Вівторок, 29 листопада 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 91

Кінотеатри

Селянська мука

 На перший погляд, назва моєї статті була б дуже страшною, якби багато факторів не відповідали б дійсності людського життя. В сільській місцевості.

 Що людині потрібно? Одним дали землю, іншим – повернули. Працюй в своїй землі. Для того щоб обробляти землю, потрібний трактор та інші знаряддя для її обробітку. Я не хочу сказати, що в селах зовсім відсутні трактори. Ні, звичайно, трактори є. Більшість із них були придбані ще на початку періоду перебудови. А чи вони придбані по знайомству, чи при допомозі комуністів, або ж куплені за гроші, це не має значення. Адже є більшість людей, яких ще можемо віднести до середнього класу людей, але в цих людей виникли великі перешкоди із-за відсутності свого власного бюджету на придбання трактора або іншого інвентарю. Такі люди не можуть взяти ні кредит у банку, ні допомогу від держави. Їм просто не дають. Навіть враховуючи те, що держава перед цією людиною ще до сьогодні в заборгованості.


 Чому державні установи та їхні керівники ще до сьогодні не повернули із банків грошові заощадження людей ще колишнього СРСР, а також кошти організацій вже діючої держави?


 Нещодавно мені прийшлось переоформити грошовий вклад з маминої ощадної книжки для себе згідно документу «Заповіт». Я не знаю, чи це із кожною людиною так поводяться, чи тільки зі мною. В маминих ощадних книжках було три рахунки, тобто залишки грошей, в яких немає відмітки про їх отримання.


 Один залишок грошей числиться – 22335 куп. Купон – грошова розрахункова одиниця, яка була введена ще за часів перебування при владі Леоніда Кравчука. Але ці купони грошової вартості знецінені і не переведені в гривню. Працівники банку кажуть, що це не гроші, проте я кажу, що це гроші, які в той час були вартістю 5-6 корів.


 Другий рахунок – залишок 1127 крб. До переоформлення документа, а після отримання документа є зміни – 1127 гривень. Постає питання, згідно якого закону чи положення. Вони перевели крб. Вірно – 1 до одного, тобто 1 крб. = 1 грн. Це неможливо.


 Третій рахунок, залишок якого складає 159 крб. Правда, з відміткою на три роки. А куди вони поділись? Відмітка про одержання відсутня. Відмітка про занесення на інший рахунок відсутня. В моєму документі вписана тільки одна сума – 1127 грн., а не крб., а два інші рахунки відсутні.

Окрім того, цікаво те, що працівники банку та нотаріальної контори району були зацікавлені в відсутності процентів.


Де поділись Закони ще девяностих років, а саме:

1. Згідно Указу Президента України від 06.03.1992 року «Про компенсацію населенню України втрат від знецінення заощаджень у зв’язку з лібералізацією цін» на залишки вкладів станом на 02.01.1992 нараховується компенсація в розмірі 100%.

2. Згідно Указу Президента СРСР від 22.03.1991 року на вклади станом на 02.01.1992 року нараховується компенсація в розмірі 40%. Виходить, що після нотаріуса як юридичної особи я повинен йти до прокурора, щоб встановити справедливість оформлення документа щодо грошових заощаджень ще колишнього СРСР.


 Я звертався в «Ощадний банк» району м. Заліщики ще в період перебудови. Працівники «Ощадного банку» сказали, що вся документація грошових вкладів знаходиться на зберіганні в районному управлінні м. Заліщики. Я звернувся в районне управління, знайшов відповідну людину, яка відповідала за збереження грошових вкладів населення району. Цією людиною виявився «вундеркінд» – старий комуністичний досить впливовий працівник. Коли я запитав, коли повернуть наші гроші, він відповів: «Тоді як буде указ зверху». І так до сьогодні ніяких змін про повернення заощаджень ні зверху, ні знизу немає. А також, задумуючись над цим питанням, можна спитати: куди поділися укази, закони про нарахування 140% компенсації грошових вкладів колишнього СРСР у зв’язку із знеціненням грошей?


 Чи не «вундеркінди» замели всі укази, закони про компенсацію грошових вкладів СРСР як в нотарільних конторах, так і в «Ощадбанку» району чи області та держави? «Вундеркінди» купували заводи, фабрики, будівлі. А це ж немала сума грошей від кожного вкладника від однієї тисячі – 1400 доларів собі в карман.


 Хотілось би згадати такий факт, що моя баба була вислана в Сибір десь в 40-х роках у віці 60-ти років, а пізніше, згідно Указу Москви, була звільнена.


 Всі судимі, так вислані, отримали статус громадян своєї держави, маючи права на роботу і пенсію. Моїй бабці теж дали пенсію, а через кілька років заборонили, посилаючись на те, що вона в колгоспі не працювала. Я в той час не хотів виясняти істину про припинення бабиної пенсії. Але знаю, що це незаконно.


 А сьогодні можу сказати, що це не був Указ з Москви, а це було рішення районного самоврядування м. Заліщики на чолі з «вундеркіндом». Це люди, які все своє життя вчили єврейську науку та політику і впроваджували в маси народу Української держави. За це вони відпрацювали по два пенсійних стажі. По причині ніхто їх не звільняв і не перепризначав без їхньої згоди. А я не впроваджував єврейську науку в маси українського народу, але добився тільки мінімальної пенсії. Відчуваєш, що в роді хтось тебе переслідує.


 І так до сьогодні сільське населення мучиться. Люди, які мають свою гідність і повагу, не можуть погодитись з тим, що стають на шлях жебрацтва у веденні свого господарства.


 Хто винен в цій дев’ятнадцятирічній муці сільського населення, невідомо. Війни не було. Наша держава перейшла (переходить на протязі 19-ти років) від комуністично-політичної форми до «Незалежної Української держави з ринковим господарсько-промисловим напрямком». В державі безвладдя, безробіття населення, епідемічні хвороби. Хто в цьому винен? Вважаю, що руйнівником нової держави є стара комуністична партія України, яка була припинена ще за часів Президента СРСР М.Горбачова. Судовим процесом було заборонено існування комуністичної партії не тільки в Україні, але в цілому СРСР.


 Потім комуністи знову з’явились від Донецького Сейму на чолі з Морозом, пізніше – Симоненком. Я думаю, що вони повернулись не для добрих справ, а для зла. Повернути до СРСР ніхто їм не дасть. Їхня скупість, жадність і лукавство привело населення села до злиденних мук і безробіття. Згадаймо, за часів СРСР у них було все: майже безкоштовна робоча сила і все те, що потрібно зробити для полегшення фізичних робіт людини. Вони могли, проте не хотіли. Така сама користь і сьогодні від української комуністичної партії в державі.


 «…Одних завезли, інших структуровано, напхали, будують державу, від яких держава вже давно страждала». Хотілось би інше сказати. Шановні українські комуністи, ви могли б ще бути національними людьми. Якими Ви ще ніколи не були. Або ж ваші діти, потрібні ще державі й народу. Не робіть з них інших «наші-ваші». Українські комуністи, не закривайтесь ширмою демократичної форми. Якщо Ви забули, що таке демократична форма, повторюю: не йдіть обманним шляхом проти народу і держави. Демократична форма в кожній державі має свій термін дії – 5 років. Якщо держава за цей термін не прийме правильну позицію, то демократична форма може перетворитись в паразитичну, про що мріють комуністи. Але я вважаю, що український народ, керуючись достойними спеціалістами держави, обрав свою життєву форму. Це незалежна Українська держава з ринковим господарсько-промисловим напрямом. Це партія, яка повинна бути в державі як об’єднання мас народу до створення однопартійної форми в підборі відповідних керівників в нашій державі під час виборчого процесу.


 А що в нас є на сьогодні? За дев’ятнадцятирічний період існування нашої держави керує четвертий Президент, але питання повернення грошових заощаджень не вирішено.


 Державне майно розпродали, мільйонерами та мільярдерами стали, панами назвались. Це не по-українськи. Вшануйте людину хоч раз і назавжди. Українським словом «шановний добродій» та увіковічніть, нехай знають і за кордоном, що ми, українці, маємо свою повагу. Повертаючись до останнього питання – повернення людських грошових заощаджень бувшої держави і діючої. Хочу почати з того. Чи винна Верховна Рада України в цьому питанні як законодавчий орган. Не пам’ятаю, щоб хоч раз обговорювалось питання на порядку денному про повернення грошових заощаджень у Верховній Раді України. А якщо і обговорювалось, то чи був прийнятий закон про повернення заощаджень. Чи цей Закон передано Президенту чи Кабінету Міністрів як виконавчій владі України для реалізації. Ні. А якщо так, то чому протягом 19-річного часу ні один із трьох Президентів України не повернув людські грошові заощадження. Проте одного разу Ю.Тимошенко умудрилась повернути людські грошові заощадження з рахунку – 1 крб. = 1 грн. Це позорно.


 На сьогодні, повертаючи грошові заощадження колишнього СРСР, потрібно врахувати ріст цін, знецінення грошей, потрібно було брати з розрахунку не менше 1 крб. = 10 грн.


 Коли пригадуєш прихід до влади В.Ющенка і Ю.Тимошенко, можна сказати, що їм не потрібні були результати виборів, їх просто народ запхав під бурні крики «майданівського відстою». Мій голос теж був за цю людину як банківського працівника. Був впевнений, що Ющенко, маючи досвід, що таке гроші, поверне грошові заощадження людей бувшої та діючої держави. Але виявилось, що по приході до влади йому народ не потрібен. Більше йому потрібен авторитет. Він вирішив за допомогою американців залізти в море і добувати нафту. Затративши на це мільйони та мільярди гривень чи доларів. Не врахувавши, що нафта – це брудна рідина. Знаю, що не тільки у воді неможливо дотримуватися чистоти, але й навіть на землі, обслуговуючи все це.


 А чи відомо цим американцям, росіянам і туркам, які хочуть пропускати газ морем, що «планета Земля» була затопленою, але не дощовим потопом. Причиною цього було забруднення водного потенціалу Землі. Смертоносна епідемія виникла по всій планеті Земля. Вимирання водних істот призвело до помирання людських істот на суші.


 Для спасіння планети Земля Господом було дано вказівку своїм працівникам про затоплення земної планети. А Ви можете вірити, а можете й не вірити. Свої грошові заощадження я хочу повернути, якщо не зможу повернути згідно Закону. Тоді вирішив піти іншим шляхом: тільки для себе тому, що роки та здоров’я змушують прискорити.


 Все це потрібно оформити як внесок на моє ім’я в Благодійний фонд добробуту людини. І для прийняття участі по внесках відповідної суми грошей запрошуються поважні керівники нашої Держави, ВЧОРАШНІ І СЬОГОДНІШНІ, А САМЕ:

1.Л. Кравчук – 10000 грн.

2.Л. Кучма – 10000

3.О. Мороз – 10000

4.В. Литвин 10000

5.В.Ющенко – 10000

6.Ю. Тимошенко – 5000

7.П.Симоненко – 5000


Загальна сума грошей становить 60000 грн. Вважаю, що цей збір грошових внесків доручити Адміністрації Президента під особистим контролем самого Президента України В.Ф.Януковича. Мій голос був теж вирішальним до його перемоги на виборах. Хочу повідомити, що всі свої грошові книжки-заощадження в кількості 5 шт. можу спалити. Або ж при потребі вислати на вказану Вами адресу, але тільки після одержання рахунку на відповідну суму – 60000 гривень.

Онуляк Дмитро Петрович, 11.11.1942 р.н., с. Нагіряни Заліщицький район Тернопільська область.

                                                                                                                                                                                         Авторський текст. .

Оцінити матеріал:
(0 голосів)

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення