяльності та обману влади. Що саме для Вас, Буковини та іі мешканців, з метою майбутнього без корупції для наших дітей, їх безхмарної долі. Відіграє важливу роль у сучасного розвитку прав людини, новітній історії нашого часу страждань, та не справедливості системи, до простих людей. Хто йшов проти режиму, заявники, їх родичі, це мужні люди, що пройшли шлях тяжкої боротьби, проти не справедливої для простих людей, корумпованої для всього суспільства, поваленої влади Віктора Федоровича Януковича та Партії регіонів, що мають на превеликий жаль, свою активну дію колишнього Президента, від допомоги знищення суверенітету та територіальної цілісності держави, розпалення ворожнечої в самій державі, сприянню інтервенції, анексії, Росії ф аж до дій владного Буковинського місцевого кріміналітету, місцевих депутатів , начальників, підлабузників партії регіонів, обласного, районного рівня, які мають намір і надалі працювати і грабувати Буковину та іі мешканців, в звичному режимі відпрацьованих шляхів грабунку та домовленостей, якщо вони є, з новою владою. Але сподіваюсь, що цього разу Люстрація про яку зараз всі говорять, повинна мати уяву людей наших, та роз'яснень цього трактування в Буковинському розумінні Люстрації, та як вони допоможуть суспільству. І вона нам вважаю Буковинці, в цьому вигляді фактів, допоможе знайти правду для народу та змінити корумповану систему, де героїчний початок Майдану знищення режиму та корупції, створив всі умови для нашої перемоги.

Люстрація від латині, це “очищення через жертвопринесення” що має тут свою суть. І також щодо іі законності, в поданому до Верховної ради законопроекту щодо люстрації влади, що включає заборону діячам у владі , які скопрометували себе, впродовж певного часу, займати посади, балотуватись в представницкі органи, відповідати за скоєні злочини тощо. Отже, люстрація справжня Буковинська, для Вас, моя зневірена в владу громада та знедолена іі представниками у владі, посадовими особами що мають місце в цій люстрації з 5 частин , та їх антигероями. 

Під першим номером люстрації всім нам відомий Папієв Михайло Миколайович (ОДА)

Колишній очільник Чернівецької області - це найближча людина влади Буковини, для колишнього Президента України Віктора Януковича. де Михайло Миколайович, перебуваючи на посаді губернатора нашого краю, брав приклад від гаранта держави, в його роботі щодо самозбагачення, та ряду неправомірних рішень, що нанесли велику економічно-соціальну, та катострофічно-природну шкоду Буковині та іі мешканцям, витрачаючи ці корупційні капітали, що відомі громаді, адже приховати такий грошовий розмах шикарного життя, на сльозах, біді Буковини, просто неможливо.

Михайло Миколайович, згідно офіційному документу, якій додається, що був наданай службам СБУ, ДАЇ, міліції області, з Чернівецької ОДА, вказавши свій власний автотранспорт, на яких переміщувався губернатор. Що по праву зайняв перше місце серед всіх губернаторів України, за своєю кількістю одиниць транспорту особистої власності, та ціною таких машин, якими користувався губернатор Буковини, придбавши їх за наші з вами гроші, які потрібно було витратити на дитячі лікарні, інтернати, проблеми краю, ним же створені, тощо.

1 Mercedec-benz GL 550 д\н СЕ 4583АР колір сірий - ціна 120 000 доларів США

2 Mercedec-benz S 63 д\н СЕ 1483АМ колір чорний - ціна 130 000 доларів США

3 Mercedec-benz GL 550 д\н СЕ 1983АР колір сірий - ціна 120 000 доларів США

4 Cadillac Escalade д\н СЕ 4088 АІ колір чорний - ціна 100 000 доларів США

5 BMW X5 д\н АА 5858АІ колір чорний - ціна 80 000 доларів США

alt

Виникає справедливе питання люстрації. Яким чином та за які кошти Михайло Миколайович Папієв утримував свій автопарк, що перевищує пів мільйона доларів. Де до цього списку не увійшли також машини губернатора, а саме Lexus 470, Lexus 330, Mercedec-benz Galinvagen, Лендровер, та інші не менш елітні та дорогі автівки. Які першочергово після цієї люстрації потребують конфіскації та продажу для потреб та проблем Буковини, що були створені колишнім очільником за час його керування. Також залишає за собою питання фактів приватної не рухомої власності губернатора, а саме 2 елітних будинка, 3 квартири в місті Чернівці, 2 квартири в Києві, одна з них - розміром в 162 кв.м. Також приватна власність в Європі, а саме в Румунії та Австрії, де напевно зараз тішиться безпекою себе цей заможний власник. Дача в Драчинцях з вертолітним майданчиком, дача в Криму, квартира в Одесі, сім земельних ділянок різних розмірів та ряду офісних, складських приміщень в 30 000 кв. метрів, що також є власністю родини обласного очільника. Також бізнесові інтереси на території Чернівецької області та за іі межами в автопромисловості, де саме дружина колишнього губернатора має статків та акцій в багато мільйонів євро, та відповідно - перший номер бізнес-леді серед всіх губернаторів і  навіть серед дружин міністрів України. Також “молодець” великі здібності проявив в бізнесі з гектарами та паями обдурених людей цілими селами в Новоселицькому та Кіцманському районі під птахофабрики. І їхня “славна дитинка”,  якому навіть дали погратись в народні депутати України, де він має велике досягнення - клацати на кнопки для голосування у Верховній раді на які йому покажуть сусіди по верховній парті.

Робота в Верховній раді представника родини губернатора Артема Семенюка, як народного депутата - ганьбить честь та гідність його виборців. Без законопроектів, без пропозицій розвитку для нашого краю, без вирішення проблем громади, а також - забутими, невиконаними парламентськими обіцянками та відсутністю елементарного звіту у засобах масової інформації, хоч колись, хоч раз, ніколи.

Де напевно останній вважає, що 150 гривень кожному виборцю на парламентських виборах 2012 року є його відповіддю та звітом перед громадою Буковини, а також совістю до кінця строку наданих йому повноважень.

Це не повний перелік барських втіх, придбань, гламурного життя, та всієї правди життя Михайла Миколайовича Папієва та його надзвичайно бізнесових родичів, всім нам відомих, що дозволили собі таке вище описане королівське життя та створення майже монархічно-феодальної імперії. На “горбу” нашої Буковинської громади, нашого славного краю та людей, знищуючи природу в таких масштабах, якої до цього часу та за всю історію і еволюцію не бачила Буковина, що більше, сподіваюсь на народовладдя, їх свідомий майбутній вибір, ніколи не побачить таких представників корупційної хунти, крадіїв в Верховній раді та чиновників на керуючих посадах Буковини. Зараз правосуддя залежить від нас та нашого народного слова, що вже намагаються змінити на свій лад ті ж самі люди, але іншими, ще не заплямованими руками і тим же розумом “Грабувати і володарювати” .Тому, якщо не покласти законну крапку в люстрації  цієї банди у владі на Буковині, така банда проросте знов, і знов. Єдиними ліками, “пілюлями” цього захворювання корупцією  є притягнення до кримінальної відповідальності з конфіскацією всього майна. В даному випадку, трьох осіб родини Папієва Михайла Миколайовича, які і без того, навіть своїми банківськими рахунками, забезпечили собі заможнє життя на багато, багато років вперед свого зовсім не бідного існування.

Наш колишній губернатор розпочав свій трудовий шлях в 1984 році простим інженером-метрологом на чернівецькому “Електронмаші”. Та спіймав свою вдачу великим стрибком політичного діяча в 2002 році, а саме - обранням в народні депутати України від СДПУ(О), ввійшовши в комітет по питанням екологічної політики та природокористування. Саме в подальшому, екологічна політика губернатора Буковини принесла йому такі статки. На кожну “тетю мотю”, наближених до родиниМихайла Миколайовича людей, нотаріально зареєстровані земельні ділянки, нерухомість, елітні автівки, складські та виробничі приміщення, які перевищують здоровий глузд поняття приватної власності. Навіть сам Михайло Миколайович не може напевно підрахувати скільки всього накрав та знищив на Буковині за час перебування у владі. Але має “щастя” від нас, людей які мають докази, що допоможуть визначити ці масштаби, цього крадія, люстрація якого стане прикладом всім наступним губернаторах Буковини. Та головне, що довести владі і її представникам, що саме за ці злочини перед громадою, винен саме Михайло Миколайович Папієв і він все ж такі буде відповідати. Не адміністративно, штрафом чи браслетом на руці корупціонера - ні це не мета правдивої розмови, люстрації, яка все ж буде вимагати після оприлюднення цієї інформації - обмеження волі. Всі слідчі дії визначення масштабів грабунку Буковинської громади має бути скеравані на Папієва Михайла Миколайовича.

Маючи величезний правозахисний досвід роботи проти корупції на Буковині, спільно з громадською правозахисною організацією Народний контроль влади “За рідну Новоселиччину” були виявлені численні факти владних порушень, які навіть до цього часу не фігурують в кримінальній справі, що порушена на підставах власності родини губернатора, а саме  - птахофабрики Драчинецька 1. Колишній губернатор підняв питання перед Кабінетом Міністрів України звільнити його бізнесові справи від будь-якого оподаткування. А це - не сплачені до бюджету мільйони гривень, що фактично доведено в цій люстрації.

17.03.2014 р. з представниками громадської організації Народний контроль влади “За рідну Новоселиччину” з журналістом місцевої газети, я виїхав до села Ванчиківці Новоселицького району, де відбулась запланована зустріч з громадою села та головою Ванчиківецької сільської ради. Тільки після повалення старої влади, громада села та сільській голова розповіли факти, надали документи сільської ради про корупційні діяння губернатора, що розпочались в селі з перших днів його керування Буковиною. Так ще в 2011 році до Ванчиківецької сільської ради завітав з "бізнесовими пропозиціями", від яких не можливо було відмовитись, представник Михайла Папієва, який зараз є народним депутатом України Артем Семенюк. Він пояснив сільському голові, що йому потрібні земельні паї громади села Ванчиківці та запропонував ціну в 15 коп від одної гривні вартості цих паїв. Людям нічого не залишалось, як погодитись на такі умови, де в результаті, в приватну власність потрапило 15 гектарів землі та ще старі колгоспні, доволі добротні споруди та приміщення. Новими власниками було побудовано декілька великих ангарів для розведення птахів. Перед цим новим роком, в статусі нардепа, Артем Семенюк приїхав до Ванчиківецької сільської ради вже з дружиною Михайла Папієва, та досить швидко переоформили 15 гектарів паїв та птахофабрику на Лідію Папієву.

Сільській голова села Ванчиківці Каланча Маріан Володимирович пояснив, що сільська рада не отримала за три роки господарювання від цих бізнесменів жодної копійки. Також викликав велике обурення в цьому селі і місцевий ставок, який просто відібрали у громади на користь Банченського монастиря. Нові господарі спустили воду та не пускають жодного мешканця на територію ставка, який раніше був місцем відпочинку не тільки місцевих мешканців.

В процесі захвату територій у громади Буковини надпотужним бізнесом колишнього губернатора стало знищення природи нашого краю, з метою продажу гравійно-піщаної суміші та Буковинського лісу, що принесли Михайлу Миколайовичу великі гроші з різних куточків Чернівецької області. Велику долю цих кримінальних коштів від реалізації нашої природи приніс Новоселицький район.

Під час своєї першої прес-конференції в 2010 році на посаді голови Чернівецької ОДА, губернатор дав зрозуміти громаді Буковини, що наведе лад з незаконною вирубкою лісів та незаконним видобутком гравійної суміші, де він зазначив, шо наведе порядок. Так, в ході наведення порядку, з 6 підрядних організацій, які займалися видобутком гравійної суміші, вже на початку 2012 року таких організацій з дозволами губернатора, налічувалось вже 18. Таким "наведенням порядку" в сфері природокористуванняМихайлом Папієвим,  Новоселицький та Герцаївський райони були доведені до екологічної катастрофи, що принесли страшні підтоплення в селах Цурені та Радгоспівка Герцаївського району. В цих селах під воду в зміненому руслі пішло більше трьох гектарів землі сільськогосподарського призначення та зникли під водою 20 житлових будинків. Чомусь про це ніхто не говорив на прокурорських нарадах та головне не реагував в законний спосіб. Слідство, суд, тюрма. Саме це має пряме відношення до колишнього губернатора.

10.08.2012 року з колективним зверненням, до мене звернулись мешканці села Зелений Гай Новоселицького району, які надали змістовні пояснення їх грабунку та факти знищення природи конкретними посадовими особами. Виїхавши на місце з ініціативною групою села Зелений Гай, було встановлено, що тільки 40 гектарів лісових насаджень та 180 гектарів землі перетворились у величезні ями, нагадуючи бойові дії, повністю була знищена захисна смуга села від підтоплень. Загальна шкода знищення природи тільки в селі Зелений Гай становить  80 000 000 (вісімдесят мільйонів гривень). Це і зрозуміло, адже кожної доби губернатору здавалася виручка за гравійну суміш в сумі від 180 000- 210 000 гривень, і так всі роки правління губернатора.

Михайло Папієв отримав з того часу 10 звернень, заяв, скарг від мене та сільських голів Новоселицького району. На звенення не отрималижодної відповіді губернатора взагалі. Як приклад заява голови Зеленогайської сільської ради до голови Новоселицької районної ради:

Виконавчий комітет Зеленогайської сільської ради переконливо просить Вас направити комісію по визначенню ситуації та прийняття необхідних мір по попередженню затопленню села Зелений Гай та знищення лісонасаджень. Після останнього звернення виконкому сільської ради за №269 до голови Чернівецької ОДА Папієву М.М. та голови Новоселицької РДА Нікітовичу Г.І. в сільській раді побували працівники обласних служб, але результатів ніяких це не дало. На даний період часу продовжується несанкціонована вибірка гравію та піску, де найстрашніше, що у випадку повені, русло річки Прут спрямує весь свій удар на село Зелений Гай, що призведе до руйнації та знесення від 35 до 58 житлових будинків з усіма господарськими спорудами. Переконливо просимо Вас, прийняти необхідні міри по попередженню цих наслідків.
З повагою Сільський голова с.Зелений Гай Литвин О.Д.

Але навіть такі звернення щодо захисту людей та природи не впливали на здоровий глузд колишнього очільника. Нова влада вже зараз повинна спитати Михайла Миколайовича  про десятки таких сіл, як Зелений Гай. І що громаді робити коли прийде повінь, люди залишились один на один з проблемами, що були створені заради грабунку  саме губернатором Буковини Михайлом Папієвим, якій навіть не мав совісті допомогти громаді села Зелений Гай побудувати їй клуб. Ці факти наведені не тільки для цієї люстрації. Нова влада повинна донести до людей, що за ці злочинні дії все ж таки буде відповідати людина. Основна мета - це попередити всіх наступних губернаторів та владних осіб на Буковині, в тому числі цілої України.

І тільки правоохоронні органи Буковини, без застосування сили Правого сектору та Самооборони, мають довести нам, простим людям, що є справжня влада. Правда є!

І герої майдану, які також загинули за той день, коли Михайлу Папієву надінуть на руки кайданки, та роздадуть його майно лікарням, дитячим притулкам, інтернатам. Можливо так він спасе свою душу.

А нам, громаді Буковини, розпочати нове життя, без корупції. Та сподіваюсь, нова влада повинна зрозуміти, що довіру Буковинської громади після цієї революції можливо отримати тільки в такий законний та потрібний "правоохоронний спосіб", як арешт Михайла Папієва, блокування всіх його рахунків, обшуки по місцю проживання, інших адресах. Якщо цього не станеться, то змін від кривавої революції ніхто не відчує. Але за це “правосуддя” хтось теж буде відповідати...

В наступних частинах люстрації Новоселицької громадської ради. Після арешту Михайла Папієва, начальник ветеринарної медицини в Чернівецькій області Тодорюк Б.В., екс-начальник Чернівецької митниці Міндоходів Черниш Ю. П., народний депутат України Федоряк Г.Д. та інші.

З повагою до всіх Буковинців, Голова Новоселицької Громадської ради Істратій О.В.

Оцінити матеріал:
(4 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення