Четвер, 18 серпня 2022p.

Хто нажився на «повеневих» грошах?

У нашу редакцію звернувся чоловік, який більше чотирьох місяців стоїть з плакатом біля обласної адміністрації і звинувачує Сторожинецьку владу у незаконних діях. Він стверджує, що замість того, аби виплатити людям гроші-компенсацію внаслідок отримання збитків від паводка 2008 року, місцева влада витратила більше двох мільйонів гривень на ремонт вулиці Якобашвілі, де живуть місцеві високопосадовці.  

Василь Казюк каже, що захищає інтереси своєї тітки, мешканки села Панка Єфрозіни Дмитрівни, яка, крім того, що не отримала компенсацію внаслідок руйнації будинку від повені, так влада ще й провела махінації із землею і забрала у 74-річної жінки частину земельного паю. «На дорогу два мільйони виділили, а на будинок моєї тітки, яка дійсно постраждала від повені, не було виділено ані копійки, – каже пан Василь. – Також моя тітка Єфрозіна Дмитрівна Казюк за те, що все життя працювала у колгоспі, отримала земельний пай у розмірі 1,6 умовного кадастрового гектара. З урахуванням якості грунту реальна площа ділянки при здачі в оренду сягала навіть 2,24 (показник зафіксовано в договорі оренди земельного паю від 6 березня 2000 року, укладеного між його власницею – сертифікат ЧВ №0050376, виданий Сторожинецькою РДА – та місцевим сільгоспкооперативом «Україна», котрий тоді працював). Але при оформленні державного акта на землю виявилося, що наділ зменшили аж до 0,66 гектара».

«Я ставлю запитання до влади – це є злочин чи ні? Адже це є нецільове використання коштів, що були виділені на відбудову мосту у селі Панка та людям, а та вулиця, яку заасфальтували, ніколи не потопала». За словами Василя Казюка, до відмивання зазначених коштів причетні колишні керівники облдержадміністрації, але він не ділить владу на стару і нову, тому вимагає пояснень від нинішнього керівництва Сторожинця та від голови ОДА Михайла Папієва. До чоловіка, який протестував під обласною адміністрацією, навіть підійшов сам губернатор Михайло Папієв і розпитав у нього про суть проблеми. Але чоловік так і не зміг потрапити на прийом до губернатора краю, хоча Михайло Папієв його запрошував. Його заступники пізніше все ж зустрілися з чоловіком, але питання поки що не вирішили.

Коментує заступник голови Сторожинецької районної державної адміністрації Георгій Пожога: «Василь Казюк з’ясовує свої стосунки з чиновниками уже близько 5 років. У нього претензії до попередньої влади, а не до нас, але чого він добивається, адже він має претензії стосовно своєї тітки. А який же тоді у нього інтерес ходити кабінетами і для чого? – каже Георгій Пожога. –Ми вже йому і роботу пропонували, все марно, мабуть, стоїть біля адміністрації і заробляє гроші від якоїсь партії. Хай йому виносить діагноз психіатр, а не я».

На думку чиновника, підстав скаржитися на життя та захищати родичку у чоловіка немає, адже у його тітки помешкання придатне для життя і будинок не постраждав від повені, а всім іншим мешканцям області, які мали збитки внаслідок паводка, гроші виплатили.

«На сьогодні в області на 100% розрахувалися з усіма буковинцями, домівки яких постраждали внаслідок паводка у 2008 році. Чому ця людина протестує під адміністрацією, я не розумію. Тим більше, що нещодавно на прохання депутатів обласної ради були виділені додаткові кошти у розмірі 200 тисяч гривень, щоб допомогти тим сім’ям, які потребували додаткових коштів. Так вирішив голова адміністрації, – розповів начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Богдан Сеньків.  

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення