Понеділок, 03 жовтня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 99

Влада не чує людей?

 До нас у редакцію звернулася літня пані Євгенія Миколаївна Диделюк із села Мамаївці Кіцманського району, яка ніде не може добитися правди. Пенсіонерка скаржиться, що її проблему ніхто не хоче допомогти розв’язати. Старенька де тільки не була… «Я зверталася в прокуратуру області, а мене навіть на поріг не пустили. Не дали навіть заяву залишити», – скаржиться жінка.


 В останнє Євгенія Миколаївна хотіла потрапити із заявою до обласного прокурора 12 вересня 2011 року. У заяві жінка просила прокурора допомоги розв’язати проблему. Ситуація там досить складна, важко в ній розібратися. Вона застаріла, тягнеться ще з 70-років ХХ століття. Невже дійсно ніхто не може покласти край цій довголітній проблемі? Щось не віриться. Чи хтось блокує вирішення цієї проблеми і змушує літню жінку звертатися в різні інстанції?


 «Коли була на прийомі в Михайла Папієва, то він мені порадив їхати в район вирішувати цю проблему», – каже Євгенія Миколаївна. «А якщо не вирішиться питання, приїдете знову до мене», – залишив надію старенькій губернатор краю. Коли жінка знову приїхала до голови облдержадміністрації, він вже її не прийняв. Пані Диделюк називає багато різних фактів і прізвищ, які блокують справу. «Я не знаю, де мені шукати захисту. З мене знущаються, мені погрожують», – каже жінка. Немає підстав не вірити жінці, адже Євгенія Миколаївна не оббивала б пороги, якби було все добре.


 На жаль, дуже часто до нас звертаються люди з таких, здається, не дуже серйозних для чиновників проблем. Я поцікавився в сільського голови Мамаївців, у чому полягає суть проблеми. Сергій Угринчук відповів: «Євгенія Миколаївна Диделюк до мене зверталася дуже часто. Річ у тім, що ця ситуація тягнеться з 1978 року. Там є кілька спірних моментів, на які вона постійно скаржиться. Це стосується її земельної ділянки та її брата-інваліда. Справа в тому, що колись та земельна ділянка належала матері жінки. На той час виділялися земельні ділянки під будівництво по 0,8 га. Таку земельну ділянку було віддано її брату. Він побудував на своїй ділянці хату, а на сусідній ділянці, вважаючи, що то його ділянка, викопав собі криницю, щоб сусіду не віддати. Жінка оскаржує те, що сусід користується цією ділянкою. А стосовно земельної ділянки по вул.Шевченка, що належить Євгенії Миколаївні, то ця ділянка обгороджена давно, і межі там не порушувалися. Вона вимагає, щоб межі були змінені. Тому між нею і сусідом часто виникають різні скандали. Туди виїжджала і міліція, і прокуратура. Постійно розглядали її звернення. Є рішення від 1994 року про передачу у власність цієї земельної ділянки. Жінка відмовляється взяти те рішення. Вона постійно хоче конфліктувати. Це проблема суб’єктивна».


 За словами Євгенії Диделюк, сільський голова каже неправду. «Він разом з прокурором району блокує цю справу. Чому не виконується рішення комісії, яка 14 липня 2010 року виїжджала на земельні ділянки Є.М.Диделюк та К.М.Диделюк, про те, що необхідно правильно виміряти земельні ділянки та повернути частину. Натомість ці ділянки не були обміряні, а були продані за участі землевпорядника та сільського голови села Мамаївців», – скаржиться Євгенія Миколаївна.


 Хто тут правий чи не правий, нехай вирішують компетентні органи. Ми лише ширше оприлюднюємо скаргу громадянки – нашої читачки. Бо багаторічне зволікання ще більше поглиблює складність конфлікту. Європейською ознакою вважається і те, чи конфліктують між собою громадяни країни. А ми ж усі прагнемо до Європи. Отже, мусимо «почути кожного», як заповідав нам Віктор Янукович.

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення