Четвер, 18 серпня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 91

«Центрові» проблеми міста

 «Бомжі – невід’ємна складова суспільства... То, шо кажуть, шо їх у Швейцарії нема – думаю, що брехня 99%. Зараз в тебе є квартира, машина, рідня... Тут бах, ніц не стало... Вогонь забрав паспорт, майно, гроші, життя близьких... Хто би в такій ситуації не зламався і не почав бухати??? Таким людям однаково все, вони просто хочуть хоч якось дожити те, що їм відведено. Кожен з них міг би працювати… але те, що вони не працюють, я їх не засуджую, хай собі валяються в багнюці і п’ють до срачки, як їм це подобається...» (З відгуку відвідувача одного із сайтів на публікацію про проблему безхатченків).


 У понеділок до редакції зателефонувала наша читачка, після невеликого вступу вона назвала себе Ганною. Турбувало її те, що в центрі міста, на вул.Червоноармійській, навпроти вул.Шевченка, у дворі збираються люди, які розпивають спиртні напої, нецензурно висловлюються, тут же сплять і справляють свої природні потреби. За її словами, міліція не звертає на них уваги і не реагує на скарги. Крім цього, непокоїло пані Ганну і те, що всюди розклеєні оголошення.


 Поспілкувався я також з представником правоохоронних органів. Дільничний інспектор знає про проблеми на території обслуговування та вживає заходів у відповідності до чинного законодавства. Але, на жаль, позитивних зрушень немає. Також він пообіцяв, що застосує більш дієві кроки щодо припинення неподобств.


 Я вирішив перевірити це повідомлення, щоб особисто упевнитись у правдивості повідомлення. У вказаному дворі нікого не було, натомість у скверику навпроти СБУ на лавках мирно спали відповідного вигляду три чоловіки та виглядала когось одна жінка. Вони вели себе сумирно, не «висловлювались».


 Живучи в районі вул.Комарова та працюючи в центрі міста, я часто їжджу громадським транспортом, а саме тролейбусами. Пригадав, коли недавно в тролейбус зайшов старий немитий безхатченко. Кондуктор намагався випровадити його на вулицю, але доторкнутися до нього не ризикнув, адже з одягу стікав якийсь слиз, смерділо на весь салон, спина чоловіка була в землі і листі… і при цьому всьому він посміхався, звертав погляд до неба і виглядав напрочуд щасливо, а пасажири тільки охали і розбігались на всі боки, тулячись до відкритих вікон.


 Тролейбус зупинився – безхатченко вивалився і пішов у своїх справах. Про нього швидко забули, вагон провітрився, і люди заспокоїлись. Але ж той безхатченко залишився! Він і десятки таких, як він, їздять громадським транспортом, сидять на тих самих кріслах, що і ми, беруться за ті ж поручні. Дехто може сказати: я ходжу пішки, в мене своя машина, існує таксі. Але ж ми живемо в одному суспільстві, ходимо одними дорогами. Чому про це ніхто не говорить і не робить нічого? Позиція нашої газети – це протест проти бездіяльності та реальна допомога людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Від того, що безхатченка нагодують, в нього не з’явиться бажання стати добропорядним громадянином. Посилання на те, що їх викинуло суспільство і вони ні в чому не винні, не є виправданням для тих, хто має займатися вирішенням цієї проблеми. Ми маємо разом узятись та допомогти, адже у багатьох із нас є знайомі, які стали безхатченками і яким ми можемо допомогти. Ні! Ми повинні їм допомогти!


 Запитання до всіх читачів: Ви користуєтесь громадським транспортом? Якщо так, то розкажіть, будь ласка, в деталях про спектр відчуттів, які супроводжують Вас протягом поїздки. Чи Вам усе подобається: і рівень оплати відповідає наданим послугам, і Ви у захваті від «ввічливих» водіїв та кондукторів, і чистих (аж блищать) транспортних засобів та липких, як стрічки для мух, стійок і поручнів всередині.


 Щодо другої порушеної проблеми, то на фото вона показана. Дійсно телефонні апарати та електрошафи обклеєні різноплановою агітаційною продукцією. Подив викликало те, що на вул.Головній (від вул.Шевченка до центрального входу у парк ім.Шевченка) з парної сторони на електроопорах, водостічних трубах та просто на будівлях наклеєна ціла купа оголошень, а з непарного – немає зовсім. Можливо, причина в тому, що це території двох різних районних рад і у них різні господарі, а може, у Шевченківському районі ліквідували відділ екологічного контролю чи поважного віку керівник уже не має тієї хватки щодо наведення ладу на території району.


 Нагадую, що, крім редакційного телефону 57-20-47, є ще 095-499-93-69 та 097-065-50-28. Звертайтесь, і ми Вам перетелефонуємо. Тільки разом зможемо суттєво покращити наше життя!!!

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення